Jump to content

[Vand] embleme din rasina pentru jante, volane, schimbatoare


Recommended Posts

salut Michael.am o rugaminte la tine:am nevoie de o emblema de schimbator in 5 trepte,cu sigla albastra in mijloc,de 2,6*2,6cm,2buc doar scrisul sa ramana pe negru emblema mica bmw,ceva gen @BMW E320,dimensiuni:L15cm*l2cm si 2buc fara e320,doar @BMW,dimensiuni:L6cm*l1,5cm

 

Scuza-ma dar nu am inteles mai nimic din ce mi-ai scris. Doar ca ai nevoie de emblema de schimbator de 2.6cm diametru - 2 buc. Fii mai explicit te rog. Oricum imi este greu sa mai tot fac embleme unicat la comanda. Presupune timp si lucru mai mult decat merita.

 

sal ma intereseaza si pe pt un bmw e46 un kit complet dar sa fie AC Schnitzer si as mai vrea si pt capota si portbagaj

 

Pot sa fac asa pentru tine: emblema capota + portbagaj, set embleme praguri (4 buc.), set jante, emblema volan si schimbator. Ar fi 160 de lei kitul complet.

 

Acum am asa: setul pentru praguri, volan si schimbator in 6 trepte.

Link to comment
Share on other sites

Guest bmw524td

salut am un525tds e34 si as vrea sa mi trimiti embleme ptr jante cu m5 ptr capota o emblema si una ptr volan si una ptr schimbator.cat ma costa?

mai am un316 din95 as vrea si la asta sa pun emblemele astea ce le pun la5 numa sa nu scriem5ci m3.se poate?

Link to comment
Share on other sites

Guest bmw524td

salut atunci imi poti spune cum intru in posesia lor?4embleme alpina ptr jante de seria5 sti dimensiunea cred eu nu stiu si un semn ptr capota tot alpina tot ptr seria5te rog

imi poti lasa un nr de tel k nu ma prea am cu netu

Link to comment
Share on other sites

salut atunci imi poti spune cum intru in posesia lor?4embleme alpina ptr jante de seria5 sti dimensiunea cred eu nu stiu si un semn ptr capota tot alpina tot ptr seria5te rog

imi poti lasa un nr de tel k nu ma prea am cu netu

 

Depinde de marimea jantelor. Nu le stiu pe toate. Masoara diametrul uneia te rog. Ai PM cu telefonul

 

Salutare.

 

Da pot face dar sa fie cateva bucati nu 1. 4 ar fi 50 de lei.

2 buc ma intereseaza,sunt logourile ce vin pe bandourile de M.

 

Bine fie...

Link to comment
Share on other sites

Ok! Iti fac dar e ultima comanda in care iau embleme/individual. Imi este greu sa fac zeci si zeci de variante. Am sa incerc sa diversific oferta pe viitor si sa alegeti din ce pot face! La diferite marimi bineinteles.

Ai putea si tu sa faci un pret ptr cele standard si un pret ptr comenzi speciale

 

Ok! Iti fac dar e ultima comanda in care iau embleme/individual. Imi este greu sa fac zeci si zeci de variante. Am sa incerc sa diversific oferta pe viitor si sa alegeti din ce pot face! La diferite marimi bineinteles.

Ai putea si tu sa faci un pret ptr cele standard si un pret ptr comenzi speciale

Link to comment
Share on other sites

michael ale mele sunt gata ?

 

Mai stau oleaca sa mai strang comenzi ca sa acopar macar 0.3mp.

 

Ai putea si tu sa faci un pret ptr cele standard si un pret ptr comenzi speciale

 

Acuma merg cam la aceleasi preturi si voi reveni doar la standard. E prea mare bataia de cap, nu merita si nici nu voi mai avea timp pentru comenzi speciale. Mai vad ce si cum.

Link to comment
Share on other sites

salut michael,

 

am si eu o intrebare, se pot lipi emblemele peste cele actuale, sau cum trebuie sa fac?

 

ideea e urmatoarea, mi-a fost furat un capac de la roata , am gasit unul dar probabil ca e pe 6 emblema nu pe 6,7 ca la celelalte, se vede direrenta de marime

 

atasez si o poza cu cele actuale

Edited by Alex Iulian
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.