Jump to content

BMW Z4 E85 3.0si


xfil3s

Recommended Posts

Nu implica nimic. Sunt leduri speciale, in jur de 50 lei setul si nu ai nici eroare de bec ars in bord. Dai becurile jos si pui ledurile in loc. Sunt plug-and-play.

deci o pot face si eu care nu ma pricep ... sa inteleg ...

 

acum ... ma intereseaza ce leduri trebuie sa iau ... vreau ceva de calitate

Link to comment
Share on other sites

ce vama frate... ai inebunit? la 29.99$ draq iti ia vama ! pana in 60-70 $ (chiar si 100) nu pune nimeni vama si TVA. sau poate vrei sa comanzi 30 de seturi sa te faci comerciant de pedale/leduri :laugh:

 

intradevar, transportul e destul de mult :(

Edited by io's
Link to comment
Share on other sites

Frumusica foc masina, uite acusica am vazut topicul asta si ca ti-ai luat un papucel d-asta bestial.

Imi plac toate la ea, imi place si cum poznezi.

 

Sa te duca, sa te aduca, sa ai grija de ea si ea de tine si sa fiti fericiti :thumbsup:

 

ai vazut cam tarziu ;)

 

multumesc frumos :drinks:

Link to comment
Share on other sites

pentru Z4 am vazut doar de aluminiu, arata mai bine zic eu, dar piparate. Cu transport in RO ajungi la vreo 64 de euro.

http://cgi.ebay.ch/M-Alu-Pedale-BMW-Automatik-M3-E46-E60-E39-E87-E85-/320659880461?pt=Autoteile_ZubehĂśr&hash=item4aa8d17a0d

Ar mai fi si astea mai ieftine, dar nu sunt pentru automata, Desi cred ca merg, probabil ca ramai cu una in plus.. :)

doar vreo 22 de euro + vreo 12 pachetul in RO.

 

 

http://cgi.ebay.de/BMW-M-Pedale-Alu-M-Tech-E30-E36-E46-E90-E39-E60-/270712859684?pt=Autoteile_ZubehĂśr&hash=item3f07be6c24#ht_500wt_1156

Edited by DOMI
Link to comment
Share on other sites

pentru Z4 am vazut doar de aluminiu, arata mai bine zic eu, dar piparate. Cu transport in RO ajungi la vreo 64 de euro.

http://cgi.ebay.ch/M-Alu-Pedale-BMW-Automatik-M3-E46-E60-E39-E87-E85-/320659880461?pt=Autoteile_ZubehĂśr&hash=item4aa8d17a0d

Ar mai fi si astea mai ieftine, dar nu sunt pentru automata, Desi cred ca merg, probabil ca ramai cu una in plus.. :)

doar vreo 22 de euro + vreo 12 pachetul in RO.

 

 

http://cgi.ebay.de/BMW-M-Pedale-Alu-M-Tech-E30-E36-E46-E90-E39-E60-/270712859684?pt=Autoteile_ZubehĂśr&hash=item3f07be6c24#ht_500wt_1156

 

DOMI ... din ce m-am uitat ... sincer mie imi placeau alea black ... dar nu vreau sa ursaresc masina plus ca nu sunt confortabile ... va aluneca piciorul pe acceleratie sau frana.

 

la cele pentru manuala nu se potrivesc , pentru ca la automata pedala de frana e mai mare ;)

 

 

gata sefu :)

 

da sunt frumoase astea ... as merge pe ceva original , nu pun copii sau tiganeli pe masina ... astea le-am notat ... o sa ma mai uit pe net ... nu e graba ;)

Link to comment
Share on other sites

DOMI ... din ce m-am uitat ... sincer mie imi placeau alea black ... dar nu vreau sa ursaresc masina plus ca nu sunt confortabile ... va aluneca piciorul pe acceleratie sau frana.

 

la cele pentru manuala nu se potrivesc , pentru ca la automata pedala de frana e mai mare ;)

 

 

 

gata sefu :)

 

da sunt frumoase astea ... as merge pe ceva original , nu pun copii sau tiganeli pe masina ... astea le-am notat ... o sa ma mai uit pe net ... nu e graba ;)

 

 

cum mah sa ursaresti masina? :LMAO: :LMAO: :LMAO:

hai ca m-am stricat de ras, asa ceva n-am mai auzit

Link to comment
Share on other sites

 

Sau mai bine lăsăm flatulaţiile.

 

Chiar dacă pedalele alea sunt aftermarket, arată foarte bine.

 

Înţeleg să nu pui pedale aftermarket care arată aiurea, însă să le pui pe alea mai urâte doar pentru că sunt originale mi se pare o tâmpenie.

 

Pedalele alea aftermarket se vând şi în America şi în Germania, în multe ţări mult mai bogate din România şi nu le pică ălora rangul.

 

se foloseste ... noi astia interlopii ... gen "sa facem o ursarie" :)

 

Poate interlopii wannabe.

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

Sau mai bine lĂŁsĂŁm flatulaĂžiile.

 

Chiar dacĂŁ pedalele alea sunt aftermarket, aratĂŁ foarte bine.

 

ĂnĂželeg sĂŁ nu pui pedale aftermarket care aratĂŁ aiurea, ĂŽnsĂŁ sĂŁ le pui pe alea mai urâte doar pentru cĂŁ sunt originale mi se pare o tâmpenie.

 

Pedalele alea aftermarket se vând ºi În America ºi În Germania, În multe Þãri mult mai bogate din România ºi nu le picã ãlora rangul.

 

 

 

Poate interlopii wannabe.

doresti un imprumut? :D

 

da aratau bine de aceea mi-au sarit in ochi ... poate le iau la 60$ sa vedem ce e de capul lor ;)

Link to comment
Share on other sites

f tare masina, s-o stapanesti sanatos!

lumea chiar plateste sa aiba led alb la numarul de inmatriculare? =))) come on, eu pur si simplu credeam ca asa vin unele masini noi, nu ca plateste cineva pt asa ceva. nu mi se pare ca se vede mai "frumos" sau ca macar observa cineva asa detaliu :))

Link to comment
Share on other sites

f tare masina, s-o stapanesti sanatos!

lumea chiar plateste sa aiba led alb la numarul de inmatriculare? =))) come on, eu pur si simplu credeam ca asa vin unele masini noi, nu ca plateste cineva pt asa ceva. nu mi se pare ca se vede mai "frumos" sau ca macar observa cineva asa detaliu :))

 

mersi teddy ... da uite ca se plateste ... chiar si bani grei se dau pe astfel de leduri :) si pedale :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.