Jump to content

Viper05

Contributors
  • Posts

    4428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    71

Everything posted by Viper05

  1. stiu mr jon doe, doar spuneam ca e urata cea mai frumoasa masina anul asta e marussia
  2. apropo de williams , mi se pare cea mai urata masina f1 ever http://www.f1-fansite.com/wp-content/uploads/2013/02/Q0C9524-Large.jpg aici cineva a scos in phptoshop coada aia de rechin pentru a se vedea exact cat de urata e masina asta
  3. ciudata masina, are airbag pasager dar nu are airbag sofer
  4. mai mic de ce sa nu ai voie? )) si cred ca e cu 40% mai mare decat cel mai mare motor care s-a pus pe caroseria aia
  5. ma tu esti pe bune? chiar nu vezi ca masina aia nu valoreaza mai mult decat greutatea ei in fier vechi?
  6. pai numai potentialu` face vreo 3k
  7. pai pe principiul asta ala care da la lopata ar trebui sa aibe un salar de vreo 10k pe luna lejer
  8. chestia e ca nimeni nu vorbeste din auzite , nici eu nici bala eu iti spun ca prin 2005/2006 nu mai retin exact anul lucram la e93 , in romania
  9. inca de prin 2005 se proiectau linii intregi de sudura pentru bmw in romania dar noua ne palce sa mergem pe principiul daca eu nu am vazut nu exista
  10. ahahaha FAIL oricum bine ca ati schimbat titlul era de a dreptul retard inainte
  11. bine ma, spune-ne care e e43 asta
  12. dar ce vrea sa fie e43 asta, ca e46 nu-i , tocmai le-a comparat mai sus
  13. eu vorbeam cu kir, si eu am avut o problema similara cu a lui si era de la bujii
  14. foarte dezamagit in comparatie cu ce? bmw seria 5? sau passat de exemplu? mi se pare foarte misto masina dar nu am condus niciodata, nici macar nu am stat in ea
  15. de fiecare data cand vad volanul ala de octavia am impresia ca e sarit airbagul
  16. lol nu exista asa ceva, limita o bere )) exista o alcolemie maxima, care poate fi o bere sau doua sau 3 depinde de persoana sau ceva vin , sau alcool pur
  17. da tu de unde stii ma? esti clona lui?
  18. era un tip aici vindea un 318is induvidual verde cred ca ar accepta 750, dar nu-i mai gasesc topicul:P
  19. nu a mai intrat la restaurare? http://www.bmwclub.ro/forums/topic/126868-bmw-e39-520i-touring/page__p__1941307__hl__e39+touring__fromsearch__1#entry1941307
  20. pe 15 martie taxa de timbru ii zice. dar nu e neaparat taa pe aer, e taxa pe caliteatea aerului asta e nu avem bani de nimica, debeaga vrem sa ne comparam cu altii, la noi inca se sta cu buda in curte si vrem autostrazi, vai de curu nostru
  21. mie bine o autostrada pe care sa platesti decat fara autostrada, zic eu
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.