Jump to content

2001 330i - asta chiar o tin:)


mik15

Recommended Posts

sincer asa mi se pare si mie, oricum, acum am comandat un volan nou de M, trim-ul nou, sa vedem daca o sa am aceeasi impresie ca si cu cel vechi, sper sa nu :), daca nu, il voi vinde si pe acela si il tin pe asta original. Faza e ca celalalt fiind cumparat sh avea uzura pielea, nimic grav, dar era mai uzat in comparatie cu restul elementelor de interior si parca sarea imediat in ochi, asta original e ca si nou, nu are nici macar o zgarietura pe el, inca se simt striatiile de pe piele. Edited by mik15
Link to comment
Share on other sites

daca il vand o sa il dau fara comenzi si airbag, daca ma hotarasc te anunt, stiu ca iti cauti :), asta chiar e imecabil :thumbsup:

 

ia un volan M nou si o sa vezi ca nu il mai dai jos. si un trim in stare foarte buna neaparat.. :thumbsup:

 

le-am comandat deja, weekend-ul viitor sper sa le montez :)

Link to comment
Share on other sites

daca il vand o sa il dau fara comenzi si airbag, daca ma hotarasc te anunt, stiu ca iti cauti :), asta chiar e imecabil :thumbsup:

 

 

 

le-am comandat deja, weekend-ul viitor sper sa le montez :)

 

faina masina.chiar ti-am si zis ca 330i-ul parca e un model aparte.eu acolo langa frana de mana am suport pt telefon .mie mi-ar trebui cum ai tu pt ca u nu folosesc telefonul in masina si oricum nu ma acel tip de telefon.daca vrei facem schimb :p

Link to comment
Share on other sites

si eu tocmai am schimbat-o :), aveam pe cea simpla inainte fara rola, daca vrei ti-o vand pe aia pentru o suma modica... :wink:, cred ca o sa o schimb si pe asta cu rola si o sa imi iau suportul de pahare, e mult mai practic chiar daca asta arata mai bine. Edited by mik15
Link to comment
Share on other sites

si eu tocmai am schimbat-o :), aveam pe cea simpla inainte fara rola, daca vrei ti-o vand pe aia pentru o suma modica... :wink:, cred ca o sa o schimb si pe asta cu rola si o sa imi iau suportul de pahare, e mult mai practic chiar daca asta arata mai bine.

Exact la rola aia ma gandeam ca as scoate-o :)) ai o poza cu aia ?

Link to comment
Share on other sites

nu ,cu aia simpla

 

mie nu-mi place la 330i interiorul farului cromat , eu as schimba cu aparatoarea clasica neagra ,se poate lua separat si nu e scumpa , arata mult mai bine pe negru clasic , masina e argintie , ai si grila de jos din bara pe argintiu , parca nu are personalitate cu farurile alea . In rest masina e ok . Jantele sunt prea cuminti pt ea , ar merita triple pe led m style .

Edited by Myx
Link to comment
Share on other sites

am si negre, mai am o pereche de faruri cu xenon pe care urmeaza sa le montez, dar am avut inainte cu negru si tot argintiu era si fostul E46 si nu mi se pare deosebit, astea cu argintiu sunt diferite de restul...cu jantele stiu, astept pentru ca mi-a promis un tip de aici ca mi le vinde pe ale lui, cele de M pack puse pe ZHP, nu stiu acum ce style sunt...

 

pe astea mi s-a pus mie pata...

style 135, am vrut chiar sa le iau noi, sunt in jur de 1500Eur dar parca nu e prea rentabil :)

M135 After 3.jpg

Edited by mik15
Link to comment
Share on other sites

imi plac si cele cu buza, dar in niciun caz cromate :nea:....plus ca vreau sa merg pe unele OEM, am fixatia asta cu originale sau ceva gen BBS, OZ, AC Schnitzer, doar ca noi sunt scumpe si nu ma prea lasa inima sa investesc atat, mai ales ca nu stiu cat o tin, daca ar fi dupa mine as tine-o pentru ca imi place si chiar ma gandeam s-o trimit in Ro la anul si sa mi-o tin, dar mai e pana atunci si ma bate si gandul sa iau un 645i si n-as prea vrea sa le tin pe amandoua...si pe asta nu o pot trimite acasa pana nu fac 1 an ca propietar la ea, altfel nu o pot exporta. Edited by mik15
Link to comment
Share on other sites

nu prea sunt aici asa multe 650i, iar 645i-ul deja il am, ca sa zic asa, e al unui prieten care l-am cumparat acum vreo 3 luni, am fost cu el cand l-a luat, el o sa plece in curand si mi-l vinde mie, iar masina e foarte buna, de asta as vrea-o, pentru ca o cunosc si el e la fel de meticulos ca si mine, a schimbat tot felul de chestii minore doar ca sa fie in stare perfecta :twitch:, e cam greu aici sa gasesti o masina asa curata si intretinuta, astia nu prea au grija de ele...
Link to comment
Share on other sites

Sunt niste argumente indubitabile si daca as fi in locul tau sigur as proceda la fel, si eu as cumpara masina de la un tip ca amicul tau. Am uitat sa iti votez masina, am dat 5 stele deoarece consider ca merita.

Parerea mea referitoare la faruri este ca arata mult mai deosebit cu ornamentl argintiu in interior, in special cele cu xenon.

Link to comment
Share on other sites

nu prea sunt aici asa multe 650i, iar 645i-ul deja il am, ca sa zic asa, e al unui prieten care l-am cumparat acum vreo 3 luni, am fost cu el cand l-a luat, el o sa plece in curand si mi-l vinde mie, iar masina e foarte buna, de asta as vrea-o, pentru ca o cunosc si el e la fel de meticulos ca si mine, a schimbat tot felul de chestii minore doar ca sa fie in stare perfecta :twitch:, e cam greu aici sa gasesti o masina asa curata si intretinuta, astia nu prea au grija de ele...

 

"asta chiar o tin:)" deci n-o mai tii?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.