Jump to content

Ciupanezu

Members
  • Posts

    27000
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by Ciupanezu

  1. Am vãzut ºi eu X5-ul mai de dimineaÞã, nu era prea rãu lovit...
  2. Poveştiri adevărate. Nu vezi motorul ăla ĂŽn poze? Aşa ar fi arătat motorul dacă era un 535i: http://img234.imageshack.us/img234/695/jkn54b304705697nj3.jpg Oricine poate face accident. DacĂŁ are un X5 E70 ĂŽnseamnĂŁ neapĂŁrat cĂŁ e cocalar? Eu nu cred. Nu era atât de lovit X5-ul Âşi nici n-a fost luat cu platforma, l-am vĂŁzut eu acum o orĂŁ Âşi jumĂŁtate. Far spart, barĂŁ, aripĂŁ stângĂŁ Âşi janta.
  3. PĂŁi din 450 000 de studenĂži, trebuie sĂŁ mai fie Âşi d-ĂŁÂştia. :)
  4. Era carnagiu dacĂŁ era lume pe refugiu..
  5. Eu nu te-am ĂŽntrebat dacă sunt pe numele tău. E foarte puţin probabil să ai la 20 şi ceva de ani, 2 maşini cumpărate din banii tăi şi să plăteşti la ele taxă de primă ĂŽnmatriculare de 6000 €. Te-ai mai lăudat odată că ai platit taxă de 6000 € la două maşini, eu rămân la părerea că sunt maşini luate de părinti şi bani de taxă daţi tot de părinţi.
  6. PĂŁi Vito-ul nu este al pĂŁrinĂžilor? MaÂşina ta ai luat-o din banii tĂŁi? Taxa ai platit-o tu din banii tĂŁi?
  7. Da. Am vĂŁzut cĂŁ sunt preĂžuri ok Âşi au Âşi Bosch Âşi Varta.
  8. Chiar nu e normal.. A fost o mĂŁsurĂŁ populistĂŁ.
  9. De ce nu iei totuÂşi niÂşte pneuri de iarnĂŁ sh? GĂŁseÂşti la 1 mil bucata Âşi te Ăžin 2 ierni...
  10. Ar fi bine sĂŁ ceri Âşi o a doua pĂŁrere. Debitmetrul este o piesĂŁ destul de scumpĂŁ, ar fi pĂŁcat sĂŁ-l schimbi degeaba.
  11. Sunt mai frumoase jantele actuale. :)
  12. Cred cĂŁ e suficientĂŁ bateria de 63 Ah. http://img360.imageshack.us/img360/3072/safasdafj4.jpg
  13. Ce marcĂŁ? ĂncearcĂŁ la Augsburg.
  14. Acele firicele sunt datorate faptului cã ai mers vara cu pneurile de iarnã. Denotã faptul cã pneurile nu mai sunt bune ºi nu mai oferã aderenÞã bunã pe ud sau pe zãpadã la temperaturi scãzute.
  15. Nu este normal sĂŁ nu ajungĂŁ apa la jumĂŁtate. VerificĂŁ termostatul.
  16. Nu ai observat pe pneuri un fel de riduri?
  17. PĂŁi taxa a fost micÂşoratĂŁ ĂŽn scop electoral. :)
  18. DacĂŁ ai mers cu ele toatĂŁ vara, nu mai sunt bune. Pneurile de iarnĂŁ trebuie depozitate ĂŽn locuri ferite de luminĂŁ ĂŽn locuri uscate Âşi rĂŁcoroase.
  19. http://www.realoem.com/bmw/select.do?vin=F...nd=P&arch=0
  20. PosteazĂŁ ultimele 7 caractere din VIN.
  21. http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...2612&st=220 http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...035&hl=taxa http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...806&hl=taxa Nu sunt suficiente toate aceste topicuri?
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.