Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Merita clar, cred ca e ceva Individual dupa cum arata scaunele si culoarea exterioara. A mai fost la vanzare si acum vreo 2 ani, o stiu de cand mi-am vandut eu coupe-ul. Daca e ok cu taxa, stare tehnica ok..7500E e un pret excelent. Problemele sunt pe partea de articulatie, la chedere si cam atat, in rest e o masina foarte reusita. :thumbsup:

ar vrea sa o cumpere un var, am vb cu proprietarul, taxa este nerecuparata, nu necesita nicio investitie, detine facturi( kit ambraiaj, bucse, etc).Masina arata foarte bine, este primul proprietar in romania, adusa personal din germania in 2008! este foarta dotata si pretul este reflecta acest lucru!

Link to comment
Share on other sites

ar vrea sa o cumpere un var, am vb cu proprietarul, taxa este nerecuparata, nu necesita nicio investitie, detine facturi( kit ambraiaj, bucse, etc).Masina arata foarte bine, este primul proprietar in romania, adusa personal din germania in 2008! este foarta dotata si pretul este reflecta acest lucru!

 

Sa o cumpere, e f misto masina! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Tu bagi in seama comentariile unuia care vrea sa cumpere E46 intretinut, cu carte service la 3500 de euro? popcorm1.gif

aaa,da....scuze...e pasionat...my bad

Nu critica, deoarece este posibil. Eu am cumparat in iunie 2013 un e46 320d fabricat in 08.2000 (adus de o cunostinta care se ocupa de asa ceva) destul de intretinut si cu cateva dotari, carte de service la zi, 230 mii de km in bord (reali si verificati in germania si romania) cu 3650 E. La inceput am crezut ca e teapa, dar dupa cum se prezinta masina in 6 luni, m-am convins ca proprietarul neamt a avut foarte mare grija de ea. Nu regret nici o clipa ca am ales masina adusa din germania, cand toti imi ofereau E46 la 2500 sau 3000 gata inmatriculate.

Edited by Ciobanu George
Link to comment
Share on other sites

Nu critica, deoarece este posibil. Eu am cumparat in iunie 2013 un e46 320d fabricat in 08.2000 (adus de o cunostinta care se ocupa de asa ceva) destul de intretinut si cu cateva dotari, carte de service la zi, 230 mii de km in bord (reali si verificati in germania si romania) cu 3500 E. La inceput am crezut ca e teapa, dar dupa cum se prezinta masina in 6 luni, m-am convins ca proprietarul neamt a avut foarte mare grija de ea. Nu regret nici o clipa ca am ales masina adusa din germania, cand toti imi ofereau E46 la 2500 sau 3000 gata inmatriculate.

 

Masina ta e cu varianta cu facelift?

 

Colegul MociornitaCosmin, vinde un 320d facelift inmatriculat pentru prima data inainte de 2007 din cate imi amintesc.

 

LE: Am observat pe profilul tau ca ai varianta NFL (E46 - 320D NFL 136 CP din 08.2000).

Edited by jeezy
Link to comment
Share on other sites

Masina ta e cu varianta cu facelift?

 

Colegul MociornitaCosmin, vinde un 320d facelift inmatriculat pentru prima data inainte de 2007 din cate imi amintesc.

 

LE: Am observat pe profilul tau ca ai varianta NFL (E46 - 320D NFL 136 CP din 08.2000).

Nu, e modelul nfl. Fl s-a produs de pe la jumatatea lui 2001. Dar are cateva schimbari, facute de neamt, 2 chei diamant (model de la FL), stopuri de FL.

Mi-am propus sa ii fac un topic de prezentare, insa sa reusesc sa ii fac si cateva poze, apoi ii pun si istoric cu tot ce am schimbat la ea.

Edited by Ciobanu George
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.