Jump to content

BH 04 ARO-E30 M5 TURBO-cea mai puternica BMW din RO


DOMY_M3

Recommended Posts

28 oct o sa particip la ultima etapa din campionatul de drag racing event,la aeroportul din tulcea.cine vrea sa vada cum fuge"improvizatia"mea este bine venit.astept persoanele cu gura mare pe forum,sa vb personal despre masina.sa schimba 2 vb cu mine si sa arunca o privire pe urs.dupa treaba asta permit sa crie critica.pana atuncea NU!

 

 

Persoanele respective nu se simt sigure decat in spatele tastaturii (probabil nici atunci). Am mai invitat si eu cativa din aceeasi categorie si nici la karting nu au vrut sa apara. :thumbsup:

De ce sa se faca de ras cand pot sa se dea zmei pe forum? :thumbsup:

 

E multa munca in ce ai realizat tu si nu toti au capacitatea sa o inteleaga.

Link to comment
Share on other sites

Daca exista posibilitate, as ruga un moderator sa curete toate comentariile, care nu sunt la subiect, sa lase topicul curat,

Sa apreciem munca si bunul simt

Sa ne mandrim cu asa persoane care au ales sa lucreze un BMW, nu alta marca

Dupa ce vezi asa un proiect, te mandresti ca conduci un BMW, nu altceva.

Link to comment
Share on other sites

Sa iti fie rusine pentru comentul facut , stai si judeci un om , care mananca bmw uri pe paine in comparatie cu tine sau altii . In loc sa apreciati modificarile facute asupra unui bmw , care inseamna mai mult decat o janta , o folie si un cd player , veniti si va legati de gramatica lui sau faptul ca domle nu e omologata in totalitate masina , ce e cu voi? In loc sa apreciem un proiect deosebit din punct de vedere tehnic , mai bine il luam la misto nu?

 

 

 

 

lol =)))

 

deci da, imi este ! frantics.gif

 

POIUYT'

Sincer...m-ai dezamagit...

 

Sincer..se mai intampla si d-astea in viata..hyper.gif

 

Daca tot e asa pasionat, i-as recomanda sa-si duca masinuta pe un circuit, nu pe drumurile publice! :thumbsup:

 

ai lasa-ma, halal.. pasionat ! laugh1.gif

 

nu mai poluez forumu,numa am vrut sa pun dovada,sa vedeti ca nu am vb in aer...741HP /900NM cu vreo 5% pierdere din cauza aderentei..

 

 

 

da, este o realizare ! thumbsup.png

 

Interesanta idee. Daca iti tunezi (serios) masina, capeti dreptul de a merge pe oriunde si oricum cu ea!

Faci ce vrei atat vreme cat ai bani de amenzi.

 

Nefiind omologata, masina nu are dreptul de a circula pe drumurile publice! Punct.

Deja nu e deloc in regula. Daca circula cu ea pe circuite sau in afara drumurilor publice era OK, toata admiratia pentru munca depusa.

Nu m-am gandit ca este cineva atat de inconstient incat sa iasa pe strada cu o asemenea improvizatie facuta dupa ureche. O avea ea 700CP si o avea nu stiu ce solutii tehnice deosebite, dar nu este mai mult decat o masina improvizata, care nu are dreptul de a merge pe drumurile publice.

 

ei , aÂşi ... clar a vorbit doar invidia :)

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

Uitati-va un URS al vecinilor din Ucraina

 

 

 

 

au scos 8,781 secunde 276 km/h

 

vedere din interior

 

 

 

 

foarte tare ! thumbsup.png

 

aici gasiti o prezentare a masinii

http://www.turbo-gar...ua/prjE30v2.php

 

trebuie neaparat omologata pt strada , pare a fi lucratura de calitate ! frantics.gif

 

Daca poiuyt l-a trimis pe 4t inseamna ca l-a jignit ?

 

l-am trimis acolo doar pt ca a zis ca suntem ca si pe 4muing.. =))) si ca el(DOMI M3) nu mai posteaza..gen, s-a suparat..e clar ca nu mai stie pe unde sa posteze pt laude si aplaudaci.. :) oricum , uneori nu se intelege nimic din ce se discuta ,se vad doar niste caracteristici dubioase(desi toata lumea i-a recunoscut meritul ca a reusit sa obtina o asemenea putere) , iar de multe ori uni vorbesc doar din diverse frustrari personale sau nerealizari ..rolleyes.gif

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

bravo poiuyt,ai reusit sa umpli singur o pagina de off.campion absolut :first:

 

El e campion de mult :laugh: Acum doar isi apara titlul ..

 

 

Si-a cam zis toata lumea parerea , s-a cerut si inchiderea topicului de 2 ori ... de ce mai e deschis ? E cumva aici chat room ul cel nou ?

Link to comment
Share on other sites

Dupa ce vezi asa un proiect, te mandresti ca conduci un BMW, nu altceva.

 

 

 

poate fi si solenta din bucati :)

 

bmw inseamna M la sport si cam atat, acolo este ingineria.. oricum , bmw este o masina cu valente sportive , daca vrei ceva pur sange iei porsche gt2-3 , GT-R ..etc.

 

El e campion de mult :laugh: Acum doar isi apara titlul ..

 

 

 

cum ziceam , iar cauti calul la dinti =))

 

sly, interesant ! rolleyes.gif se pare ca faci echipa buna cu "head chief" ..

 

 

 

nu eu am facut offtopicul , eu doar am tras niste linii pe baza offtopicului pardon.gif

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

si daca pune scannul cu hartia de la RAR ca e omologata o sa ziceti ca e luata pe naspa, ca in Romania poti face orice cu spaga...si tot asa...daca ne uitam in USA si vedem ce au facut aia dintr-un E46 sau din S4 B5 sau RS4 B6, nu stiu cati din aia au omologare pentru cei peste 5-600cp, dar nu ii mai intreaba nimeni pe forum de asa ceva, doar nu de aia isi descriu ei masinile ca sa ne dam noi cu parerea in privinta legalitatii , sunt organe abilitate care sa faca asa ceva si e de datoria lor sa verifice, cine nu poate dormi de grija unui ca omul asta poate oricand sa faca o reclamatie daca asta ii aduce somnul inapoi si se simte el mai in siguranta pe strada! :thumbsup: Edited by mik15
Link to comment
Share on other sites

sa faca reclamatie.. :LMAO: :LMAO:

 

totul e posibil la noi,asta imi aduce aminte de babele alea care stau toata ziua cu ochiu in vizor sa vada ce face vecinu...ca sa faca reclamatie

 

alo puiuyt,ma asteptam la ceva mai inteligent de la tine.dar na :pardon:

Edited by sly06
Link to comment
Share on other sites

tocmai cand topicul intrase in normal odata cu postul lui domy.

 

@poyut: prietene, tu n-ai primit destula atentie cand erai mic? tot o dam in offtopic aici pe topicul omului, unde subietul principal e masina sa, si tocmai cand se linistisera apele, trebuia sa apari tu acum.

poate eu chiar sunt interesat de evolutia masinii, si alte detalii, si poate ar trebui lasat omu sa isi laude masina, ca are ce lauda, si poate sunt oameni interesati de ce are de spus.

 

aa, si pe 4muing acolo unde zici tu, pe topicul sau cu masina asta, n-o arde lumea n basini ca aici.

 

le: eu propun sa posteze doar aia care au ceva d zis ontopic.poate asa mai posteaza si domy.

Edited by max83
Link to comment
Share on other sites

Poiuyt : pe tine te ajuta cineva sau scri singur asemenea porcarii ??

 

Ce teraba are un GT 2 sau GT r cu topicul asta unde se vorbeste despre un proiect cu baza un E30 ?

 

esti tare de cap ca o piatra =)) la fel ca si max (prietene) =))

 

pai sax..e simplu , omul se simtea mandru ca conduce bmw mai ales ca a vazut un urs din bucati :) eu i-am zis ca bmw de care ar trebui sa fie mandru este cel de la clasa M ..care pt uni este o masina supersport, pt altii este o masina cu valente sportive :)

 

@poyut: prietene, tu n-ai primit destula atentie cand erai mic?

 

da . popcorm1.gif acum ca ti-am marturisit iti pot vorbi si eu cu apelativul prietene ?!

 

 

p.s. prietene ,aia cu 4muing nu imi apartine, este o creatie exclusiv "domi_m3"

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

Aha... deci dupa tine asemenea proiecte nu-si au rostul sau cum ca tot n-am inteles ce vrei ? Sa cumpere toti M uri sau ?

 

 

Omul e mandru ca conduce masina facuta de el .. si eu as fii daca faceam un proiect de genu .

 

 

Ar trebui sa se sesizeze careva ca nu faci altceva decat sa distrugi topicul ..

 

 

P.s. tu nu esti mandru de tractorasul tau ? :hyper:

Edited by sax1987
Link to comment
Share on other sites

gata, m-am sesizat eu, ca am terminat de citit ..rolleyes.gif deci ma opresc, oricum , la tine la mansarda e greu ..deci da , sa se cumpere domne M..

 

p.s. ca linie generala, masina ca si realizare personala marca "DOMI_M3"(nu bmw) este o realizare , mai ales ca este creata dupa declaratii de proprietar cap-coada.. ce nu este de apreciat este felul ca se expune cu ea pe drumuri publice destul de barbar , foarte apropiat ca stil de.. motociclisti.. cam atat , seara buna ! thumbsup.png

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

oameni buni topicul asta face trafic nu va mai scandalizati degeaba

 

Cred ca inteleg unde bati insa te inseli. Din punct de vedere al traficului, orice activitate aici, pe acest topic sau pe altul, postat sau un simplu citit, tot genereaza trafic.

 

Acest topic, nu are nimic special.

 

Din motive de flame, offtopic si alte cele, cel putin temporar acest topic se inchide

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.