Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Intradevar este cam veche, dar pretul refleta asta.

Cat despre dotari, pachet M, tapiserie de piele, climatronic, imi sunt suficiente.

 

@arkandor, nu inteleg exact la ce te referi, poti fi mai explicit?

 

Interiorul e ciudat: scaune bej + cotiera iar restul (stalpi, mocheta etc) negre.

 

Nu cred ca a existat combinatia asta la configurator. Se vede clar ca sunt puse dupa.

Link to comment
Share on other sites

Stefan stie , a trecut prin experienta Porsche Cayenne Turbo :yahoo:

 

trec si eu acum prin experienta asta , am unul in custodie cateva zile , masina e absolut superba in schimb sub 25 % nu se poate . Adica nu ai cum , indiferent cum mergi . 100 ron pe zi , cam asta e costul ca sa te deplasezi ceva km . DAr repet , e senzatie . :goodjob:. Nu am testat cat ar putea sa urce ca nu ma intereseaza asta :))) . Vreau din A in B . ea nu si nu 25 %

Edited by Myx
Link to comment
Share on other sites

Super masina,cand faci o prezentare?

 

Multumesc mircea, acum este urata ... Astept sa imi vina suspensia sport,shadow line , etc ... Si inca nu sunt hotarat daca sa imi pun jantele aplina 21, sau jantele 311 tot 21 ...

 

 

 

S-o stapanesti sanatos. Avea KAZ la nr cumva?

Da KAZ are la numar, Mi-au dat un print ... Sincer nu ma intereseaza foarte mult.

Nu am pretentia ca o masina second-hand sa se compoarte, si sa fie in stare impecabila. Vrei o masina fara vicii ,iei una noua.

Nu una care noua a costat 50 000 euro , si dupa 1 an vrei sa o iei cu 10 k sa fie impecabila ...Nu exzista asa ceva ..

Edited by hotpharao
Link to comment
Share on other sites

Stiu ca este "tare". Pe mine unul m-a impresionat. Cred ca m-as simtii excelent in masinuta asta. Treaba este ca nu stiu nimic despre masina ca fiabilitate, intretinere, etc. Ca este facuta pe platforma de la Ford Mondeo stiam dar cam atat.. Edited by pss
Link to comment
Share on other sites

Iese cca 11.000 Jaguaru inmatriculat si adus acasa, eu cred ca merita. Am mai intrebat si eu pe aici de jaguar, nu prea avem multi posesori sau care au avut de a face cu aceasta marca dar tind sa cred ca nu e chiar asa de paguboasa fiind aceiasi platforma de la mondeo Edited by quze
Link to comment
Share on other sites

Multumesc mircea, acum este urata ... Astept sa imi vina suspensia sport,shadow line , etc ... Si inca nu sunt hotarat daca sa imi pun jantele aplina 21, sau jantele 311 tot 21 ...

 

 

 

S-o stapanesti sanatos. Avea KAZ la nr cumva?

Da KAZ are la numar, Mi-au dat un print ... Sincer nu ma intereseaza foarte mult.

Nu am pretentia ca o masina second-hand sa se compoarte, si sa fie in stare impecabila. Vrei o masina fara vicii ,iei una noua.

Nu una care noua a costat 50 000 euro , si dupa 1 an vrei sa o iei cu 10 k sa fie impecabila ...Nu exzista asa ceva ..

 

ce roti ai acum pe ea?nu le vinzi?sunt interesat.multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.