Jump to content

Viper05

Contributors
  • Posts

    4429
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    71

Everything posted by Viper05

  1. audi a scos doar un facelift la a6.ce vroiai sa difere masina de tot?
  2. Viper05

    M3 cromat

    Da, rau de tot. detalii?? pasagerii au scapat nevatamati?
  3. parerea mea e ca arata ca dracu pe un e46 non M, dar asta e parerea mea daca chiar vrei sa o schimbi mai bine pui unde pe M packet II.cred ca ar arata super bine
  4. a scris el la un momet dat pe forumul lui treaba asta.pana si-a dat seama ce prost e si a sters articolul. oricum, mi se pare ca banuia ca va fi luat la misto, nici nu a permis comentarile la articolul ala de la bun inceput habar nu am ce avea in cap..
  5. Viper05

    Z3

    +1 coupeul mi se pare bestial, dar cred ca e mai scump decat cel cabrio nu? mi se pare ironic :)
  6. noul x5 apare undeva in 2013.depinde ce intelegi prin "in curand" :)
  7. de ce ti se pare ca ar fi repede?? durata de viata a uni model e de circa 7 ani X5 E70 deja exista de 3 ani.daca face-liftul va iesi la jumatatea anului viitor e chiar perfect.dupa parerea ta cand ar trebui sa-l scoata?
  8. eu cred ca tipul ala a facut pe fata mulaj de la sedan si pe spate de la coupe sau le-a facut pe amandoua si cand a cumparat le-a incurcat si i-a dat una si una
  9. pe bara fata ai bandou si pe cea din spate nu?
  10. felicitari sa te bucuri de ea.asteptam niste poze calumea :)
  11. babie, babie, fara RRRR sorry de ambiguitate ideea pe scurt........am comandat o ceva de pe net, livrarea s-a facut cu un cayenne, masina personala a expeditorului! de asta ziceam ca daca e sa mai comand ceva, poate se face livrarea cu x6 ioi scuze pt botez :) am inteles si eu intr-un tarziu povestea :lol:
  12. pur si simplu nu am inteles nimic din postul lui barbie
  13. chiar ca arata bine, si stopurile le-ai modificat? pune si tu niste poze befor/after. felicitari
  14. oare ca si dimensiuni e ceva in genul b-klasse de la mercedes? probabil vor sa cumprinda tot segmentul de piata
  15. Rin_Tin_Tin da-mi voie sa te corectez legea spune ca nu ai voie sa aduci modificari blocului de lumini altele decat cele prevazute de lege, nicidecum de producator, adica daca maine scoate bmw o masina cu neoane dedesupt brusc devine legala???inca ceva producatorul recomanda, nu prevede sa-ti pui becuri philips sau esti pasibil de amenda :) treaba cu xenonul aftermarket e discutabila.ce-i care il comercializeaza spun ca e autorizat.autorizat pt ce ?? sa mi-l pun in lanterna??? si plus de asta neoanele sub masina nu aduc modificari blocului de lumini, pt ca nu deranjeaza si nu induce in erroare pe nimeni, e ca si cum imi mai pun un bec in torpedo ca nu e destula lumina.si asta e ilegal?inca ceva, autobuzele alea impodibite de circula de craciun sunt ilegale? sau caravanele coca cola?
  16. Viper05

    devil's eye

    cum sa nu se discute gusturile?? :) , sunt chiar foarte discutate http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...c=23037&hl=
  17. Viper05

    devil's eye

    bineinteles ca sunt ilegale. si mai mult , lumina rosie indica spatele masinii, deci daca mergi numa cu angelurile aprinse ai sanse mari sa "te pupi" cu careva
  18. pune anunt la mica publicitate , cu poze reale , poate gasesti un cumparator
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.