Jump to content

Viper05

Contributors
  • Posts

    4429
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    71

Everything posted by Viper05

  1. aia nu e omasina oem deci nu intra in discutie eu am fost si cu e30 si cu e21, si in opinia mea trebuie sa fi lovit in cap sa alegi e30 sau e21 in detrimentul unui e92 senzatiile alea ample de care vorbiti sunt date in mare parte din cauza lipsei de antifonare la astea mai vechi, simti vibratiile de la motor mai tare, suna mai tare, etc, aia nu inseamna ca masina se comporta mai bine
  2. si la pisica cat plateai?)) frumoasa masina, cum te acomodezi cu automata dupa manuala?
  3. nu inteleg de ce un e30 325i e mai fun decat un e92 325i, un e92 accelereaza mai repede, franeaza mai repede, ia curbele mai rapid....so?
  4. similea vad ca vrei sa-l faci gelos pe gelu
  5. palcerea asta de a conduce e discutabila, nu stiu ce placere majora poti avea intr-o masina de sub 200cp(care e o masina de putere medie in ziua de azi) in concluzie sa spui ca intr-un e30, e36, e34 cu motoare mici ai o placere de a conduce nemarginita, iar un e90 te conduce el, mi se pare aberant
  6. Feature Sets ABS, Alloy wheels, Auxiliary heating, Central locking, Cruise control, Electric heated seats, Electric windows, ESP, Immobilizer, Leather seats, Navigation system, Parking sensors, Particulate filter, Power Assisted Steering, Xenon headlights :goodjob: :goodjob: :goodjob: :goodjob: :goodjob:
  7. si cu vine are cutia automata ca tu ai dat-o de bordura? de era manuala nu o dadeai?
  8. off topic: ai schimbat masina cu una automata?
  9. super masina , ma intreb care o fi pretul la una dotata bine
  10. pai un e65/e66 ca pret sh e tot ca un e60 daca nu mai ieftin
  11. scoti 10 pe dracu:))) nici cu 320 nu cred ca scoti 10
  12. rzv pui gresit problema. corect ar fi pusa in felul urmator: ba de ce sa nu dau 400ron/luna in loc de 600(chiar daca imi permit sa dau 1000/luna pe benzina) e ca si cum zici : kkt te duci la supermarket sa cumperi o cola pentru ca e cu 50 de bani mai ieftina? ba saracule bea adria daca nu-ti permiti. PS eu unul nu inteleg de ce sa nu cheltui mai putin daca se poate.
  13. nu reprezinta o problema, dar de ce sa nu circuli mai ieftin daca se poate?
  14. dar daca ai bani destui dar nu vrei sa-i arunci pe geam, de ce nu e buna varianta gpl? mi se pare o prostie sa spui ba io am bani destui, chiar NU VREAU sa platesc cu 30-40% mai putin/100km
  15. daca are si mecanica originala face mult mai mult, dar la ce jante are pe ea, mai mult ca sigur ca nu are mecanica originala
  16. cine ti-a spus ca masina ta din 94 este euro 3, te-am mintit urat de tot
  17. mi se pare mie sau lumina bate si pe langa ceasuri? ma refer pe marginea cerului.
  18. vezi ca tocmai ti-ai pus jumatate de forum in cap
  19. pe forum cu gura in viata reala nu cred ca lucrurile stau chiar asa Edit @alex, probabil nu gasesti la sub 100k km o masina de 20 de ani
  20. se gaseste afara cam tot ce vrei, nu ma refeream sa iei unul din tara. dupa care faci recarosare, solutii se gasesc
  21. la x5 ala a lu boldy e schimbat botul cu unu de facelift, care e la fel cu ala de x6
  22. pai acolo e diferenta de pret, istoric verificabil nu cred ca are, sunt rare masinile in ro trecute de prima tinerete cu istoric verificabil
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.