Jump to content

[Vand] embleme din rasina pentru jante, volane, schimbatoare


Recommended Posts

Ok. Am 1 bucata de 8.2cm. Nu am masurat la compact cat e pe spate. Vezi daca se potriveste. Cam asta e marimea standard dar sunt cazuri in care la compact si touring pe spate sa fie mai mici.

ok hai ca ma duc sa masor si in 5 min iti spun

ai avut dreptate are 7.3cm

sa-mi spui si mie te rog cand o trimiti.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Acum va trimit PM.

 

imi cer scuze, nu am apucat sa citesc tot topicul...pret pt o emblema pt volan m? ai mai multe modele? este nevoie ca trimul sa aiba scobitura pt emblema sau poate fi lipita si peste? poti pune 1-2 poze orientative cu emblema?

 

 

Nu am emblema de volan cu M. Doar cu BMW pe alb-negru sau alb-albastru. Scuza-ma dar nu inteleg de care trim vorbesti?

Link to comment
Share on other sites

Acum va trimit PM.

 

imi cer scuze, nu am apucat sa citesc tot topicul...pret pt o emblema pt volan m? ai mai multe modele? este nevoie ca trimul sa aiba scobitura pt emblema sau poate fi lipita si peste? poti pune 1-2 poze orientative cu emblema?

 

 

Nu am emblema de volan cu M. Doar cu BMW pe alb-negru sau alb-albastru. Scuza-ma dar nu inteleg de care trim vorbesti?

 

As avea nevoie de emblema pt trimul asta : http://www.nvdautosport.com/carbon/bmw_e46...heel_trims.html

Link to comment
Share on other sites

e a doua oara cand cumpar de la initiatorul topicului si de fiecare data am fost multumit de produse :deci chiar recomand

 

ps:michael mai da-mi te rog in pm datele alea ale contului sa pun si eu banii aveam 12lei mai vechi :twoup: si acum inca 12 nu? am avut si cadou in plic ca am mai gasit ceva ce nu am comandat :) ?

Link to comment
Share on other sites

Acum iti trimit PM. Multumesc!

 

Am pus si o emblema mica de M pentru toti cei care au comandat in noiembrie-decembrie.

 

salut un set m-ar interesa si pe mine ptr un E46 / 2001 / berlina jante , capota , portbagaj , praguri , volan care ar fi pretu ?! si cum se monteaza ?! cu ce se lipesc tin sa mentionez ca emblema de pe capota numai e buna s-a dus scrisu

 

Salut! daca e sa iau la pretul de lista ar fi 130 de lei tote dar ti le dau la 110 ca sunt mai multe.

 

Emblemele de capota si portbagaj trebuie date jos pentru ca sunt prea "bombate" si se nu tine adezivul. La celelalte poti sa lipesti peste linistit. Dar curatat bine in prealabil.

Link to comment
Share on other sites

salut Michael.am o rugaminte la tine:am nevoie de o emblema de schimbator in 5 trepte,cu sigla albastra in mijloc,de 2,6*2,6cm,2buc doar scrisul sa ramana pe negru emblema mica bmw,ceva gen @BMW E320,dimensiuni:L15cm*l2cm si 2buc fara e320,doar @BMW,dimensiuni:L6cm*l1,5cm
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.