Jump to content

intrebari pentru posesorii de e90


Heaven

Recommended Posts

nu e vorba de furat :twoup:) dar din pacate nu am cum... a fost pe autovit masina dar vanzatorul a retras anuntul cand am inceput negocierile, iar colegul de aici doar mi-a trimis pm, fara poze. ca si utilizator are bogdan258. ambele sunt 330xd e90. prima e neagra si arata impecabil si pe cea a lui bugdan nu am vazut-o si nu stiu ce sa zic :) dupa ce reusesc sa o iau o sa pun si poze.

toate cele bune!

Link to comment
Share on other sites

nu zic ca nu merita... ma intrebam doar daca suspensia aia e poate putin prea tare pentru gropile de pe la noi :twoup:)

te obisnuiesti. si eu m-am intrebat acelasi lucru inainte sa iau masina.

trebuie sa circuli mai cu grija, si sa circuli mai ales pe drumuri asfaltate.

daca ai de mers pe la tara, sau ai de circulat frecvent pe portiuni cu drum pietruit sau foarte prost, atunci mai gandeste-te.

tinuta de drum insa face toti banii si grijile.

Link to comment
Share on other sites

da... sa zicem ca am si de mers pe drum de tara si anume in ploiesti unde drumurile sunt ca draq :twoup: oricum masina pe care vreau sa o iau nu are pachet sport... nu ma deranjeaza acest fapt foarte mult asa ca nu consider sa fie o problema.
Link to comment
Share on other sites

da pai aia o strica... numarul ala de km e nasol la banii astia.

140k km la 4 ani mi se pare absolut rezonabil pt o masina diesel din germania.

ce e sub 100k e fie ocazie rarissima la o masina adusa din germania, fie manareala.

Franz isi face niste calcule, si daca nu face un anumit numar de km pe an(de la 25000 in sus) nu isi ia diesel.

eu m-as feri de masini cu km prea putini, decat daca am ceva garantii ca sunt reali(si aici nu ma refer la carte de service, sau povestea cu batranelul ce si-a luat bmw sa mearga sambata la pescuit, sau la masaj)

Link to comment
Share on other sites

da... prima masina a picat ca respectivu nu a vrut sa ii preiau leasingu, chestie care mi s-a parut suspecta avand in vedere ca el vroia un antecontract de vanzare cumparare. pacat ca era frumoasa masina. astept oferte de 330xd 2007+ cu pana la 60000 de km.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

asa, azi multumita lui bogdan258 de pe forum am intrat si eu in clubul posesorilor de bmw.

acum va rog sa ma ajutati cu un raspuns la intrebarea urmatoare: cum se scot oglinzile din locasul lor??? nu de alta dar nu sunt inscriptionate si pana fac rost de numar nu vreau sa le las prada la hoti. va rog un rasp cat mai repede. multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.