Jump to content

E90 325iA


Myx

sondaj.  

201 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Jurnal de bord 78 850 schimb discuri frana fata si placute . Discurile originale de data asta . :twoup:

 

 

 

in momentul asta am 10k km cu masina , am luat-o in feb la 68k .

Edited by Myx
Link to comment
Share on other sites

Grilele ce le ai in dreptul farurilor de ceata, au o dunga argintie metalica pe ea ?! Am pus si eu o bara 2008 cu grile gri dar parca nu stralucesc asa de tare (sunt de plastic, nu au nimic metalic).

 

Ale mele stralucesc mai tare :twoup: probabil lumina , dar in toate pozele se vad asa .

Link to comment
Share on other sites

Grilele ce le ai in dreptul farurilor de ceata, au o dunga argintie metalica pe ea ?! Am pus si eu o bara 2008 cu grile gri dar parca nu stralucesc asa de tare (sunt de plastic, nu au nimic metalic).

 

Ale mele stralucesc mai tare :) probabil lumina , dar in toate pozele se vad asa .

iti place cromul pe negru?eu am avut pe a mea din fabrica decat grila fata cromata si am scapat de ea.e mai frumos black on black<pt mine>

sunt invidios ce playerul tau....nu am facut rost nici acum. :twoup:(

in septembrie urmeaza si la mine player si pachet M

Link to comment
Share on other sites

iti place cromul pe negru?eu am avut pe a mea din fabrica decat grila fata cromata si am scapat de ea.e mai frumos black on black<pt mine>

sunt invidios ce playerul tau....nu am facut rost nici acum. :twoup:(

in septembrie urmeaza si la mine player si pachet M

 

mie-mi place grila fata , am mai avut masina cu totul negru si m-am saturat . Nu prea ma tenteaza pachet M , doar volanul urmeaza sa-l schimb . Si parca as vrea jante mai mari . Parca :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

*jurnal bord . 25 aug 80 880 km schimbare ulei si filtru cutie automata . Costuri 6 L ulei BMW Oil No. 8322 0142516 *70 ron L , filtru ulei BMW 675 ron , manopera 150 ron

 

 

 

 

 

Edited by Myx
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.