Jump to content

Viper05

Contributors
  • Posts

    4429
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    71

Everything posted by Viper05

  1. plumbul e plumb nu inteleg cum unul poate fi de calitate si celalat nu exprimarea e aiurea.topicul trebuia sa fie plumb de echilibrare exterior
  2. hai serios? pai de ce as da 5000 pe o masina ca sa circul cu procuri si minuni cand pot da 5000 sa circul cu una cu actele pe numele meu? normal ca preturile vor scadea, tocmai din cauza procurii de care vorbesti sau a taxei de inmatriculare
  3. da barile, interiorul, mototoarele.
  4. sa zicem ca ar plati taxa, dar cu ce te incalzeste, statul plateste taxa, tot statul o incaseaza, ca si cum ai muta banii dintr-un buzunar in celalalt
  5. inainte nu tipa nimeni ca nu avea de ce.vama era vama ca aduceai o masina din alta tara, era si normal.dar acum suntem in UE si nu ar trebui sa existe nici o taxa, deaia tipa lumea, sper ca ai inteles
  6. daca tactu isi lua dacie in 2004 nu inseamna ca toata lumea isi lua dacie, se aduceau si atunci masini in draci LE vezi mai sus WLF zice ca se aducea chiar mai mult decat acum
  7. fantastic ce logica poti sa ai.pai ce in 2006 nu erau oameni care cumparau masini? din buzunarul cui crezi ca se platea vama? din buzunarul samsarului sau tot al clientului final?sau crezi ca in 2006 samsarii vindeau masinile pe minus?
  8. Viper05

    MY BMW

    atunci trebuie sa schimbi si aripile spate ca de nu o sa arate ca dracu
  9. pai cred ca amandoua modele au fost puse pe E34.primul mi se pare ca e model m5 iar al 2-lea cred ca a fost pus pe 540i dar nu sunt sigur
  10. zice prima inmatriculare 1996, de la 1 ianuarie nu se plateste taxa de mediu pentru toate masinile inmatriculate in romania inainte de 2007?
  11. daca ai cumparat-o acum 2 saptamani inseamna ca trebuie sa platesti taxa de prima inmatriculare?
  12. draga ogar toate optiunile enumerate de tine sunt dotari standard pe un bmw nou(nu sunt sigur de geamuri electrice spate)
  13. unde ai calculat 1500? pe autovit imi iese 2160
  14. inteleg ce zici tu acolo, din acelasi motiv il intrebam pe colegul care zicea ca instaleaza asa ceva.
  15. scuza-ma ca inteb dar de ce ar fi atat de diferit un volan de altul?
  16. pai daca nu are nici o legatura de ce l-ai postat?
  17. mie mi se pare dezavantaj ca fiecare padela sa fie multifuntionala.eu prefer una cu + si una cu -.mi se pare super aiurea sa apesi si sa tragi de padela
  18. da sunt fiabile. din ce an e masina? coupe, sedan, touring? ce an? cat ai dat pe ea?(daca nu e secret)
  19. da e oribil a7-le....noroc ca e65-ul a fost o opera de arta
  20. ogare motorul are nevoie si de aer ca sa functioneze .bineinteles ai invatat la scoala ca la altitudini ridicate aerul e mai rarefiat nu?
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.