Jump to content

Noul BMW M3


alex_55

Recommended Posts

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Din pacate nu te lasa in interior! Motivele le stii! :blink:

287569[/snapback]

 

LOL, cum adica nu te lasa in interior? Da' sa o cumperi te lasa? I-as scuipa in fata sa imi spuna asa ceva in reprezentanta. Sa fie si masina de 2 milioane de euro, daca nu ma lasa in interior atunci de ce au mai expus-o acolo? S-o puna in muzeu, reprezentanta e un magazin, ce mama dracu? :)

Link to comment
Share on other sites

Motive:

1. Lansarea oficiala in Romania va fi abia la SIAB!

2. Cica sa nu se murdareasca interiorul pana atunci! :blink:

 

Chiar mi se pare o jignire mai ales ca esti proprietar de M3 E46 deci nu te-ai dus ca un gura casca.

287572[/snapback]

Am platit chiar rezervare ( avansul) pentru noul M3 / e 92...

Link to comment
Share on other sites

Motive:

1. Lansarea oficiala in Romania va fi abia la SIAB!

2. Cica sa nu se murdareasca interiorul pana atunci! :blink:

 

Si ce acolo iti da voie in interior? :) Stiu povestea de acum 2 ani si de acum 4 ani. In unele masini intri, in altele nu. In M3 probabil nu.

 

Am platit chiar rezervare ( avansul) pentru noul M3 / e 92...

287573[/snapback]

 

Pai cu atat mai mult. Poze sa zicem ca puteau sa-ti zica sa nu faci dar macar sa intri in masina era de bun simt.

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

usor, nu te enerva, nu stiu niciun motiv pentru care nu te lasa sa fotografiezi interiorul...

masina este expusa intr-un SHOWroom, nu?

287597[/snapback]

Poze te lasa sa faci, insa ce folos?Sa le faci prin geam, nici nu ies.....

Pana nu ma urc in ea si nu o pipai eu...... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Hmm, cinci poze de azi:

287487[/snapback]

 

Frumoasa stire, frumoase poze ! Am fost si eu pe la AB saptamana trecuta anticipand ca trebuie sa soseasca masina pt salon, m-am uitat prin toate cotloanele si .. nimic. Nu ma asteptam s-o expuna inainte de salon dar speram s-o vad prin curte, prin service etc

Cat despre pret, EUR 58.900 CIP inseamna EUR 70.091 DDP la care se adauga EUR 3.059 taxa de prima inmatriculare. Pretul masinii in echipare standard (culoare gratuita, xenon, jante aliaj 18", volan mutifunctional, tapiterie textil + piele, acoperis fibra carbon, climatronic, cruise control etc) ajunge la 73.150 EUR. Daca adaugam optionale (jante 19", pachet M drive, suspensie reglabila, piele, vopsea, navigatie...) binisor mai mult

Link to comment
Share on other sites

Cat despre pret, EUR 58.900 CIP inseamna EUR 70.091 DDP la care se adauga EUR 3.059 taxa de prima inmatriculare. Pretul masinii in echipare standard (culoare gratuita, xenon, jante aliaj 18", volan mutifunctional, tapiterie textil + piele, acoperis fibra carbon, climatronic, cruise control etc) ajunge la 73.150 EUR. Daca adaugam optionale (jante 19", pachet M drive, suspensie reglabila, piele, vopsea, navigatie...) binisor mai mult

287607[/snapback]

Pai ce rost mai are M-ul fara EDC, M drive ??? :blink:

Link to comment
Share on other sites

apropo am avut dreptate bre dle.?si cu aspectul de neterminet ,cine se uita sub ea in afara de mecanic?cel care o cumpara sa o stapineasca sanatos si sa stea cit mai mult la volan!!!!!!!!!! :blink:

287972[/snapback]

Cine se uita ? Pai...hm...cine o conduce peste limita legala...Unu ca mine, ca theotien, si crek mai sunt cateva mii, ca doar nu ma duc cu ea pe bulevard sa agat trecatoare !

Link to comment
Share on other sites

Mie mi s-a parut foarte slab comentariul lui Tiff egat de controlul tractiunii.

Daca M Dynamic Drive e doar pentru a ma invata pe mine cat sa apas pe pedala atunci "its a waste of money".

Un sofer experimentat si care conduce de placere va stii ca pentru a pleca in forta trebuie sa cupleze la 4000-4500 de ture, nu are nevoie de un calculator sa ii faca un launch start (LoL, asta se intampla la ferrari, ca doar vreo 70% din posesorii de ferrari sunt fotbalisti)

Iar daca vineva crede ca te scoate din belele controlul traciunii, se inseala amarnic...

Link to comment
Share on other sites

Mie mi s-a parut foarte slab comentariul lui Tiff egat de controlul tractiunii.

Daca M Dynamic Drive e doar pentru a ma invata pe mine cat sa apas pe pedala atunci "its a waste of money".

Un sofer experimentat si care conduce de placere va stii ca pentru a pleca in forta trebuie sa cupleze la 4000-4500 de ture, nu are nevoie de un calculator sa ii faca un launch start (LoL, asta se intampla la ferrari, ca doar vreo 70% din posesorii de ferrari sunt fotbalisti)

Iar daca vineva crede ca te scoate din belele controlul traciunii, se inseala amarnic...

288904[/snapback]

Da? Cate ferarri si cate m-uri ai condus tu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.