Jump to content

Parcare


Vadim

Recommended Posts

:blink: peste cativa ani o sa apara soferi care nu o sa stie nici macar pe unde se pune ulei in motor sau lichid de racire.pt asta tot la service o sa se duca. :)  :)  :)

114893[/snapback]

Eu chiar stiu cativa care nu stiu sa schimbe uleiu sau sa puna lichid pt spalarea geamurilor :D

Link to comment
Share on other sites

De ex daca iti iei acum un BMW si deschizi capota vei vedea doar niste plastice  :blink: acum la BMW nu prea mai poti sa faci nimik in fata casii pe trotuar sau in curte  :) trebuie neaparat sa te duci la service  :)

Mie unu imi place sa mesteresc singur la masina  :D dar daca e sa mi cumpar ceva nou nu o sa mai mesteresc nimik  :)

114890[/snapback]

 

Eu am e46... si mesteresc la el fara probleme :bounce: :D

Link to comment
Share on other sites

Eu am e46... si mesteresc la el fara probleme :D  :)

114899[/snapback]

in conceptia mea nu ar trebui sa existe sofer care sa nu stie macar lucrurile esntiale cum sa le faca.acestia nu se mai numi soferi.de exemplu daca se intampla ceva la masina si esti intr-un colt uitat de lume unde nu merge tel sau nu circula decat o masina la 2 zile ce faci atunci? :blink: cat de putin tot trebuie sa stii sa faci ceva pe la masina.am intalnit oameni care nici nu stiau sa schimbe roata in caz de pana :) .tot felul de soferi.iar cu chestia asta cu care se parcheaza masina singura o sa se ajunga ca noii soferi sa nu mai stie nici cum sa o traga langa bordura pe o strada libera. :)

Link to comment
Share on other sites

in conceptia mea nu ar trebui sa existe sofer care sa nu stie macar lucrurile esntiale cum sa le faca.acestia nu se mai numi soferi.de exemplu daca se intampla ceva la masina si esti intr-un colt uitat de lume unde nu merge tel sau nu circula decat o masina la 2 zile ce faci atunci? :blink: cat de putin tot trebuie sa stii sa faci ceva pe la masina.am intalnit oameni care nici nu stiau sa schimbe roata in caz de pana :) .tot felul de soferi.iar cu chestia asta cu care se parcheaza masina singura o sa se ajunga ca noii soferi sa nu mai stie nici cum sa o traga langa bordura pe o strada libera. :)

114904[/snapback]

Eu cand plec cu masina am la mine manualele DIY :)

Link to comment
Share on other sites

:D , de nebun ce sunt le am printat  :) La BEntley mai am un pik de lucrat :)

114916[/snapback]

:blink: nu esti nebun, esti precaut si te poti numi cu adevarat sofer.un lucru cat de mic daca il faci la masina cu mana ta poate sa te scoata din impas sau poate sa-ti faca masina sa mearga mai bine.exemplu tau ar trebui urmat de unii :)

Link to comment
Share on other sites

:blink: nu esti nebun, esti precaut si te poti numi cu adevarat sofer.un lucru cat de mic daca il faci la masina cu mana ta poate sa te scoata din impas sau poate sa-ti faca masina sa mearga mai bine.exemplu tau ar trebui urmat de unii :)

114919[/snapback]

:)

Link to comment
Share on other sites

iar cu chestia asta cu care se parcheaza masina singura o sa se ajunga ca noii soferi sa nu mai stie nici cum sa o traga langa bordura pe o strada libera. :)

114904[/snapback]

 

In ideea ca unii soferi vor ajunge in halul asta: oare sistemul asta stie sa parcheze pe o strada libera unde nu e nici o masina? Sau are nevoie macar de o masina ca reper? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest IulianE
sunt curios ce stie sistemu asta sa faca la universitate pe la BCR-ul ala mare in parcare.O fii stiind sa urce pe bordura?pe trotuar?...sa blocheze si alte masini....
Link to comment
Share on other sites

sunt curios ce stie sistemu asta sa faca la universitate pe la BCR-ul ala mare in parcare.O fii stiind sa urce pe bordura?pe trotuar?...sa blocheze si alte masini....

115769[/snapback]

la chestia cu blocatul cam slabe sansele!asta e farmecul soferiei :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.