Jump to content

urmatoarea masina tot BMW ?


alex sabin

urmatoarea masina tot BMW ?  

547 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Guest poleposition
foarte frumos, are gusturi inseamna. :lol: Ar trebui sa-i cumperi un m3, ca sa-l surprinzi.

Daca castig la loto :)

 

man, nu ma intelege gresit, insa, chiar daca vei castiga la loto, nu-i cumpara m3 :) probabil ai foarte mare incredere in fiul tau, totusi gandeste-te ce ai face tu cu un m3 la 18 ani... e moarte pe roti.

Link to comment
Share on other sites

Eu urasc interioarele de la Alfa Romeo :)

Eu urasc Alfa Romeo :lol: ...Saab e mult peste alfa.

Tot la bmw raman,peste doi ani vreau un e92 rosu 325i.

 

nu mai vrei touring ?? cum de?

Fiul meu implineste 18 ani peste 2 ani si vrea un e92 325i sau 330i neaparat rosu.

 

asa un tata mai rar, bravo :)

Link to comment
Share on other sites

foarte frumos, are gusturi inseamna. :lol: Ar trebui sa-i cumperi un m3, ca sa-l surprinzi.

Daca castig la loto :)

 

man, nu ma intelege gresit, insa, chiar daca vei castiga la loto, nu-i cumpara m3 :) probabil ai foarte mare incredere in fiul tau, totusi gandeste-te ce ai face tu cu un m3 la 18 ani... e moarte pe roti.

Iti dau dreptate,umpic mi frica si cu 325i pentru ca nu e un motor slab.

Link to comment
Share on other sites

mie mi-ar fi teama si sa-l stiu singur cu bicicleta... bine, al meu are 1 an si ceva acum, deci mai am pana la faza asta cu masina si altele :lol:

Sa-ti traiasca! :),pana ajunge la 18 ani cine stie ce masini vor mai aparea pe piata,dar pana atunci jucarii,biciclete role(daca va fi pasionat) si multe altele poate si un scooter :)

Link to comment
Share on other sites

Eu chiar is in cautare de masina acuma si sincer la banii ce-i detin pt. noua masina (cam putini ce-i drept) nu ma mai pot gandi la un Bmw. Sau as putea sa-mi iau unu dar in cine stie ce stare sau cu cine stie cati km sau vreo vechitura. Am nevoie de o masina fiabila, cu un motor fiabil si cu un consum redus, taxe mai mici, etc.

Cred ca va fi o masina echipata cu un 1.9Tdi, inca nu stiu sigur daca Audi sau VW.

Link to comment
Share on other sites

Am votat ca urmatoarea masina nu o sa fie BMW, dar asta pentru ca in momentul asta as alege un Tuareg.

 

Prima mea masina a fost un Rover 214 Cabrio, pe care inca il mai am (in 2 usi).

A 2-a masina, si prima din banii mei un Golf 4, 1.9 TDI, in 2 usi.

A 3-a masina, si actuala, E46 Compact 318 TD, deci tot in 2 usi.

 

Masina actuala imi satisface toate necesitatile varstei si inca nu am in gand sa o schimb.

Desi in momentul asta as cumpara un Tuareg, nu stiu ce masiona o sa achizitonez in viitor. Asta o sa depinda de necesitatile varstei de atunci, strazile pe care o sa circul si buget.

 

...sau poate o sa fie tot in 2 usi (Smart) daca o sa mai locuiesc in Bucuresti.

Edited by B46ROS
Link to comment
Share on other sites

Am ales BMW pt echilibrul sportivitate eleganta.Am e 39 525 d aproape full (fara scaune electrice si trapa) si urmatoare masina va fi sper un e 60 525 xd sau 530 xd.

Nu pot crede ca mi-ar place alta marca.

Sincer nu e usor de intretinut si condus o masina de genul asta pt ca e costisitoare. Nu castig 2000 euro/luna dar nici 500.

Insa placerea si sentimentul de mandrie,siguranta si adrenalina de la volanul masinii mele nu mi-o poate lua deocamdata alta masina.

Scuze daca am fost prea lung la vorba.

Link to comment
Share on other sites

Iti dau dreptate,umpic mi frica si cu 325i pentru ca nu e un motor slab.

 

NU cred ca este important cat de puternica este masina, adica nu de asta ar trebuii sa-ti fie frica.

Orice masina ajunge la peste 100 de km la ora, si la viteza orice obstacol este periculos.

 

Cred ca este mult mai importanta educatia pe care o are un pusti de 18 ani, sa adore o masina si sa o trateze cu respect. Iar daca este suficient de tare de caracter si nu se lasa influentat de amici, nu se intampla nimic.

Link to comment
Share on other sites

in proportie de 80% tot BMW va fi si urmatoarea, cei 20% sunt alocati fie unui Audi fie unui Mercedes, asta doar din curiozitatea de a conduce si altceva, Mercedes nu am avut inca si mi-ar placea sa incerc un E-klasse sau un CLS, cu cel din urma am mers o perioada si mi-a placut.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.