Jump to content

e46, 2004, 200CP


Recommended Posts

pai...daca sunteti si pasionati...macar prezentati-va masinile.

cel putin eu sunt curios...mai ales la asa performante.

si... cu explicatii, dovezi poate nu o sa mai faca cine misto de voi.

eu cand aud de valorile astea ... ma vad undeva in anul 2045.

Edited by unvicont
Link to comment
Share on other sites

pai...daca sunteti si pasionati...macar prezentati-va masinile.

cel putin eu sunt curios...mai ales la asa performante.

si... cu explicatii, dovezi poate nu o sa mai faca cine misto de voi.

eu cand aud de valorile astea ... ma vad undeva in anul 2045.

 

vad ca esti din cj ar trebui sa-mi cunosti masina am fost de nenumarate ori joia seara si pe muncii si la sala si la metro etc... seria 3 albastru numar de Buc.

Link to comment
Share on other sites

in mare modificarile ce sa facut: turbina schimbata, intercooler , admisia ramforsata, evacuarea de 70 fara catalizatoare si alte chestii, soft refacut cu care se ajunge can pana la 260 cp, +power box cu care se ajunge pana la 290 , si ceva gaz in plus cu care se ajunge la 320 sau si mai mult
Link to comment
Share on other sites

e un albastru mai sters si de la neoanele de unde a fost facuta poza pare mai spre gri...plus ca e mult comprimata ca sa poata fi postata se mai pierd din date..

ai dat jos front bumper-ul pt o mai buna racire ?? :unsure:

 

in mare modificarile ce sa facut: turbina schimbata, intercooler , admisia ramforsata, evacuarea de 70 fara catalizatoare si alte chestii, soft refacut cu care se ajunge can pana la 260 cp, +power box cu care se ajunge pana la 290 , si ceva gaz in plus cu care se ajunge la 320 sau si mai mult

si calu' ce zicea :LMAO:

Link to comment
Share on other sites

salutari la toti . daca nu il credeti pe danyman80 ca are 250 cai atunci ce ziceti daca eu zic ca am una de 327 cai (original 150) .... si inainte sa imi sariti pe mine cu comenturi va rog macar sa intrebati ce modificari sa facut la ea! :frantics:

 

 

in mare modificarile ce sa facut: turbina schimbata, intercooler , admisia ramforsata, evacuarea de 70 fara catalizatoare si alte chestii, soft refacut cu care se ajunge can pana la 260 cp, +power box cu care se ajunge pana la 290 , si ceva gaz in plus cu care se ajunge la 320 sau si mai mult

 

Nu te-a intrebat nimeni ! :pardon:

Link to comment
Share on other sites

vad ca esti din cj ar trebui sa-mi cunosti masina am fost de nenumarate ori joia seara si pe muncii si la sala si la metro etc... seria 3 albastru numar de Buc.

 

sunt din cj.

din pacate nu particip ..la cursele de pe muncii. la sala... nu am fost niciodata(se tineau mai demult intalnirile, nu stiam de forum). nu cunosc masina.

tocmai de aceea si spuneam ... sa va prezentati masinile.

Link to comment
Share on other sites

Hai ma da-le pace astia habar n-au chiar de nici o modificare da-le pace sa fie fericiti cu STOCK ca atita i si duce capu. Acolo la ei inca nu s-au inventat modificarile la motor. Daca o sa vina la curse ( ceea ce nu prea cred ca-si permit cu o masina STOCK) o sa vada ce se poate scoate dintr-un 2000 diesel.Daca nu sa stea sa jigneasca lumea pe forum ca mai mult de un cip nu pot!
Link to comment
Share on other sites

..pana la proba contrarie,nu?

Eu zic sa-i dam un ragaz omului(nu Aragaz),poate va face niste filmulete sau va prezenta niste dovezi concludente...atunci as zice Jos palaria!

 

 

Ok facem filmuletz . Dar zi-mi cum ar trebui sa fie facut ca sa credeti ca nu-i nici elevator nici cric sau mai stiu eu ce. Cel mai bine ar fi Live sa vedeti pe bune cum merge masina alta idee nu am.

Link to comment
Share on other sites

pentru cei nelamuriti si mai inceti la minte ca si cu masina sa lamurim un lucru: il cunosc pe danyman e din cj eu is din zalau , inpreuna am facut cele 2 masini si din cate stim noi sunt unicate in rom ceea ce confirmati si voi prin nestiinta voastra, participam de multe ori la curse organizate in tara si in strainatate si la curse mai putin legale, cred ca avem ceva cunostinte in domeniu, asa ca voi cei incuiati la minte mai iesiti din cutie sau mai fiti cu mintea mai deschisa ....s-ar putea sa mai invatati ceva
Link to comment
Share on other sites

Ok facem filmuletz . Dar zi-mi cum ar trebui sa fie facut ca sa credeti ca nu-i nici elevator nici cric sau mai stiu eu ce. Cel mai bine ar fi Live sa vedeti pe bune cum merge masina alta idee nu am.

 

Fa un filmulet cu reprize sau cu plecare de la 50km/h pt ca e ud pe jos.

Link to comment
Share on other sites

pentru cei nelamuriti si mai inceti la minte ca si cu masina sa lamurim un lucru: il cunosc pe danyman e din cj eu is din zalau , inpreuna am facut cele 2 masini si din cate stim noi sunt unicate in rom ceea ce confirmati si voi prin nestiinta voastra, participam de multe ori la curse organizate in tara si in strainatate si la curse mai putin legale, cred ca avem ceva cunostinte in domeniu, asa ca voi cei incuiati la minte mai iesiti din cutie sau mai fiti cu mintea mai deschisa ....s-ar putea sa mai invatati ceva

 

tocmai... prezentati-ne si noua masinile.

nu sunteti postati pe nici un forum auto...daca tot sunteti participanti la diferite evenimente din tara si strainatate?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.