Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

320d special :twoup:)

 

din perlele lu` Boldijar:

~~B M W 320d 177CP//\\PERFORMANCE EDITION 2008 ~~

 

**ATENTIE** EDITIE LIMITATA,DEDICATA PRETENTIOSILOR

MASINA ESTE ABSOLUT IMPECABILA *N O U A*

 

pretentiosi, si masina nici xenon nu are, ca sa nu mai spun ca jantele nu sunt ale ei.

 

intrati pe anunt sa vedeti cum e refacut volanul si ce cusatura are de iti vine sa vomiti pe el, si un sticker cu M cumparat de pe okazii.

Link to comment
Share on other sites

320d special :twoup:)

 

din perlele lu` Boldijar:

~~B M W 320d 177CP//\\PERFORMANCE EDITION 2008 ~~

 

**ATENTIE** EDITIE LIMITATA,DEDICATA PRETENTIOSILOR

MASINA ESTE ABSOLUT IMPECABILA *N O U A*

 

pretentiosi, si masina nici xenon nu are, ca sa nu mai spun ca jantele nu sunt ale ei.

 

intrati pe anunt sa vedeti cum e refacut volanul si ce cusatura are de iti vine sa vomiti pe el, si un sticker cu M cumparat de pe okazii.

 

:twoup: in poza 2 capacul oglinzii de la pasager a fost luat de vant...l-o fi gasit in parcarea de la Mall.. :)

Link to comment
Share on other sites

tipul mai are masini la vanzare , numai editii limitate :twoup:)

 

http://boldyauto.autovit.ro/index.php?sect...mp;id=C15808938

 

AUDI A4 2.0tdi ,GOLD EDITION(EDITIE LIMITATA 100)

MASINA ESTE FARA EXAGERARE IMPECABILA

 

http://boldyauto.autovit.ro/index.php?sect...mp;id=C15813155

BMW 320d,BUSINESS CLASS 2

~MASINA SE PREZINTA ABSOLUT CA NOUA!!!FARA URME DE UZURI!!!

Link to comment
Share on other sites

Ce lens flare-uri a pus prostu pe proiectoare. Asta-i unu din aia cu pozele photoshopate. Si-a deschis si pravalie vad. Ce pot unii sa prosteasca pe fata si altii sa munceasca cate 3 ani sa-si cumpere o masina cu volanu cusut si cu optiuni care mai de care.... offf...roumany .... pacat !
Link to comment
Share on other sites

cine ii face pozele isi merita toti banii, chiar sunt super reusite, locatiile alese la fel, pentru cine nu stie cine e tipul pozele il fac sa se duca sa vada masina si apoi din cati s-or duce se gaseste mereu si cate unul sa mai si cumpere, si uite asa afacerea merge inainte :twoup:. Edited by mik15
Link to comment
Share on other sites

Pozele sunt intr-adevar facute frumos, HDR :twoup:.

Dar ce e mai interesant ... urmaresc anunturile lui chiar pentru ca sa vad la ce metode recurge sa pacaleasca au un pic. "Sa faca masina sa arate mai bine in poze decat in realitate."

 

Printre "trucuri" se numara marirea jantelor in imagine astfel incat sa para cauciucurile cat mai "low profile". Insa arata foarte ciudat cand roata din prim plan (de exemplu poza facuta dintr-un colt al masinii) este marita foarte mult, iar cea din planul secundar este lasata nemodificata. Primul lucru care imi vine in minte este o caruta cu roti de tractor in spate si de dacie pe 13 pe fata.

 

Alt "truc", este marirea naviului business :). Din nou ceva foarte nostim cand vezi un navi extrem de distorsionat, care pentru Stevie Wonder ar arata a navi profesional.

Link to comment
Share on other sites

Uite WLF, exact ce ziceai tu, ca domne care e pretul pentru cash.... Mi-am pus si eu masina la vanzare si m-a contactat Irinel:

 

care este ultimul pret pt cash? ma

> intereseaza daca

> >> sunteti unicul

> >> > propietar, masina nu a avut accidente majore

> si are o

> >> carte de service cu

> >> > servisare clara.

 

---

 

am scazut 100 de euro din pret si i-am zis...

 

Aoleu, pentru cash? 10900!

 

---

 

Aoleu... asta da negociere.... succes la vanzare

 

---

 

> Va multumesc!

>

> PS Credeati ca se vinde pe banane? Sau poate credeti ca nu

> am mai vazut

> cash la viata mea?

 

---

 

v-am intrebat doar care este ultimul pret dvs a-ti negociat 100eur si pt ca sunteti

doritor de banane nu ma mai intereseaza masina deloc... deci succes la vanzare

 

---

 

OK. Cum ziceti d-voastra. Poate va dau un sfat, daca vreti sa va luati

masina ieftina, abordati aceeasi tactica in continuare. Poate o sa intalniti

omul care nu stie ce e ala cash. Daca doriti masina buna, schimbati-va

tactica.

 

PS Ati se scrie corect, nu a-ti!!!

 

Din pacate nu este primul si sigur nici ultimul care mi-a pus problema asa. Cred ca o sa fac o poza cu niste cash si o pun printre pozele cu masina, poate asa nu ma mai contacteaza astia de au cash frate.

Edited by Bartolomeus
Link to comment
Share on other sites

Uite WLF, exact ce ziceai tu, ca domne care e pretul pentru cash.... Mi-am pus si eu masina la vanzare si m-a contactat Irinel:

 

care este ultimul pret pt cash? ma

> intereseaza daca

> >> sunteti unicul

> >> > propietar, masina nu a avut accidente majore

> si are o

> >> carte de service cu

> >> > servisare clara.

 

---

 

am scazut 100 de euro din pret si i-am zis...

 

Aoleu, pentru cash? 10900!

 

---

 

Aoleu... asta da negociere.... succes la vanzare

 

---

 

> Va multumesc!

>

> PS Credeati ca se vinde pe banane? Sau poate credeti ca nu

> am mai vazut

> cash la viata mea?

 

---

 

v-am intrebat doar care este ultimul pret dvs a-ti negociat 100eur si pt ca sunteti

doritor de banane nu ma mai intereseaza masina deloc... deci succes la vanzare

 

---

 

OK. Cum ziceti d-voastra. Poate va dau un sfat, daca vreti sa va luati

masina ieftina, abordati aceeasi tactica in continuare. Poate o sa intalniti

omul care nu stie ce e ala cash. Daca doriti masina buna, schimbati-va

tactica.

 

PS Ati se scrie corect, nu a-ti!!!

 

Din pacate nu este primul si sigur nici ultimul care mi-a pus problema asa. Cred ca o sa fac o poza cu niste cash si o pun printre pozele cu masina, poate asa nu ma mai contacteaza astia de au cash frate.

 

Totusi,despre ce masina e vorba?

Link to comment
Share on other sites

Da, nici eu nu inteleg care e problema cu ..CASH!!!! Din cate stiu, nicio societate de leasing nu mai inchie contracte pt masini SH, nici chiar de la reprezentante (mai sunt vreao doua societati, parca, dar NUMAI de la reprezentanta si max 1 an vechime).

Deci, ce varianta ramane? CASH sau ....virament bancar. Pe mine nu ma deranjeaza plata prin banca, dar nu ia masina decat ..DUPA ce vad banii.

Asa ca, nu inteleg intrebarea cu ...CASH!!!! :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Sunt foarte multi care ofera schimb auto , ceea ce face varianta cu cash mai atractiva.Situatia actuala a adus multi propietari de masini care le vand in nevoie mare de bani.Si pe acest fond au aparut niste nesimtiti care cred ca daca ofera cash(nu conteaza suma ) li se si vinde masina instant.
Link to comment
Share on other sites

Sunt foarte multi care ofera schimb auto , ceea ce face varianta cu cash mai atractiva.Situatia actuala a adus multi propietari de masini care le vand in nevoie mare de bani.Si pe acest fond au aparut niste nesimtiti care cred ca daca ofera cash(nu conteaza suma ) li se si vinde masina instant.

Asta era??!!! Si eu am patit la fel si nu intelegeam care e cauza. Doar am scris limpede ca e de VANZARE, nu fac schimburi! In fine...

Link to comment
Share on other sites

http://autovit.ro/bmw-330-C15850351.html

 

Descrierea Vehiculului:

 

este BMW 325 nu 330, dar am postat o aici pt ca unii stii ca BMW 325 este numai pe benzina si de 2500. este adus si inmatriculat pe 31.08.2010. AUTOMAT,.motor 3000CC NU 2500, este DIESEL NU BENZINA,200 cp. navigatie ,CD, bixenon, comenzi volan sport , incalzire scaune, folie autorizata, climatronic, senzori ploaie ,lumina, presiune pneuri, parcare F si S. consum motorina 7.8-8.1 L %..etc.. arata si functioneaza excelent, de acord cu orice test la o firma autorizata. variante + / _

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.