Jump to content

Al meu e36


cmn

Recommended Posts

Ms ms ms. Ar putea sa arate si mai bine daca i`as pune niste jante, niste folie si cam atat. Eu sunt prea obsedat daca am o masina, am impresia ca la mine s`au strans toate problemele si vreau sa bag bani in toate piesele sa o fac ca noua dar nu prea reusesc :))
Link to comment
Share on other sites

Ar fi o tampenie sa dai masina dupa ce ai facut atatea la ea,si sa-ti iei pe banii aia stiu eu ce coaja,doar pentru un consum mai mic.Plus ca o alta masina la fel o sa inghita bani pana o faci cum vrei tu.Deci nu prea merita!

Masina arata foarte bine,si gandestete cum te-ai simti sa o vezi in trafic cu un cocalar la volan si tu intr-o masina cu consum mic :)

Link to comment
Share on other sites

Nu o da , ai sa regreti mult si nu mai crede in basme cu 4% consum , si loganuri , daca ziceai de vre-un smart mai credeam dar logan niciodata nu o sa consume atata.

Motanelul arata foarte bine si dupa ce ai readus-o pe linia de plutire tu vrei sa o dai ? :)

Link to comment
Share on other sites

Cum sa vinzi frumusetea asta de masina ,plus ca are o culoare foarte frumoasa..

Atata iti trebuie sa o vinzi ..mai ales sa-ti iei masina autohtona (vin eu in pitesti si iti sparg oglinzile la Dacie)cu ocazia asta stau de vorba si cu @Bogdy... :)

 

Dupa munca depusa ai reusit sa o aduci pe linia de plutire.Asta dovedeste ca meriti o asemenea masina ... :)

Link to comment
Share on other sites

si mie mia venit sa o dau in iarna.....dar credema ca a venit omu sa o vada sa o ia si ma durut inima si nam mai dato....nu merita dupa ce bagi bani inea...stii ce are stii ce ai bagat in ea ...dar nu stii peste ce bomba dai dak iti iei alta.....
Link to comment
Share on other sites

Pune-o la vanzare la un pret mare sau cel care il consideri tu corect si daca se intampla vreo minune da-o, daca nu tine-o. Si termina cu 4% la 1,5dci....never. Nevasta-mea are Smart ForFour (4 usi) si motor 1,5 diesel, automata. In bucuresti are consum de 6 - 6.5 si in afara intre 4-4.5% maxim. Mi-e imposibil sa cred ca loganul sau clio cu acest motor vor scoate vreodata sub 7 in oras....in orice oras
Link to comment
Share on other sites

Pune-o la vanzare la un pret mare sau cel care il consideri tu corect si daca se intampla vreo minune da-o, daca nu tine-o. Si termina cu 4% la 1,5dci....never. Nevasta-mea are Smart ForFour (4 usi) si motor 1,5 diesel, automata. In bucuresti are consum de 6 - 6.5 si in afara intre 4-4.5% maxim. Mi-e imposibil sa cred ca loganul sau clio cu acest motor vor scoate vreodata sub 7 in oras....in orice oras

si vezi ca piesele de renault costa multtt rau....o sa te rupa la intretinere fata de pisica....

Link to comment
Share on other sites

Masina arata bine, chiar foarte ingrijita pt varsta ei.

 

Sfatul meu: da-o doar dc efectiv nu se mai poate...

Altfel, de cate ori o sa vezi un e36 ca al tau o sa oftezi.

 

Oricum din ce am mai citit pe forum ai cam scos-o la lumina.

Link to comment
Share on other sites

Vecine parerea mea ca la un e36 problema majora nu ar fi consumul,sunt alte mari probleme la ele,dar acum depinde din ce unghi privesti aspectul asta,masini de consum mic sunt multe,sunt oferte multe,acum depinde,trebuie sa te decizi,tu ai observat in trafic marea masa de conducatori auto ce masini prefera,masini fiabile,consum mic,eu am a doua masina care este baza,nu este a mea dar pot sa spun ca o folosesc cand doresc datorita fiabilitatii si confortul pe care mi-l ofera,asta o tin asa de fun ca nu am ce sa mai fac,auzi dar nu mai ai niste bani ceva pusi deoparte,ti-ai lua un tico,un Lupo,Matiz,masini cu,consum foarte mic, ca una din asta mai noua,consum mic,fiabila este scumpa.
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu ce mi`a trecut prin cap de am zis ca o vand. Vreau doar sa vad cat imi iau pe ea, daca ar da cineva cat cer da oricum masina asta va ramane la mine si va inghiti bani in continuare ca e a mea si imi place mult :twoup:

 

Mai nou mi`am luat un servici din ala hot de 10 ore pe zi de nu mai am timp de nimic... Am facut acu pe seara o tura cu ea pana la dedulesti, mama ce trage pe serpentine :)

 

Va multumesc pt sfaturi!

Edited by cmn
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.