Jump to content

[Vand] embleme din rasina pentru jante, volane, schimbatoare


Recommended Posts

Nu cred ca pot intr-o saptamana. Am mai spus pe topic, printez la 1m latime de autocolant si sa bag cativa cm de embleme nu se merita de nici o culoare. Trebuie inca cateva. Nu ma pot hazarda sa fac mai multe marimi ca raman cu ele. Sunt zeci si zeci de variante. Pretul ar fi de 50 lei setul pentru jante si 10 lei schimbatorul. Iar cu plata de obicei ramburs dar daca vrei se poate si anticipat. Sper ca intelegi.
Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca pot intr-o saptamana. Am mai spus pe topic, printez la 1m latime de autocolant si sa bag cativa cm de embleme nu se merita de nici o culoare. Trebuie inca cateva. Nu ma pot hazarda sa fac mai multe marimi ca raman cu ele. Sunt zeci si zeci de variante. Pretul ar fi de 50 lei setul pentru jante si 10 lei schimbatorul. Iar cu plata de obicei ramburs dar daca vrei se poate si anticipat. Sper ca intelegi.

am inteles.Fa-le te rog cand poti,numai sa nu uiti de ele si eu sa le astept ca fraieru'.Si mai discutam cand sunt gata...imi dai de stire ! E ok ? mersi !

Link to comment
Share on other sites

michael----sunt un neserios ca nu mi-am facut timp sa ajung la posta sa pun aia 12lei :twoup: sincer chiar am avut niste probleme si nu am avut timp imi cer scuze

 

si acum sa par si mai nesimtit :twoup: mai vreau o emblema de schimbator 5t tot modelul cu m si pui rambursul la posta romana incluzand si aia 12lei :) (adresa o mai ai ?ca eu o mai am pe a ta :) )

 

 

ps:ai pt volan modelul acela gen carbon cum sunt pozele de mai sus?

Link to comment
Share on other sites

E ok. Stai linistit. Nu mai am emblema de schimbator in 5 :twoup:. Doar in 6. Mai trebuie sa fac cateceva pentru colegii 81rgl si pentru dee-low si atunci pun si pentru tine. Dar asta doar dupa 10 decembrie. Pana atunci imi e imposibil. E treaba foarte migaloasa si sa o fac la repezeala mai bine nu.

 

E bine asa?

 

 

Pentru volan nu am gen carbon. Doar simplu pe negru.

Link to comment
Share on other sites

E ok. Stai linistit. Nu mai am emblema de schimbator in 5 :twoup:. Doar in 6. Mai trebuie sa fac cateceva pentru colegii 81rgl si pentru dee-low si atunci pun si pentru tine. Dar asta doar dupa 10 decembrie. Pana atunci imi e imposibil. E treaba foarte migaloasa si sa o fac la repezeala mai bine nu.

 

E bine asa?

 

 

Pentru volan nu am gen carbon. Doar simplu pe negru.

sigur ca astep,acum ar fi chiar culmea sa mai am si pretentii :twoup: nu vreau nimic la masina mea facut la repezeala :) (inca o data scuzele mele ,desi cred ca iti dai seama ca nu ma compromiteam pt 12lei),a anunti tu cand e gata de expediat

 

cat despre volan poate vei face mai incolo modelul care il vreau si atunci il cer la urmatoarea comanda :)

Link to comment
Share on other sites

Cand voi face si pe gen carbon iti spun dar anul acesta mai putine sanse...

 

 

 

 

 

Si daca tot s-a povestit in topic:

 

Lichidare stoc si 10% reducere pentru produsele de mai jos + o emblema de M (2+1cm) cadou la comanda de minim 40 de ron:

 

janta:

BMW (alb-albastru) – 6cm – 14buc., 6.7cm – 14buc.

BMW (alb-negru) – 6.7cm – 4buc.

Alpina – 6cm – 4buc.

 

capota:

BMW (alb-albastru) 8.2cm – 2buc.

ALPINA, ACS, HAMMAN, HARTGE 8.2cm - 1buc.

 

Prag:

E36 – 4buc.

E46 - 4

E38 - 4

E39 - 4

E65 - 4

E60 - 4

E92 - 2

M3 - 4

M5 - 9

Hamman - 10

MClub - 4

ACS – 10

 

Volan: 4cm

BMW (alb-albastru) – 3buc.

BMW (alb-negru) – 2buc.

Hamman – 3buc.

ACS – 7buc.

Alpina – 7buc.

 

Schimbator:

BMW 5 viteze – 3buc. 6 viteze – 5buc.

M 6 viteze – 5buc.

Alpina 5 viteze – 2buc.

ACS 6 viteze – 3buc.

Link to comment
Share on other sites

Da au 11.5. Pot sa fac si mai mari dar sare pretul semnificativ. E foarte scumpa rasina si intra multa. Printul nu e cine stie ce. Oricum ar fi de aproape de 3 ori mai lungi si de 4 ori mai late. Estimez un pret de cam 75-80lei/buc. Asa la prima strigare... Edited by michael
Link to comment
Share on other sites

Da au 11.5. Pot sa fac si mai mari dar sare pretul semnificativ. E foarte scumpa rasina si intra multa. Printul nu e cine stie ce. Oricum ar fi de aproape de 3 ori mai lungi si de 4 ori mai late. Estimez un pret de cam 75-80lei/buc. Asa la prima strigare...

ok mersi....as vrea sa le iau pe cele de 11,5x7 ...4 buc...sigur iti spun maine

bafta!!!

Link to comment
Share on other sites

Am pus. Trebuie sa iti vina.

Ok,mersi frumos,pune te rog poza cu schimbatorul alpina 5 viteze si cu cea de volan tot alpina.Ma cam bate un gand....

 

Nu am aparatul acum. Si ca idee vei vedea ce ti-am trimis zilele trecute si e mai elocvent ca orice poza facuta. E acelasi lucru doar ca difera logourile.

 

Da au 11.5. Pot sa fac si mai mari dar sare pretul semnificativ. E foarte scumpa rasina si intra multa. Printul nu e cine stie ce. Oricum ar fi de aproape de 3 ori mai lungi si de 4 ori mai late. Estimez un pret de cam 75-80lei/buc. Asa la prima strigare...

ok mersi....as vrea sa le iau pe cele de 11,5x7 ...4 buc...sigur iti spun maine

bafta!!!

 

Ok! Mersi la fel!

Edited by michael
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.