Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

ce ziceti de asta? http://www.auto.ro/bmw-525/588951.html

 

Eu am pierdut-o, s-a vandut cu 11k, o bijuterie de masina......... :twoup:

 

Mare bulangiu baiatul care o vindea..i=am promis cu o mie peste pretul obtinut si tot a dat-o, a doua nu cred ca mai gasesc....

Daca stie cineva masina sau poate sa-mi dea detalii la cine a ajuns sa-i fac o noua oferta as aprecia

Link to comment
Share on other sites

Mare bulangiu baiatul care o vindea..i=am promis cu o mie peste pretul obtinut si tot a dat-o, a doua nu cred ca mai gasesc....

Daca stie cineva masina sau poate sa-mi dea detalii la cine a ajuns sa-i fac o noua oferta as aprecia

de ce e bulangiu ?

 

 

Fiindca m-am rugat de el sa ma astepte si i-am promis ca-i dau mai mult decat a cerut si tot a dat-o. Mi se pare un motiv intemeiat

Link to comment
Share on other sites

Fiindca m-am rugat de el sa ma astepte si i-am promis ca-i dau mai mult decat a cerut si tot a dat-o. Mi se pare un motiv intemeiat

... si tu erai mama lui sa te creada ca ai sa vii sa o cumperi ? Nu e normal ca omul sa o vanda daca are client ?

 

 

Nu intelegi, am fost cu el la teste la bavaria, le-am platit, am fost de fiecare data cu el cand a fost in targ, facusem o obsesie pt masina aia, si cand mi-a zis ca are oferta i-am oferit peste ce a primit, stia de la bun inceput ca are oferta mai buna din partea mea, nu avea nevoie de bani, nu era samsar si totusi nu m-a asteptat, cum ziceam, bulangiu, dar mai sunt si astfel de oameni....regret, daca ii dadeam o spaga ceva poate se rezolva, ca oricum era masina sefului lui. Asta nu are importanta, ideea era ce parere au cei de pe forum despre masina, imi pare rau ca nu mai am pozele si cu scaunele fata precum si cu bordul

Link to comment
Share on other sites

Schaff, stiu eu un 520i de vanzare, masina e a unui tip de la mine de la munca, e mai in varsta omu`, deci cred ca e o masina ok. Si-a luat un C - Klasse de-al nou si-am inteles ca mai are si alta masina sau alte masini. E albastra, jante, arata bine asa. Mai mult/e nu stiu ca nu m-a interesat, dar daca te-ar interesa pot intreba. :twoup:
Link to comment
Share on other sites

Schaff, stiu eu un 520i de vanzare, masina e a unui tip de la mine de la munca, e mai in varsta omu`, deci cred ca e o masina ok. Si-a luat un C - Klasse de-al nou si-am inteles ca mai are si alta masina sau alte masini. E albastra, jante, arata bine asa. Mai mult/e nu stiu ca nu m-a interesat, dar daca te-ar interesa pot intreba. :twoup:

 

 

Interior creambeige?

 

Da, ma intereseaza, acum ma uit la mai multe, pana mi se pune pata pe una dintre ele, daca are interiorul asa cum am descris as fi interesat s-o vad.

In principiu ma intereseaza cele care nu sunt inca puse pe site-uri pentru ca stau cu ele deschise tot timpul.

Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Schaff, stiu eu un 520i de vanzare, masina e a unui tip de la mine de la munca, e mai in varsta omu`, deci cred ca e o masina ok. Si-a luat un C - Klasse de-al nou si-am inteles ca mai are si alta masina sau alte masini. E albastra, jante, arata bine asa. Mai mult/e nu stiu ca nu m-a interesat, dar daca te-ar interesa pot intreba. :twoup:

 

 

Interior creambeige?

 

Da, ma intereseaza, acum ma uit la mai multe, pana mi se pune pata pe una dintre ele, daca are interiorul asa cum am descris as fi interesat s-o vad.

In principiu ma intereseaza cele care nu sunt inca puse pe site-uri pentru ca stau cu ele deschise tot timpul.

Multumesc

 

Pai nu stiu daca e pusa pe site-uri sau nu :)

Nu mai stiu cum e interiorul. O sa ma uit si-ti spun. N-ai pentru ce.

Link to comment
Share on other sites

In urma cu ceva timp va aratasem BMW-ul asta e38 730d din Arges.

 

http://autovit.ro/bmw-730-C15094304.html

 

Deci pana la urma nu erau pozele lui.

 

Pozele erau dintr-un anunt cu o masina de Arad , dar defapt masina lui are numere de Ilfov :twoup:))))) (el fiind din Arges)

 

http://www.auto.ro/bmw-730/603775.html?utm...ningads#picture

 

 

PS : Si tot nu are 167.000 km , ci 237.000 km . :))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.