Jump to content

Viper05

Contributors
  • Posts

    4429
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    71

Everything posted by Viper05

  1. ma gandeam sly ))) in cazul asta nu vreau sa stiu
  2. off topic: sly ce masina ai acuma? tot e34?
  3. invitatia era pentru mine nu pentru tine )) vrei sa-mi iei locul ?
  4. nu te condamn, dar nu pricep logica, adica recunosti ca un audi a5 e mai bun dar totusi alegi e46-le.de ce ai alege o masina mai slaba?
  5. nu te-am luat cu nici un apelativ, sau nu inteleg la ce te referi.ca atat iti poti permite, nu e nici o problema ba din contra,totusi iti permiti ce multi nu-si permit dar daca tu o sa ai odata e46 nu inseamna ca e mai bun decat un a5, sau ca tu esti mai pasionat decat altu, cai ai o masina mai veche
  6. da iti dai seama ce e36 iti faci? canta el singur nu mai trebuie sa canti tu langa el:))
  7. b-490-rzv discutie fara sfarsit, toti astia cu e36, mai nou e46 ca se ieftineste sunt adevaratii pasionati, restul vad in masini doar o gramada de fiare si nu sunt nici pe departe asa pasionati ca ei
  8. si in audi ti se face rau sau cum? ramai la rabla de e46 ca nu ai alta optiune, nu e ca si cum ti-ai putea lua orice masina si cumperi e46 ca tu esti pasionat.am auzit textele astea de mii de ori deja.
  9. bine bine tu esti pasionat adevarat eu nu-s.raspunde te rog ce emotii iti da un e46? LE:stefan , postul nu-ti era adresat tie
  10. hai ca acuma o dam in vise.dar te rog zi-mi un e46 ce emotii iti inspira?
  11. da sunt sigur ca ai alege e46, parca vrei sa cumperi unul deci bineinteles ca e cea mai buna masina din lume, ai alege e46 aici pe forum cu vorbe ca o sa ai unul, dar in viata reala de ai fi nevoit sa alegi, ai avea cont pe audiclub
  12. bine stefan, bravo, esti sigur ca nu ai alege e36? ala e si mai bun decat e46
  13. normal ca nu-si are rostul comparatia, la fel cum nu are nici un sens faza cu iubitorii de e46
  14. sigur ca da ,putem sa aberam aici cat vrei, dar in viata reala, nimeni dar nimeni nu cred ca ar alege un e46 in detrimentul unui a5 s-line
  15. cand a fost inmatriculata in tara?
  16. ala din linkul 2 e clubsport, super masina
  17. @sax http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=DD11&mospid=47537&btnr=32_0699&hg=32&fg=35 a fost si pe e39 ai mai sus link-ul
  18. increatul al tau nu e non euro? stiu ai zis pe forum ca ai facut ceva artificii sa iasa euro2.daca ai putea scoate banii ca fiind non euro ai dat un tun calumea
  19. asa si? scoti hartia , intre timp cine a platit taxa o recupereaza si cand vreo sa o vinzi surpriza ai de platita taxa de la finante o sa-ti zica clar ca hartia ta cum ca ar avea taxa platita nu are nici o valoare pentru ca intre timp s-a recuperat taxa si ve trebui platita din nou la vanzare
  20. pai exact wlf, deci ala cand o sa vanda masina, (care probabil nu a cumparat-o de la tine ci de la altu' care a cumparat-o de la tine) o sa tampeasca de tot
  21. dar daca eu cumpar masina cu taxa platita si intre timp primul proprietar in ro da statul in judecata si recupereaza taxa? ce se intampla? tu cum afli? sau te trezesti cand vrei sa o vinzi ca defapt trebuie platita taxa?
  22. fantastic si mie imi da mesaj ca nu o sa ramana asa si fiecare va plati pentru faptele sale, wtf???? ce i-ati facut ma lu asta?
  23. ala nu e modelul vechi?(primul model) cred ca initiatorul vrea urmatorul model din 2003 incoace
  24. la zi un drac, o sa ti-o restituie dar numa daca nu ai alte datorii la stat,(impozit , finainte, etc)
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.