Jump to content

530i E60


Acero99

Recommended Posts

F01 2009-2010-2011 au cutia de viteze in 6 trepte care este foarte stricacioasa

 

am tot incercat sa negociez cu baiatul asta de la Arad http://olx.ro/oferta/bmw-530-d-gt-ID1RnIl.html#a67e47f2c7

 

nu vrea sub nici o forma mai putin de 24.000 si chiar daca este dotata nu face niciodata 24.000 ( 2009 si 182.000km ) + jantele alea tiganite si folie ilegala pe geamurile din fata

 

este absolut incredibil ca nu ai ce sa cumperi cu un asemenea buget

 

apropo de masinile din Germania ( nu generalizez ) am postat eu niste poze mai in spate cu un 535i GT ( aproape 27.000 pretul ) am sunat zilele astea sa ma interesez de masina , masina respectiva nu a mai vazut o revizie din august 2012 , uleiul si filtrele aveau 39.000km si masina fusese nemiscata de 8 luni , pai daca ma duceam si imi zicea asa ceva la fata locului si imi negocia 300-500 de euro faceam icter de nervi langa masina

Edited by Acero99
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

F01 2009-2010-2011 au cutia de viteze in 6 trepte care este foarte stricacioasa

 

am tot incercat sa negociez cu baiatul asta de la Arad http://olx.ro/oferta...html#a67e47f2c7

 

nu vrea sub nici o forma mai putin de 24.000 si chiar daca este dotata nu face niciodata 24.000 ( 2009 si 182.000km ) + jantele alea tiganite si folie ilegala pe geamurile din fata

 

este absolut incredibil ca nu ai ce sa cumperi cu un asemenea buget

 

foarte foarte corect thumbsup.png

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

sa nu fiu inteles gresit nu vreau o masina care a costat 80.000 noua sa o cumpar pe 20.000 si sa fie si "impecabila" , 535ul de la Valcea daca omul imi zicea da bai nene uite mi s-a intamplat asa si asa de acolo elementele vopsite hai sa discutam putin la pret , probabil ca o cumparam , nu ma astept la perfectiuni , dar cu mistere dastea gen Dosarele X nu vreau sa imi complic viata
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Ace Pai si daca zicea ca a avut un accident usor, eu parca tot nu aveam incredere sa cumpar. Masina aia a fost reparata de mantuiala, cu bani putini, probabil pe dedesubt avea nevoie de schimbat elemente serioase la directie, iar colac peste pupaza vine cu range-ul 20 km la intalnire (cea mai tare faza asta :) ). Nu avea cum sa inspire incredere.
Link to comment
Share on other sites

5 -ul ala de la vl eu mai mult ca sigur cred ca a fost cumparat putin busit si reparat cu gandul de a fi vandut. O sa ma interesez de el cand ma duc pe acasa poate aflu ceva, oricum cu masina nu se circula, nu l-am vazut niciodata prin oras. Edited by branevl
Link to comment
Share on other sites

Eu as lua F07 din doua motive importante ( pentru mine ce-i drept ) : este o masina foarte comoda si spatioasa,clasa peste F10 in primul rand iar in al doilea rand este ” mai deosebita ” iar cu timpul un pachet M :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Eu zic F10 clar ala din anunt. Doar ca nu prea imi plac ornamentele de evacuate prea mari :)

Dar merge si asa.

Tu vrei neaparat 535i ? 530d sau 528i?

Acum am vazut ca are si trapa F07....devine mai interesanta oarecum, pt mine :thumbsup:

Edited by Andrei_VUV
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.