Jump to content

Cauciucurile de iarna versus badea Mircea


paul

Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a scris el la un momet dat pe forumul lui treaba asta.pana si-a dat seama ce prost e si a sters articolul.

 

oricum, mi se pare ca banuia ca va fi luat la misto, nici nu a permis comentarile la articolul ala de la bun inceput

 

habar nu am ce avea in cap..

Edited by Viper05
Link to comment
Share on other sites

Emisiunea lui e o satira cam prea incrancenata pentru o satira.

Initial era o emisiune draguta. M-a dezamagit ca a inceput sa foloseasca emisiunea pentru rezolvarea frustrarilor personale. Ii injura pe aia care-i trimit sms-uri, ii injura pe aia care-i scriu pe net, ameninta pe toata lumea, latra la aia pe care-i arata cu degetul voiculescu.

 

Si nu prea mai e chiar satira o emisiune presarata de amenintari si refulari de pustan in calduri. Singura solutie care incape in casporul lui este de genul aha, esti smecher, hai sa ne batem. A transformat emisiunea intr-o vendeta personala.

Link to comment
Share on other sites

Pe mine m-a enervat la maxim cand se lauda el cu cati bani produce el cu emisiunea pentru Antena, de fapt el si cu masuta aia. Noi care ne uitam ca prostii la el il facem sa produca banii aia, daca nu s-ar mai uita lumea n-ar mai face rating mare sa ia bani multi pentru publicitate.
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
Pe mine m-a enervat la maxim cand se lauda el cu cati bani produce el cu emisiunea pentru Antena, de fapt el si cu masuta aia. Noi care ne uitam ca prostii la el il facem sa produca banii aia, daca nu s-ar mai uita lumea n-ar mai face rating mare sa ia bani multi pentru publicitate.

 

L-ai vazut ieri noapte in fata guvernului, cu pene pe fund ?

 

http://www.mircea-badea.ro/blog/

 

Primul de sus.

 

edit... scuze, nu am vazut link-ul pus de siulian.

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

"PDATE: NU, NU SUNT GRAS, AM STAT CU BURTA UMFLATA CA IN FILMULETUL DE MAI JOS PENTRU CA IMI PICAU PENELE DE PE MINE. DACA NU MA CREDETI, VA ARAT PATRATELELE JOI SEARA IN EMISIUNEA CU GADEA"

 

http://www.mircea-badea.ro/blog/

 

Ce a inceput sa sufere de el,chiar vorbeam cu cineva zilele trecute ca a inceput sa i se vada burta prin camasa cand sta la masuta in modesta emisiune.Nici macar nu zice " Are Mircea Badea burta sau nu ? " o da cu PATRATELE,sunt tare curios sa vad Joi ce patratele are el,chiar o sa urmaresc..

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

si mie mi-a parut absurda "dizertatia" despre cauciucuri.

 

Iar asta cu penele e fortata rau, nici amuzanta, nici adanca, nici spectaculoasa..... destul de penibil si complet inutil. Cred ca a vrut doar sa se "incordeze" la TV.

 

A inceput sa emita niste glume foarte rasuflate, nici rating-ul nu cred ca il mai ajuta prea mult, degeaba o tot da cu "milioanele de euro" pe care le face de la masuta lui (alt moment penibil din viata lui Badea).

 

Apoi, tocmai prin faptul ca vrea sa para imprevizibil si spontan, devine monoton, stereotip, previzibil si in final... redundant.

Link to comment
Share on other sites

Intrebare: ce este asa de rau sa ai gume all-season si pe perioada iernii daca te deplasezi 90% din timp in oras ? :) Chiar este neaparat sa renunti la acestea (ca si noi) ca sa cumperi gume exclusiv pentru sezonul de iarna?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.