Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Exista si masini cu km putini in romania...masini luata din tara de la reprezentanta....eu am luat`o pe a mea anul asta si avea 88mii,masina este din 2004....am fost cu ea la AB Otopeni de unde a fost achizitionata si cei de acolo au confirmat cartea service+istoric+nr de km....dar a costat si 9300euro!

Multi zic k mi`am luat teapa k am dat f mult pe ea...dar in realitate eu am cautat 7 luni si chiar ma bucur de teapa asta!:twoup:

Link to comment
Share on other sites

Cred ca baietii astia de la Cluj sunt mai tari in grafica pe calculator decat in masini: http://autovit.ro/bmw-320-C14827530.html . Daca bine vad jantele alea sunt modelul double spoke 154 de 16'' iar in poze arata minim de 18 - nu am vazut model ca asta de 18... Poate nu stiu eu :twoup: . Ma mai distreaza faza cu pachet crom - pun pariu ca are niste banda trasa pe grila centrala si dunga din bara, ca daca ar avea pacheĂžel ar trebui sa predomine cromul si lateral - numa ca asta nu-l mai pot pune cu banda lucioasa. Aaa si mai are si geamuri colorate....

Ma intreb cum sta cu km aia 93mii :)

 

Ma indoiesc ca ei prelucreaza pozele astea. Fac pariu ca sunt luate asa gata mesterite... Nu exista o locatie in Cluj care sa semene cu imprejurimile masinii. Ar fi putut fi iulius mall dar apar cateva cladiri care la noi nu sunt...

e iulius mall toata ziua

Link to comment
Share on other sites

:twoup:

 

Ce frumos ... :)

 

BMW e38 730d

 

In Arad : 280.000 km

http://webcache.googleusercontent.com/sear...=clnk&gl=ro

 

http://webcache.googleusercontent.com/sear...=clnk&gl=ro

 

http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/anuntu...el-9597559.html

 

 

In Pitesti : 167.000 km

 

http://autovit.ro/bmw-730-C15094304.html

Edited by dangrig
Link to comment
Share on other sites

Iti dai seama ca minte... :twoup:

 

Trebuia intrebat si de ce are un pret cu o mie de euro mai mare si cel mai grav, de ce are aproape 120k de km lipsa...

 

pai omul a spus ca nu este masina din poze cea pe care o are si ca el este primul propietar pe carte .......

Link to comment
Share on other sites

Iti dai seama ca minte... :)

 

Trebuia intrebat si de ce are un pret cu o mie de euro mai mare si cel mai grav, de ce are aproape 120k de km lipsa...

 

pai omul a spus ca nu este masina din poze cea pe care o are si ca el este primul propietar pe carte .......

Aaa, acum am inteles. Oricum, mi se pare cam cusuta cu ata alba... :twoup:

Link to comment
Share on other sites

a spus ca el nu avea poze cu masina si aia de pe autovit i-au pus pozele :twoup:

 

Probabil la fel cu i-au pus si "filtru particule" :)))))))))))

 

 

 

Chiar daca nu ar fi aceeasi masina si pozele le-a luat de pe net , oricum e dubios ...

Link to comment
Share on other sites

inmatriculata ro navi faruri engalay + blituri climatronic schaune electrice cu memorie 3 soferi schaunele se rup de jumate E T C ful etrase masina merita vazuta stept oferte

 

bestial...il sun cu necunoscut sa vad ce zice :twoup: :(

 

auzi si tu: 3 soferi :) :D

 

 

l-am sunat...e romales si asculta manele blana.... :D

 

"masina functineaza si mecanic si estetit foarte bine si are blitzuri ca de politie iar angalaisurile sunt de fabrica" :( :)

 

nu m-am putut abtine si l-am sunat :D in prima faza a vrut sa-mi inchida cand a vazut numar privat :punk:

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

am dat si record insa am un 6310i si nu o pot urca pe forum :twoup:

Pe scurt... cum e masina?:(

 

 

vezi 2 posturi mai in spate ..ca am dat edit acolo :) ....oricum masina are blitzuri ca de politie :)

 

deci nu mai pot de ras

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

 

Pe asta l-am sunat si eu. Aceeasi poveste cu pozele de pe autovit. I-am cerut VIN-ul la misto si l-am sunat pentru a doua oara dupa 30 min.

I-am spus ca am aflat dupa VIN ca masina a fost lovita frontal si ca avea 170.000 km in 2005. A inceput sa seblesteme ca masina arata bine, doar sa vin sa o vad. "Si daca are 500.000km domne' si merge ceas, ce are?"

Link to comment
Share on other sites

inmatriculata ro navi faruri engalay + blituri climatronic schaune electrice cu memorie 3 soferi schaunele se rup de jumate E T C ful etrase masina merita vazuta stept oferte

 

bestial...il sun cu necunoscut sa vad ce zice :twoup: :(

 

auzi si tu: 3 soferi :) :D

 

 

l-am sunat...e romales si asculta manele blana.... :D

 

"masina functineaza si mecanic si estetit foarte bine si are blitzuri ca de politie iar angalaisurile sunt de fabrica" :( :)

 

nu m-am putut abtine si l-am sunat :D in prima faza a vrut sa-mi inchida cand a vazut numar privat :punk:

 

M-am trezit "cu noaptea in cap" azi si eram foarte ciufut. Dar anuntul asta m-a binedispus la maxim... Auzi ca engalay!!! HAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.