Jump to content

BMW 320D 150cp an 2004... Pachet M


Geme

Recommended Posts

sincer...tuning gemeni.....v-ati facut mai mult rau cu interviu ala.....mai bine ramanea doar un 3-ar cu m-packet si gata......

 

Nu ne-am facut absolut niciun rau... nu ne batem noi capul pentru asa ceva.

 

Masina e frumoasa,nu speciala,macar sa ii montati niste roti mai frumoase.

P.S.da voi ce cauta-ti in poze?(sa va cunoasca si pe voi lumea?:) glumesc,sper sa nu va suparati.

 

Merci! Rotile asa raman, sunt puse recent... ni le plac foarte mult.

 

Deci au denaturat cei de la 4T adevarul pentru a da mai bine articolul, nu? Eu asa am inteles... :twoup:

 

Da, in fine... nu mai conteaza... eu nu mai comentez despre acest subiect, ii las pe cei care mai vor sa desluseasca misterul sa continue cu mare placere. Chiar nu inteleg de ce se face asa mare tarabau pentru chestia asta?

 

punct [.]

Link to comment
Share on other sites

Cei care cumpara discuri de frana second hand nu sunt buni,inteleg pun ceilalti participanti din trafic in pericol.

 

Dar cu masina in cauza nu inteleg ce aveti .Arata mult mai bine decat multe e46(chiar si de pe forum).

 

Putem spune ca meritul pt dotariile masini este al primului propietar,cel care a cumparat masina cu aceste optiuni,dar asta nu ii invinovateste cu nimic pe actuali propietari.Inteleg ca interviul este umflat,dar baieti au recunoscut ca nu este vina lor.

 

Daca ar arata la fel macar un sfert din modelele e46 de pe patria noastra as fi foarte fericit ,din pacate majoriatatea sunt cat se poate de simple ,cumparate la pret de e36.

 

Tot meritul pt actuali propietari pt ca au grija de masina sa arate exemplar si in continuare .

 

P.S..Incercati sa fiti putin mai modesti,ca nu strica. :)

 

Bafta cu masina baieti. :twoup:

Link to comment
Share on other sites

E, pan'la urma, una peste alta, masina este foarte frumoasa si pare foarte ingrijita. Mie imi place! :twoup:

 

Multumesc !

 

Cei care cumpara discuri de frana second hand nu sunt buni,inteleg pun ceilalti participanti din trafic in pericol.

 

Dar cu masina in cauza nu inteleg ce aveti .Arata mult mai bine decat multe e46(chiar si de pe forum).

 

Putem spune ca meritul pt dotariile masini este al primului propietar,cel care a cumparat masina cu aceste optiuni,dar asta nu ii invinovateste cu nimic pe actuali propietari.Inteleg ca interviul este umflat,dar baieti au recunoscut ca nu este vina lor.

 

Daca ar arata la fel macar un sfert din modelele e46 de pe patria noastra as fi foarte fericit ,din pacate majoriatatea sunt cat se poate de simple ,cumparate la pret de e36.

 

Tot meritul pt actuali propietari pt ca au grija de masina sa arate exemplar si in continuare .

 

P.S..Incercati sa fiti putin mai modesti,ca nu strica. :twoup:

 

Bafta cu masina baieti. :twoup:

 

Intr-adevar avem foarte mare grija de masina, bafta si tie caline! :)

Link to comment
Share on other sites

bai baieti..da voua chiar va place sa faceti poze :twoup: . p.s. si eu recomand dynavin, solutia oem are un singur avantaj..faptul ca este oem, in rest este jalnica. ps2. nu v-as recomanda sa umblati prea mult la motor, fiabilitatea o sa aiba mult de suferit. in rest..sa fiti sanatosi si multi km fara probleme! :)

 

bai baieti..da voua chiar va place sa faceti poze :) . p.s. si eu recomand dynavin, solutia oem are un singur avantaj..faptul ca este oem, in rest este jalnica. ps2. nu v-as recomanda sa umblati prea mult la motor, fiabilitatea o sa aiba mult de suferit. in rest..sa fiti sanatosi si multi km fara probleme! :twoup:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Toate ca toate, da` gaJica asta cine e ?:twoup:

 

http://www.4tuning.ro/poze/masini-tunate-d...oza-243733.html

 

Ati adus-o voi sau aia de la 4tuning ? :)

 

Ms :twoup: :)

 

P.S. Superba masina, s-o stapaniti sanatosi ! Puneti-i navi OEM...da` cel mai bine zic eu :twoup: Si cand apare scris alb pe negru BMW...e superb :twoup:

Edited by hornetb
Link to comment
Share on other sites

hai ma ca sunt tari gagicile mai ales aia din mijloc :)

 

e avion frate :twoup: imita emblema bmw

 

http://www.4tuning.ro/images/bmw-m-look/bmw-m-look-59d55a46bfe81de0b-920-0-1-95-0.jpg

 

http://www.4tuning.ro/images/bmw-m-look/bmw-m-look-cdeeea46c00866702-920-0-1-95-0.jpg

 

foarte tari mi se par jantele ! :)

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

Toate ca toate, da` gaJica asta cine e ?:twoup:

 

http://www.4tuning.ro/poze/masini-tunate-d...oza-243733.html

 

Ati adus-o voi sau aia de la 4tuning ? :twoup:

 

Ms :) :twoup:

 

P.S. Superba masina, s-o stapaniti sanatosi ! Puneti-i navi OEM...da` cel mai bine zic eu :twoup: Si cand apare scris alb pe negru BMW...e superb :twoup:

 

Sunt niste prietene...

 

Cat despre navi, nu stiu deocamdata ce sa-i pun... ma mai gandesc :twoup:

p.s: Multumesc de parere :angry:

 

Prea exagerate acele poze "accesorizate" si cam de prost gust , macar gasiti exemplare pe masura masinii . Pe langa astea masina arata foarte bine , un e46 frumos . Succes pe viitor

 

Merci lafel Kocs

 

hai ma ca sunt tari gagicile mai ales aia din mijloc :lol:

 

e avion frate :) imita emblema bmw

 

http://www.4tuning.ro/images/bmw-m-look/bmw-m-look-59d55a46bfe81de0b-920-0-1-95-0.jpg

 

http://www.4tuning.ro/images/bmw-m-look/bmw-m-look-cdeeea46c00866702-920-0-1-95-0.jpg

 

foarte tari mi se par jantele !

 

Avion ca avion... da... toti mi-au zis ca sunt faine jantele, se pare ca am ales jantele perfecte. btw: Mersi mersi pouiule :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

am ajuns so vad si pe asta....de abea astept sa vad episodul II ... ``MEN TWINS & CAR`` , cat despre cealallta sedinta foto cu fetele... :twoup:

 

ps. sporr in continuare si incerca te rog pentru restul userilor de pe acest forum sa nu o mai dai in tiganii!

Link to comment
Share on other sites

am ajuns so vad si pe asta....de abea astept sa vad episodul II ... ``MEN TWINS & CAR`` , cat despre cealallta sedinta foto cu fetele... :twoup:

 

ps. sporr in continuare si incerca te rog pentru restul userilor de pe acest forum sa nu o mai dai in tiganii!

 

Daca tie ti se par tiganii e parerea ta, merci oricum de parere.

 

BTW: La multi ani la toti!! :)

Link to comment
Share on other sites

am ajuns so vad si pe asta....de abea astept sa vad episodul II ... ``MEN TWINS & CAR`` , cat despre cealallta sedinta foto cu fetele... :)

 

ps. sporr in continuare si incerca te rog pentru restul userilor de pe acest forum sa nu o mai dai in tiganii!

 

Daca tie ti se par tiganii e parerea ta, merci oricum de parere.

 

BTW: La multi ani la toti!! :)

 

La multi ani tuturor! Colega se referea la tenta de hi5 a pozelor, topicul fiind postat la rubrica masina mea sunt asteptate poze cu masina..si cam atat :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.