Jump to content

Taxele de inmatriculare...


Apple

Recommended Posts

  • Replies 434
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

"Da-te-n g***'  m*-*** !!! " cu taxa ta cu tot

172694[/snapback]

sintetizez la fel, am vazut si eu emisiunea, Dan Vardie un pacalici cu bani si idei fixiste iar celalalt de la APIA, normal ca apara interesele alor lui, cu cetateanul, cu omul de rand din tara asta cine sa tina? P**ea Spataru'... tot ei sa dea lovitura.

Stati asa ca vor sa inventeze nu stiu ce taxa speciala daca ai masina 4x4, asta e chiar tare.......

Link to comment
Share on other sites

e simplu ... ganditi-va ce se intampla daca se scoteau taxele si plateam ceva modic 2-300 euro acolo pt mediu sau ceva si ramaneam noi ferictii cu masina ieftin. pai era sinucidere curata pt ei, de ce sa piarda portofelu lor cand poa sa piarda al nostru
Link to comment
Share on other sites

Si apropo, OMV tocmai a repatriat muuulte sute de milioane de euroi in Austria. Mai are un pic si recupereaza DE LA ROMANI toata investitia in Petrom. Sa traiasca si austriecii, ca e si ei oameni... :)

 

Imi vine sa sparg televizorul cand vad reclamele cu dobitocii aia care ne arata cartoane pe care scrie cum Petrom e maica sfanta, si investeste, si face lucruri bune.... :blink:

Link to comment
Share on other sites

eu sunt 70% hotarat sa ma stabilesc in Germania incepand de anul asta pentru ca nu e vb numai de japca de aici dar imi fac nervi zilnic dand peste nesimtirea romaneasca :blink: Cel putin pt Bucuresti, mi-ar trebui un camion de gloante.
Link to comment
Share on other sites

ma eu mai aduc o groaza de oameni dupa mine daca vreti, sunt formator de curente... vanturi si alte alea, cred ca cu astea ar trebui sa-i servim pe astia care ne fac sa ne fie sila de Romania, nu ca tara ci ca, conducere si clasa poulitica...
Link to comment
Share on other sites

da suntem in stare de scandal majoritatea dintre noi in orice imprejurare !!!lucrul asta ar trebui incurajat cu taxa de inmatriculare si cu multe altele....mai ales k am aflat azi de taxa aia pentru cei care ies in afara cu TIR-uri si altele...700 de ron era taxa...niste nenorociti...nu-i mai suport :blink: :) :) P.s LA TAXA DE IESIRE ASTA ULTIMA AU RENUNTAT !!!...la inmatriculare nu s-o putea si la alte taxe ?!?! Edited by kretzu_sla
Link to comment
Share on other sites

da asa este...dar nu ma intereseaza o sa dau cati bani o sa fie nevoie acu cat se poate...k dupa nu se stie ce s-o mai intampla taxe sau alte balarii...si nu ma las pan nu-mi iau 530i si pana nu le dau peste bot cu banii nu ma las..deci sa mor de nu merita batuti astia...pe bune acu :blink: :) :) :)
Link to comment
Share on other sites

am auzit ca a fost si un scandal...cu un vames imbracat in uniforma (roman) care s-a luat de unu cu un tir a vrut sa-i rupa stergatoarele k nu pleca...cel cu tiru a vrut sa se repeada la el :blink: oricum...nu ma mir inca traim in romania...si tot asa o sa ramanem multi ani din pacate cu amaratii astia analfabeti...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.