Jump to content

Viper05

Contributors
  • Posts

    4428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    71

Everything posted by Viper05

  1. nu are nici o legatura cu ce ai spus tu taxa se putea recupera pentru ca era discriminatorie, adica plateau doar o parte. si exact asta au schimbat la timbrul asta nou, ii taxeaza pe toti ca sa nu mai fie discriminare
  2. lol pai tu ii recomanzi o masina din poze sau cum? ca nici macar nu stii care e
  3. si acuma e absurd, o sa se gaseasca o metoda de a castiga in instanta si cred ca si ei stiu asta deaia se gandesc de acum sa implementeze un impozit anual ce nu se gandesc prostii e ca oricum vor platii o gramada de bani inapoi daca se trece pe impozit anual , asa ca mare castig nu au avut ca au bagat timbrul asta care aparent nu se poate ataca in instanta
  4. au bani pe dracu, cine are de dat inca cateva mii la o masina care costa 3k? cam acolo se invart alea euro3, de ar avea bani si-ar cumpara euro5 si ar plati cateva sute oricum asta cu poluatorul plateste e SF si nu are nici o treaba cu timbru asta de mediu
  5. pardon reformulez majoritatea masinilor care se vand/cumpara azi sunt euro3/euro4, deci pe astia i-ar arde la o eventuala tranzactie
  6. pai el aia recomanda, ma mir ca nu i-a recomandat un e36 sincer
  7. adica asta http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/5b/Corsa_B2.jpg/800px-Corsa_B2.jpg buna alegere la 7k :goodjob:
  8. au micsorat la non euro, euro2 pentru ca sunt nesemnificative au marit in draci euro3 si 4 pentru ca alea reprezinta majoritatea pai chiar ei spun ca iau asta in calcul, lor le trebuie ceva cat de cat corect care sa nu poata fi atacat in instanta si care totusi sa nu blocheze piata auto, dar in acelasi timp sa aduca bani gramada la buget asta mi se pare mai mult o masura de moment
  9. niste cretini , mai au acolo de facut 100km ca sa uneasca cele doua autostrazi pe a3 si le vor face prin 2020 cica, asta nu e gluma asa ca avem 2 autostrazi care duc de nicaieri spre nicaieri
  10. cum sa platesti ma si taxa de prima inmatriculare si vama? cred ca te incurci in termeni ON:astia s-au incurcat in taxa ca niciodata, am impresia ca au bagat taxa asta doar sa fie pana cand se gandesc la altceva. ce nu s-au gandit prostii e ca lumea care a platit timbrul o sa-i actioneze in instanta din nou daca trec la un impozit anual. trebuia sa o lase pe aia veche pana se gandeau la ceva concret. oricum erau mai castigati de luat de la fiecare masina o medie de 500 lei anual timbru de mediu si la revedere
  11. eu mai repede as investi intr-o cutie in 6 decat un diferential
  12. kkt se face ca nu vede faza cu semnatura adaugata ma asteptam la o explicatie mirifica, dar ignora, pacat, putea sa fie fun
  13. da , sa vedem ce zice de semnatura
  14. stati ca scrie, bai audistul vezi sa nu gresesti semnatura kkt audistul zi ma de semnatura
  15. lol a editat prostu` si tot nu i-a iesit Sent from my Iphone 5 using Tapatalk
  16. mi se rupe si de m3 si de audi, vroiam doar sa zic ca mi-am luat iphone.. 5(cinci) Sent from my Iphone 5 using Tapatalk
  17. sigur ca da, bine ca nu ai e36 ca aia ii recomandai, oricum din ce am citit pe forum e36 e mai bun ca e46
  18. poate sa vina oricare la putere de taxa asta intr-o forma sau alta nu vom scapa din opozitie toti urla detoate pana ajung la putere
  19. pai era clar de la inceput cand deschizi un topic cu un cazan care nu are ce cauta pe drumurile publice si ii spui scumpa mea helena plina de potential. pai plm trebuia inchis atunci pentru mistocarie:)
  20. iti dai seama ca toata lumea e hater si toti sunt invidiosi pe cazanu ala
  21. era prinsa si aia in suruburi de ghips carton?
  22. zicea coulthard ca este posibil ca mclaren sa-si aduca inapoi masina din 2012 pentru ca asta noua are probleme fundamentale cauciucurile astea noi sunt o gluma, astia de la pirelli le-au facut sa se uzeze prea repede sutil nu cred ca a facut 2 ture pe softuri si deja erau praf cand l-a depasit hamilton
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.