Jump to content

[Vand] embleme din rasina pentru jante, volane, schimbatoare


Recommended Posts

Ma grabeam tare si nu am mai stat sa completez "romanul" de la posta...am trimis simplu. Dai si tu 12 lei intr-un cont cand ai vreme sau cand mai ai nevoie de ceva.

 

Multumesc de feedback.

Edited by michael
Link to comment
Share on other sites

Pentru capota E46? Si Hayon?

 

Sa inteleg ca ai touring sau compact? Nu am acum dar iti pot face daca ai rabdare.

 

 

 

 

Pentru toti ceilalti care au comandat in ultima perioada si care nu ati trimis adresele, le astept pe PM. Azi si maine le trimit la fiecare.

Link to comment
Share on other sites

'michael'---trimite-mi contul unde sa pun banutii aia sau daca nu mai simplu da-mi adresa si ii pun intr-o scrisoare (imi e mai usor asa ca am posta in fata locuintei)

 

ps:sper sa mai dau o comanda la tine in urmatoarele zile

Link to comment
Share on other sites

Touringul din Avatar. Cea de pe capota ma deranjeaza mai rau.

Pe spate ar fi mai greu de realizat pentru ca era in relief. Acolo nu m-ar deranja sa ramana badgeless.

Da-mi PM cand te apuci de cele de capota si-ti dau adresa in aceeasi zi.

Link to comment
Share on other sites

vreau si eu 2 embleme de AC pt capota si porbagaj sa le pun in locul celor originale zi si mie un pret sunt din buc

 

 

Ar fi 50 de lei dar masoara diametrul lor si spune-mi ca difera marimile de la model la model.

 

 

 

@MOTANUL, nu a fost ieri la intalnire nici un touring dar gasesc zilele astea unul pe strasse si te anunt ok?

Link to comment
Share on other sites

OK. Nu iti bate capul in mod special pe spate - intuiesc ca e mult mai greu de facut ceva in spatiu (mai ales pe semicerc)

Doar pe fata ma deranjeaza cum arata cu gaura aia facuta in capota special pentru emblema si as face ceva in acest sens.

Link to comment
Share on other sites

Salut,

As dori si eu emblema ///M 2x1cm pentru jante - 5lei x 4 bucati

emblema cheie x 2 bucati.

Astept un pret si timp de livrare, eventual da-mi un pm cu nr. de telefon si vorbim, pentru ca e mai usor asa.

Edited by mitzaB
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.