Jump to content

320i


Mishoo

Recommended Posts

frumoasa masina, dotata si intretinuta in acelasi timp. Sa te bucuri de ea sanatos si fara evenimente ! Speram ca la una din intalnirile viitoare sa o putem vedea si live (cei care nu au apucat) :twoup:
Link to comment
Share on other sites

Frumoasa masina! S-o stapanesti sanatos si sa mai faci inca tot atatia km, cel putin, cat are acum! Stiu masina de cand era la vanzare, imi placea si mi-a facut cu ochiul, mai ales ca pretul la care s-a dat a fost foarte bun tinand cont de starea masinii care pare impecabila, nu isi arata km deloc. Cred ca i-ar sta mai bine cu niste jante pe 17 :twoup:, ce zici? Sa te bucuri de ea si s-o ingrijesti cum trebuie! Edited by mik15
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

Da' nu era verde, sau m-am tampit eu ? :twoup:

 

Oricum, sa o conduci cu placere :)

 

da sunt bou, aia era fosta :)

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

Multumesc tuturor pentru aprecieri.

La poze se putea si mai bine...dar inca sunt novice in arta fotografica.

Le-am luat de la ClaudiuBWR.

Se monteaza usor cu ajutorul unui ciocan de cauciuc prieten .

 

:twoup:

 

Dap. Eu mai mult m-am uitat sa intre drept tipsurile ... si cam atat :)

Link to comment
Share on other sites

Foarte ĂŽntreĂžinutĂŁ maÂşina iar interiorul este unul deosebit.

Eu aÂş schimba semnalele galbene + lucasuri cu unele albe Âşi grilele cu unele negre.

Sã o stãpâneºti sãnãtos ºi sã te bucuri de ea ! :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Foarte ĂŽntreĂžinutĂŁ maÂşina iar interiorul este unul deosebit.

Eu aÂş schimba semnalele galbene + lucasuri cu unele albe Âşi grilele cu unele negre.

Sã o stãpâneºti sãnãtos ºi sã te bucuri de ea ! :twoup:

Nu Âştiu de ce, dar mi se pare mult mai frumosĂŁ cu semnalele galbene... probabil merg mai bine cu aceastĂŁ culoare.

Link to comment
Share on other sites

Foarte ĂŽntreĂžinutĂŁ maÂşina iar interiorul este unul deosebit.

Eu aÂş schimba semnalele galbene + lucasuri cu unele albe Âşi grilele cu unele negre.

Sã o stãpâneºti sãnãtos ºi sã te bucuri de ea ! :twoup:

Nu Âştiu de ce, dar mi se pare mult mai frumosĂŁ cu semnalele galbene... probabil merg mai bine cu aceastĂŁ culoare.

Si mie, se asorteaza mult mai bine. Semnalele albe sunt deja comune..

Link to comment
Share on other sites

Intretinuta si frumoasa masina, interiorul foarte frumos, pentru persoanele care pot sa-l intretina este extraordinar(eu nu ma incadrez :twoup: ).

Pentru a mentine aspectul OEM cat mai aproape de 100% recomand pozitionarea corecta a badge-ului cu inscriptia 320i conform cu indicatiile producatorului :) , asta in cazul in care nu este, pentru ca din poze nu pare pozitionat corect.

Bafta

post-20110-1274003002_thumb.jpg

Edited by cmres80
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.