Jump to content

[Vand] embleme din rasina pentru jante, volane, schimbatoare


Recommended Posts

@dragy2008 - nu sunt facute de mine si nici nu stiu pentru ce model se potrivesc. Daca doresti ceva anume spune-mi si daca gasesc prin club vreo masina care le are le masor si gasesc o modalitate de productie.

 

@adimarsarier - nu te supara dar la 1-2 bucati nu ma bag...:twoup: daca sunt mai multe da e in regula.

Link to comment
Share on other sites

@dragy2008 - nu sunt facute de mine si nici nu stiu pentru ce model se potrivesc. Daca doresti ceva anume spune-mi si daca gasesc prin club vreo masina care le are le masor si gasesc o modalitate de productie.

 

@adimarsarier - nu te supara dar la 1-2 bucati nu ma bag...:twoup: daca sunt mai multe da e in regula.

 

 

Mie imi trebuiesc pt e46 2004 sedan si cred ca alea din poza sunt pt e46.Din cate stiu diferenta intre pragurile normale si alea de M sunt doar emblemele cu M.

Edited by dragy2008
Link to comment
Share on other sites

@dragy2008 - nu sunt facute de mine si nici nu stiu pentru ce model se potrivesc. Daca doresti ceva anume spune-mi si daca gasesc prin club vreo masina care le are le masor si gasesc o modalitate de productie.

 

@adimarsarier - nu te supara dar la 1-2 bucati nu ma bag...:twoup: daca sunt mai multe da e in regula.

 

 

Mie imi trebuiesc pt e46 2004 sedan si cred ca alea din poza sunt pt e46.Din cate stiu diferenta intre pragurile normale si alea de M sunt doar emblemele cu M.

 

Am sa ma uit la un e46 si iti spun.

 

ce dimensiune are emblema de pe volan pt un e 90 ? dar pt cheie tot pt e 90?

 

Pentru volan 4cm iar pentru cheie 1cm.

Link to comment
Share on other sites

Am emblemele. 5 lei bucata.

 

 

 

 

 

Cat ma costa sa imi faci pragurile asa http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/53/5878/17540949/p1010704a-376.jpg

Astea sunt facute de tine?

 

Am studiat azi pragurile sa vad cum se pot face dar nu stiu daca merita. Estimez ca ar fi in jur de 40-50 de lei/ fasie. Deci cam 80-100 lei la un prag. Se consuma foarte multa rasina :twoup:

Edited by michael
Link to comment
Share on other sites

ce vroiam sa te mai intreb....e ca cea originala ? adica nu e o poza pe o hartie...are elementele care fac diferenta, e in relief...etc...stii mai bine la ce ma refer ? am nevoie de 2 sigle pt cheii (rezerva si cea pe care o folosesc), diametru e de 1 cm . pretul e cel mentioant de tine 5 lei/buc, in cazul meu 10 lei amandoua ??

dupa ce-mi raspunzi la intrebari iti trimit si pm cu datele mele si sa-mi lasi un nr de tel ...sa vb.

Link to comment
Share on other sites

Am emblemele. 5 lei bucata.

 

 

 

 

 

Cat ma costa sa imi faci pragurile asa http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/53/5878/17540949/p1010704a-376.jpg

Astea sunt facute de tine?

 

Am studiat azi pragurile sa vad cum se pot face dar nu stiu daca merita. Estimez ca ar fi in jur de 40-50 de lei/ fasie. Deci cam 80-100 lei la un prag. Se consuma foarte multa rasina :twoup:

Da le vreau . Pragurile pe care le-ai studiat au fost din poze sau le-ai vazut pe viu ?Te intreb ca sa stiu daca poti sa le faci identice .

Link to comment
Share on other sites

M-am uitat la un e46 touring din 2002. Sambata ma uit si la unul din 2004 ca am impresia ca sunt putin diferite cele din fata. Adica distanta dintre dungi nu e asa de mare ca si in pozele trimise de tine.

 

Trimite-mi pe PM numarul tau de telefon sa povestim mai in detaliu.

Link to comment
Share on other sites

Michael

Trimitemi si mie

 

 

Ma intereseaza praguri pt e46 coupe astept ceva poze imi plac cele de mai sus care sunt pentru Touring,dar

sa fie ca si pentru pachetul ///M

ast

si dupa ce ma lamuresti cu pragurile mai vreau si o Emblema schimbator E46 //M in 5 viteze.

Edited by 81rgl
Link to comment
Share on other sites

Masoara tu ca sa fie sigur ca e pentru ce trebuie, fa si niste foto bune si iti fac si o simulare :twoup: Si iti trimit emblema de schimbator + o emblema de prag de care am acum cu M. Sa vezi cum iese ok?

 

Arunca-mi o adresa pe PM.

 

Voie buna de la Cluj sa ai :)

Link to comment
Share on other sites

Bine Maical.... dar nu azi ....azi nu te rog eu nu....maine

 

Prea multa ber5e nefiltrata (m-a julit) :) si mi-ar da rezultate la praguri de cap de tir :twoup:

 

MAine si poze si masuratoare...

 

Voie buna la Cluj :twoup:

Edited by 81rgl
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.