Jump to content

Cel mai frumos 5-ar


Vadim

Recommended Posts

Linistestete maica k nu ti a zis nimeni nimik k sa te enervezi  :blink:

115582[/snapback]

pur si simplu nu inteleg problema altora.Unii dintre voi stiu cum am luat si e39-le si e60.Deja m-am saturat sa dau explicatii aiurea.

Daca observi nici nu deschid topicuri pe tema asta.Pur si simplu nu vreau sa ma laud.

edit:eu stau pe langa spitalul universitar,cei care stau prin zona sigur ma cunosc

Edited by Alex86
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
pur si simplu nu inteleg problema altora.Unii dintre voi stiu cum am luat si e39-le si e60.Deja m-am saturat sa dau explicatii aiurea.

Daca observi nici nu deschid topicuri pe tema asta.Pur si simplu nu vreau sa ma laud.

edit:eu stau pe langa spitalul universitar,cei care stau prin zona sigur ma cunosc

115588[/snapback]

 

esti paranoic :blink:

Link to comment
Share on other sites

E34 ... si forta ... si confort . E39 merge prea mult pe linia de limuzina ... si este ultimul BMW . E60 nu imi place ... adica imi place , dar nu prea e "a driver's car" .

115609[/snapback]

 

Eu e34 am votat. Cu toate ca posed e39 momentan...

Link to comment
Share on other sites

I-o fi dat taticu bani de un E39...si mai conduce si E60 lu "taticu" din cand in cand. :blink:

115601[/snapback]

problema ta ?sau te roade invidia ?

anyway...la tata nu-i plac BMW-urile.Pana acuma o saptamana a avut un Audi care l-a dat

Edited by Alex86
Link to comment
Share on other sites

problema ta ?sau te roade invidia ?

anyway...la tata nu-i plac BMW-urile.Pana acuma o saptamana a avut un Audi care l-a dat

115694[/snapback]

 

salut!...baieti..fratilor'....chiar este necesar ca unii sa deschida discutii si sa arunce vorbe aiurea ..de genul "sint curios cum la 20 ani ai 2 bmw?".....????.....pina la urma e problema fiecaruia cum si a cumparat masina si cu ce bani ....oare asta ne intereseaza pe acest forum?!..cum si a cumparat fiecare bmw ul???!......nu vreau sa deranjez pe nimeni dar sincer ....discutii si "intzepaturi" de genul asta mai faceam cind aveam 15 ani ...// fara suparare\\....... sper ca nu am fost prost inteles...SALUTARE TUTUROR! :blink:

Link to comment
Share on other sites

salut!...baieti..fratilor'....chiar este necesar ca unii sa deschida discutii si sa arunce vorbe aiurea ..de genul "sint curios cum la 20 ani ai 2 bmw?".....????.....pina la urma e problema fiecaruia cum si a cumparat masina si cu ce bani ....oare asta ne intereseaza pe acest forum?!..cum si a cumparat fiecare bmw ul???!......nu vreau sa deranjez pe nimeni dar sincer  ....discutii si "intzepaturi" de genul asta  mai faceam  cind aveam 15 ani ...//  fara suparare\\....... sper ca  nu am fost prost inteles...SALUTARE TUTUROR!  :blink:

115697[/snapback]

da,ai dreptate.Eu pe nimeni nu am intrebat cum a pus mana pe BMW.E fix problema lui....

mi se pare ciudat ca nu este nici un membru din Tg Mures.BMW-uri sunt cu zecile si aici

 

Eu zic sa nu mai facem off-topic si sa ne spunem parerile despre modelul nostru preferat

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
salut!...baieti..fratilor'....chiar este necesar ca unii sa deschida discutii si sa arunce vorbe aiurea ..de genul "sint curios cum la 20 ani ai 2 bmw?".....????.....pina la urma e problema fiecaruia cum si a cumparat masina si cu ce bani ....oare asta ne intereseaza pe acest forum?!..cum si a cumparat fiecare bmw ul???!......nu vreau sa deranjez pe nimeni dar sincer  ....discutii si "intzepaturi" de genul asta  mai faceam  cind aveam 15 ani ...//  fara suparare\\....... sper ca  nu am fost prost inteles...SALUTARE TUTUROR!  :)

115697[/snapback]

 

e hai ca ma calci pe nervi ! primul tau post aici si faci pe lupul moralist ! ce alex crezi ca nu poate vb singur ?

 

Alex, my man, my brother, my hood, boy ! nu a fost nici o aluzie boss, poate eu am avut primul bmw la 18 ani de ex... nu de asta te-am intrebat... pana mea, am vrut sa te atac la misto ! a fost CATERINCA :) ce crezi ca io am cu mult peste 20 :blink: .... Am avut o zi mai ciudata ieri, numai de poante m-am tinut (vezi de ex topicul: accident grav..) :) ..

 

P.s. al_padrino , nu te mai baga in seama aiurea... incearca sa judeci, filtreaza informatia si posteaza dupa... ok ?

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

Daca ar fi sa iau un 5-ar nou, avand posibilitatea sa aleg din toate seriile 5 nou noute, as alege tot E60. Imi place mult forma, imi plac mult liniile, imi pare agresiva, puternica, are tehnica la zi, confort interior. De cand am E60-ul, am condus si E39, unul chiar recent, al unui user de pe forum din Covasna (sa te faci bine Szabi si ne vedem la Sinaia!) si pare outdated.

 

Altfel, toate-mi plac, dar daca acum in 2006, ar trebui sa dau banii pe unul nou (presupunand ca gasesc toate modelele noi acum) tot pe E60 as da banii.

 

[...] E60 nu imi place ... adica imi place , dar nu prea e "a driver's car" .

115609[/snapback]

 

Ei sa fie, adica cum? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Mai , nu uitati sa apreciati fiecare model la anii lor . Nu poti compara un E12 cu un E60 decat daca ramai la concurenta vremii . Altfel , e logic ca un E60 castiga detasat , avand cei mai multi cai , cea mai buna calitate , si e mai aspirator de gagici decat E12 . :blink:

 

Insa feelingul de la volanul unui E34 ... mi se pare cea mai echilibrata , adica este o masina sport cu urme de limuzina . E39 este o limuzina sport . E60 este o masina scumpa si atat .

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
sunt curios in ce procent,cei ce blameaza E60-u`,au condus unu`......da` asta`i un alt pool

115742[/snapback]

 

da ce mah, tu ai condus E12 vreodata ? :blink:

Link to comment
Share on other sites

deja intrebarea "care e cel mai reusit 5-er e neclara". fiecare judeca "reusit" din puncte de vedere diferite...

cand am votat E39 m-am gandit strict la imagine.

evident, tehnic E60 e cel mai bun. ca dotari e cel mai generos...

fiabil? E34 as zice ca le cam face pe toate, desi e greu sa spui despre o masina ca asta ca ar avea probleme ... deocamdata E60 e prea nou ca sa apara defecte...

 

raman la optiunea E39. este masina care se potriveste perfect scopului pt care a fost creata - o limuzina sport. nu are sens sa amintesc de senzatia pe care a facut-o M5 E39 la vremea aparitiei sale.

la momentul de fata, BMW se inscrie cu E60 alaturi de ceilalti producatori in tendinta generala a industriei.

Link to comment
Share on other sites

Eu nu am nimic cu e60-ul......e clar ca e mai puternica.....mai buna...mai noua.....nu am condus si nici macar in dreapta nu am stat...cu toate ca mi-as dori....dar din cate am inteles eu e un pool in functie de gusturi...deci fiecare e liber sa isi exprime gusturile....Mie imi place E34 (fiind si posesor) si E39 dar evident am votat E34 :blink:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.