Jump to content

[Vand] embleme din rasina pentru jante, volane, schimbatoare


Recommended Posts

Ok. Am 1 bucata de 8.2cm. Nu am masurat la compact cat e pe spate. Vezi daca se potriveste. Cam asta e marimea standard dar sunt cazuri in care la compact si touring pe spate sa fie mai mici.

ok hai ca ma duc sa masor si in 5 min iti spun

ai avut dreptate are 7.3cm

Edited by xily20
Link to comment
Share on other sites

Deci am la marimile acestea:

 

capota+portbagaj BMW (alb-albastru) 8.2cm – 2buc.

janta - 6 sau 6.7 cm am cate 4 bucati din fiecare

volan 1 buc. 4cm ok

chei 1 buc. 1cm ok

 

Pret: 90 de lei toate + 1 emblema M de 2x1cm

 

(pfff moca) :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Care marime? 6 sau 6.7 cm? La jante ma refer.

nu mai stiu exact, eu sant plecat din tara acuma dar revin la 1 dec. o sa ma interesez sa vad. jantele sant OEM modelul cu spite.

mai vreau si pentru schimbator o emblema. pot sa le ridic din cluj sau din mures

salutare ,

am revenit in tara. vreau emblema capota, schimbator si 4 embleme pentru janta de 6,7 cm. pot sa le ridic din cluj

Link to comment
Share on other sites

Pai ai spus ce ai nevoie...s-a schimbat schimbarea?

 

Citez: "am revenit am nevoie de 4 bucati cu logo BMW alb/negru rotunde diametru de 77 de milimetri , si una de schimbator m-style in 5 viteze mi se pare ca aia e 3/4 ? poti sa mi le faci ?"

 

Eu le-am pus in pagina si maine dimineata vreau sa le printez...

Link to comment
Share on other sites

Pai ai spus ce ai nevoie...s-a schimbat schimbarea?

 

Citez: "am revenit am nevoie de 4 bucati cu logo BMW alb/negru rotunde diametru de 77 de milimetri , si una de schimbator m-style in 5 viteze mi se pare ca aia e 3/4 ? poti sa mi le faci ?"

 

Eu le-am pus in pagina si maine dimineata vreau sa le printez...

:twoup: ok,le vroiam pe albastru,nu pe negru !

Link to comment
Share on other sites

Foarte dezamagit de aceste embleme, in afara faptului ca sunt pline de urme ale degetelor, mai sunt si foarte mari. LE MAI PRIMESTI INAPOI ???????????????? Scuza'ma dar pozele care mi le'ai trimis nu au nici o legatura cu ceea ce am primit ....

 

Daca nu e ok trimite-le inapoi tot ramburs. Nu e nici o problema.

 

 

Foarte dezamagit de aceste embleme, sunt pline de urme ale degetelor

pai si de ce nu le stergi ? nu se pot sterge? sau in viitor nu mai aveai de gand sa le atingi,niciodata ?probabil ca le-a tinut cu degetele cand le-a introdus in plic.... :twoup:

 

Rasina asta e formata din 2 substante. Baza si intaritorul. Se amesteca in cantitati egale se aplica pe emblema printata si are un anumit timp de uscare la cel putin 20 de grade. Cand se intareste e ca un plastic dur transparent cu o grosime de 2mm. Daca le atingi se vede putin amprenta degetului dar eu zic ca nu e deranjant. Si cu spirt se sterg amprentele. Le-am sters inainte de a le pune in plic dar na nu am cum sa le pun inauntru fara sa le ating. Acum daca omul nu e multumit asta e.

Edited by michael
Link to comment
Share on other sites

Rasina asta e formata din 2 substante. Baza si intaritorul. Se amesteca in cantitati egale se aplica pe emblema printata si are un anumit timp de uscare la cel putin 20 de grade. Cand se intareste e ca un plastic dur transparent cu o grosime de 2mm. Daca le atingi se vede putin amprenta degetului dar eu zic ca nu e deranjant. Si cu spirt se sterg amprentele. Le-am sters inainte de a le pune in plic dar na nu am cum sa le pun inauntru fara sa le ating. Acum daca omul nu e multumit asta e.

aha...ok,am inteles despre ce e vorba !

Link to comment
Share on other sites

Rasina asta e formata din 2 substante. Baza si intaritorul. Se amesteca in cantitati egale se aplica pe emblema printata si are un anumit timp de uscare la cel putin 20 de grade. Cand se intareste e ca un plastic dur transparent cu o grosime de 2mm. Daca le atingi se vede putin amprenta degetului dar eu zic ca nu e deranjant. Si cu spirt se sterg amprentele. Le-am sters inainte de a le pune in plic dar na nu am cum sa le pun inauntru fara sa le ating. Acum daca omul nu e multumit asta e.

aha...ok,am inteles despre ce e vorba !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.