Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

samsari. km din bord "din povesti" la masinile vindute de ei.

daca ai informatii/exemple concrete in ceea ce ii priveste, ar fi bine sa elaborezi afirmatia pe care ai facut-o.

 

daca nu ai informatii, decat propriul " fler", poate si ce spui tu e tot "din povesti".

  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

mdah, nu mai am poze. aveau un passat cc acum vreo 4-5 luni la vinzare. la care au scazut km rulati in decurs de o luna. nu o sa vezi drac mort, si nic samsar care nu invirte km din bord.

 

daca nu ma insel si masina asta le-a trecut prin curte. http://www.autovit.ro/bmw-535-C31907831.html

 

era atunci doar cu 150-160.000 km. acum vad ca a aparut din nou la vinzare, dar in braila

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

un e90 lci la pret foarte mic, pareri? eu cred ca a fost lovita, are un far aburit si nu are spalatoare la faruri:

 

http://www.autovit.ro/bmw-318-C32013634.html

Decat un LCI "babau", mai bine un NFL. La pretul asta cine stie ce alte defecte o mai avea, in afara de cele vizuale...

Edited by Alin KIR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Scump si LCI-ul si Coupe-ul

 

Ai rabdare si gasesti ceva mai OK :rolleyes:

Coupe-ul este mai interesant daca il scoti pe la 4500

Coupe la 4500? Unde la banii astia sau mai degraba in ce stare??

Ai si tu dreptate e scump la 7500euro, cu banii astia iti iei un e60 si mai raman bani si de o pisicuțĂŁ, nu?

On:coupe-ul e frumos, interior si exterior, daca masina e ok, eu zic ca merita!!

  • Like 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

http://www.tocmai.ro/bmw-320-coupe-2004-13873773.html

cunoaste careva masina asta? Este foarte interesanta, culoarea, interiorul!Merita banii astia?

 

Merita clar, cred ca e ceva Individual dupa cum arata scaunele si culoarea exterioara. A mai fost la vanzare si acum vreo 2 ani, o stiu de cand mi-am vandut eu coupe-ul. Daca e ok cu taxa, stare tehnica ok..7500E e un pret excelent. Problemele sunt pe partea de articulatie, la chedere si cam atat, in rest e o masina foarte reusita. :thumbsup:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Are un far adaptiv si unul normal :))

Si airbagul din volan spune ca a fost avariata, acum intrebarea este care far a fost inlocuit.

L.E. Probabil ca dreptul, ca si proiectorul dreapta pare a fi nou.

Edited by cataxxl
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.