Jump to content

Sunt oare binevenit?


Guest IulianE

Recommended Posts

Guest IulianE

Salut!

Vreau sa va spun din capul locului ca nu sunt posesor de BMW,am in schimb un Audi V8 3,6 L-benzina din '89.Iubesc la nebunie marca BMW dar intamplarea a facut sa ma aleg cu un Audi.forumul il citesc de aprox 7luni,si motivul pt care mi-am facut cont a fost pe langa faptul ca sunt fan al marcii BMW, am avut foarte multe de invatat de aici,si nu in ultimul rand cred ca este cel mai serios si civilizat forum.Deci...ce credeti,imi am locul aici sau nu?

 

cu prietenie,Iulian

Link to comment
Share on other sites

bine ai venit....e chiar misto ca BMW atrage multa lume....ai condus vreodata un BMW ?..sau de unde pasiunea pt masina...ca de obicei asa se naste...conducand Edited by Cosminbad
Link to comment
Share on other sites

Salut!

Vreau sa va spun din capul locului ca nu sunt posesor de BMW,am in schimb un Audi V8 3,6 L-benzina din '89.Iubesc la nebunie marca BMW dar intamplarea a facut sa ma aleg cu un Audi.forumul il citesc de aprox 7luni,si motivul pt care mi-am facut cont a fost pe langa faptul ca sunt fan al marcii BMW, am avut foarte multe de invatat de aici,si nu in ultimul rand cred ca este cel mai serios si civilizat forum.Deci...ce credeti,imi am locul aici sau nu?

 

                                                      cu prietenie,Iulian

99528[/snapback]

Bine ai venit.

Cat despre remarca aia boldata, eu nu sunt chiar atat de acord...

Link to comment
Share on other sites

Guest IulianE
bine ai venit....e chiar misto ca BMW atrage multa lume....ai condus vreodata un BMW ?..sau de unde pasiunea pt masina...ca de obicei asa se naste...conducand

99532[/snapback]

 

ca sa fiu foarte sincer...am condus de 3 ori un X3-2.0i(masina sefei).senzatia a fost unica ,am fost impresionat de putere asociata cu finetea tractiunii....pur si simplu zboara.Masina mi-a lasat impresia ca fiind destul de usoara.

Link to comment
Share on other sites

Guest IulianE
asa se simte..si eu am tot x3 dar 2.0d...bine ai venit printre noi...apropo...cum te descurci cu consumul la AUDI ?

99556[/snapback]

 

cu consumul la Audi m-am obisnuit.....18-20 in oras,si 12 in afara,cu mici oscilatii.Ma incanta confortul,puterea(250cp) si starea in care se afla masina,care e foarte buna.

Link to comment
Share on other sites

Guest IulianE
Sa dea Dumnezeu....imi place foarte tare E38....mereu mi-l inchipui,visiniu,piele crem-deschis....3.0d.Masina asta mi-o doresc de foarte mult timp....
Link to comment
Share on other sites

M-technik

 

Nu este civilizat forumul, sau nu este serios? :blink:

99561[/snapback]

Am detaliat parerea mea unui admin deja nu o mai fac si aici ca cine stie ce ban imi iau pt ca mi-am exprimat parerea fara sa jignesc pe nimeni (nu de alta da sa nu se creada ca o caut cu lumanarea)

Parerea mea strict personala, nu suna chiar atat de negativ precum pare. Si totusi membrii unui forum descriu practic forumu respectiv. Cum si romanii ca cetateni si mod de comportament/gandire samd.. descriu tara in care traim.

Link to comment
Share on other sites

Am detaliat parerea mea unui admin deja nu o mai fac si aici ca cine stie ce ban imi iau pt ca mi-am exprimat parerea fara sa jignesc pe nimeni (nu de alta da sa nu se creada ca o caut cu lumanarea)

Parerea mea strict personala, nu suna chiar atat de negativ precum pare. Si totusi membrii unui  forum descriu practic forumu respectiv. Cum si romanii ca cetateni si mod de comportament/gandire samd.. descriu tara in care traim.

99815[/snapback]

 

 

Am inteles ca este parerea ta.Automat jignesti pe cineva cand spui asta.

Ce nu inteleg,cum de mai stai aici ,pe un forum necivilizat si neserios. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Am inteles ca este parerea ta.Automat jignesti pe cineva cand spui asta.

Ce nu inteleg,cum de mai stai aici ,pe un forum necivilizat si neserios. :blink:

99816[/snapback]

Ti-am zis, nu e atat de negativa remarca mea precum pare. Mi-as fi dorit sincer sa fie ceva mai serios atata tot. Civilizat este, au de furca moderatorii cu chestia asta :) .

Pe forumu asta stau doar pt cativa membri (cred ca pana in 10) cu care sigur pot sa discut oricand ceva serios. Alt forum romanesc nu exista in care sa sper sa gasesc ce vreau. Mi-ar fi placut sa fie mai bine atata tot. Nu am venit de pe camp, am venit de pe alt forum si am putut intr-un fel sa compar, si de asta am facut acea remarca.

Link to comment
Share on other sites

Nu este o problema .Pentru cei vesnic nemultumiti de calitatea forumului exista solutii.Ori se multumesc cu calitatea "proasta" a forumului,fara comentarii ieftine,ori daca nu sunt in stare sa renunte singuri,desi isi doresc acest lucru,pm mie sau altui moderator si se rezolva.

:) :)

 

 

 

:blink:

Link to comment
Share on other sites

Nu este o problema .Pentru cei vesnic nemultumiti de calitatea forumului exista solutii.Ori se multumesc cu calitatea "proasta" a forumului,fara comentarii ieftine,ori daca nu sunt in stare sa renunte singuri,desi isi doresc acest lucru,pm mie sau altui moderator si se rezolva.

:)  :)

:blink:

99951[/snapback]

bine ai venit Iulian.

off-topic: ar mai fi si.... sa puna umaru' sa faca sa fie mai bine. dar asta nu se spune, se subintelege (sper).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.