Jump to content

Viper05

Contributors
  • Posts

    4429
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    71

Everything posted by Viper05

  1. cred ca masina lui e undeva la nivel cu mercedesul lui Schumi, poate putin peste, dar foarte putin.oricum pt mine e de neinteles cum mercedesul ofera o masina atat de slaba,la fel si renault de altfel
  2. as mai adauga si pe Robert Kubica , mi se pare un pilot foarte bun
  3. ar cam trebui sa se gandeasca, altfel ii va fi sters anuntul :twoup:
  4. e cam aiurea din pacate , F1 fiind considerata cea mai inalta treapta in automobilism.ma repet e aiurea ca o masina de GT2 sa bata pe acelasi circuit una de F1, fie ea si ultima clasata
  5. nu m-ai inteles, eu ma refeream ca in momentul de fata cele mai rapide masini din GT2 sunt mai rapide decat cele mai slabe masini din F1.Chiar vorbeau comentatorii ca abia dupa 6 etape(parca), Bruno Senna abia a reusit sa-si depaseasca in masina de F1 timpii facuti pe acelasi circuit anul trecut cu o masina GT2 Oricum principalul motiv pentru reducerea performantelor este interzicerea realimentarilor fapt pentru care masina de F1 devine mai grea decat una din sezoanele precedente.
  6. ai observat cred ca unele masini de gt2 sunt mai rapide ca unele masini de F1 din pacate?
  7. de unde ai datele? wikipedia zice 340,242 built
  8. ionatan nu ne mai scri nimic? nu am prins finalul cursei
  9. pantentul exista http://www.freepatentsonline.com/6481312.pdf acuma daca e pus in practica sau nu, habar nu am
  10. imi pare foarte rau de Schumacher ca nu are masina competitiva.oricum era de asteptat, nu poti face minuni in primul sezon culmea este ca cei de la Mclaren cu acelasi motor sunt o clasa peste echipa de uzina
  11. ce pot sa-ti zic e ca daca nu le ai pe toate 3 e undeva la 45%.
  12. cum sa nu ai unde sa-i dai 120?????????? numa ce depasesti un tir treci de 120 lejer, vorbim deja basme, auzi 70 top speed ca nu ai unde nu ca nu ai vrea.
  13. da asta cum de o facut tuning la debitmetru?? la diesel???? :twoup:
  14. cam putine poze cu noul x5, mai multe sunt cu x6
  15. depreciere se face doar daca nu ai una sau toate din urmatoarele dotari : AC, ABS , AIRBAG
  16. tu ai schimbat volanul sau asa ai cumparat masina?
  17. nu poti inmatricula decat o masina pe persoana cu handicap, care daca o vinzi mai repede de 5 ani mi se pare, esti obligat sa platesti taxa.
  18. e vorba de sloganul bmw.apare ca si reclama in primul post pe dreapta
  19. cum adica doar imbracate? :twoup:
  20. userul Brandex imbraca in folie de carbon
  21. pai wlf, aceiasi chestie o ziceam si eu.din moment ce platesc impozit pe masina doar ca numerele mi-s sus in dulap nu pe masina , nu mi-o ridica nici draq. aia spuneam si mai devreme, atata timp cat masina e parcata , pot sa-mi trag perdelutele alea peste numere, nu ma poate amenda pt nimic, nu am incalcat legea.
  22. ei na, deci daca imi aduc o masina de afara , pana ma duc sa scot numerele rosi mi-o ridica nu? hai sa fim seriosi
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.