Jump to content

My new Joy Toy


BRANDEX

Recommended Posts

F.frumoase e30. Jantele schimba totul la o masina, sper pe viitor daca este sa pun si eu niste BBS-uri, daca este pot sa apelez la o regaurire?

 

Cand gasesti si te hotarasti te pun in legatura cu baiatul care se ocupa de regaurire si se rezolva, la noi doar vopsit si polishat.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

unde ai bagat-o la vopsit Brandex ?

 

Am niste baieti buni la o vopsitorie langa garajul meu. Si daca tot sunt toata ziua la garaj pot sa-i stresez in fiecare zi sa faca treaba buna :)

Edited by BRANDEX
Link to comment
Share on other sites

Hai Manuele, baga mana in buzunar mai adanc si ...vopseste-o si schipeaz-o mai repede ca .....murim de curiozitate sa vedem cum arata la sfarsit.

 

Bai Bogdanele, in primul rand sa-ti traiasca Juniorul, iar cu masina, daca castigam la LOTO ( dar ghinionul meu este ca nu joc ) era gata demult, dar usor usor o fac, acum astept si eu un Junior si fondurile se indreapta spre el, fiarele mai pot astepta.

 

Oricum, Work in Progress:

image259oo.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bafta la vopsit.

Ambitios proiect. :goodjob:

 

Merci!

 

arata bine so far , putin offtopic , brandex acolo unde aveti voi serviceul mai exista vreun spatiu liber ? nu am nevoie de ceva mare cat sa pot sa bag o masina si sa am loc in jurul ei , ms !

 

Nu stiu sa-ti spun, daca vrei treci intr-o zi pe la garaj si mergem si vorbim cu directorul sa vedem daca are ceva disponibil.

 

easy job pt B . Ambitios ar fi sa-l faca sa zboare :frantics:

 

Ady, dupa ce montez admisia, clapeta de accelaratie marita, un soft custom si daca gasesc si niste blani ( lemn ) mai mari pe post de aripi, totul este posibil :)

Noi sa fim sanatosi si ajungem si acolo.

Link to comment
Share on other sites

foarte tare

abia astept sa il vad gata...

 

si eu caut un urs cabrio de mult timp deja...si nu gasesc :(

 

Se gasesc foarte greu, eu am avut noroc chior cu el si ca pret si ca tabla, restul nu m-a interesat, dar masina se prezenta foarte bine per total si am luat-o de langa tine, de la TM.

I-am taiat aripile si am montat si semnalizari de E36 facelift, la iesire de pe stradute ma simteam ciung fara ele. :)

image261t.jpg

image262s.jpg

Link to comment
Share on other sites

Se gasesc foarte greu, eu am avut noroc chior cu el si ca pret si ca tabla, restul nu m-a interesat, dar masina se prezenta foarte bine per total si am luat-o de langa tine, de la TM.

I-am taiat aripile si am montat si semnalizari de E36 facelift, la iesire de pe stradute ma simteam ciung fara ele. :)

 

ce bine dau jantele :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Hai BRANDEX tine-ne la curent cu lucrarile, pune poze sa vedem si noi pe unde esti.

 

Masina este vopsita, mai trebuie polishata ca mai sunt mici imperfectiuni, dar este ceva normal. Mai trebuie vopsit hardtopul, pleoapele, am si o grila Kamei de proba, oglinzile si pachetul M-tech 2. Vreau sa fie o surpriza, sper sa nu dea cineva din casa, dintre cei care au vazut-o, promit ca o sa fie ceva...de vis si unic in RO din cate stiu eu ( ca doar e a mea si trebuie sa o laud si sa ma laud :) ). Nu o sa dezamages :ninja:

Edited by BRANDEX
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.