Jump to content

2013 740Li (F02)


Recommended Posts

nu te supara pe mine, dar din poza aia zambilicioasa nu pari sa te ocupi cu asa ceva...

 

 

 

ma ocup cu asa ceva, dar nu fac bani din chestia asta...

 

:thumbsup:

 

.

 

Stai linistit ca in usa E92 335i nu e o masina asa rara pe cat ti-ai dori. Iar legat de poza... I'll blow you, with a blowtorch :)

 

 

PS: fug tare karturile alea de la Legoland? :)

 

 

cinstit sa-ti spun, nici seria 7 nu e chiar asa de rar pe aici

 

+1 for the blowtorch comment :drinks:

 

sa, merg cu scirtait de roti, nu alta :hyper:

 

.

 

Deci hai sa o luam altfel:

 

Din cate stiu eu cele cu sprancenele alea galbene se dau doar pt America si se face EUROPEAN DELIVERY. Avand in vedere ca numitul Mos Ion are poza la welt bmw la 1km asta dupa logica mea denota ca a facut un EUROPEAN DELIVERY fiind si cetatean american. Suspiciunile apar la cat se codeste cu pozele de interior de afara s.a.m.d. ceea ce rezulta dupa parerea mea ca probabil are un prieten de asemeni roman(ca nu vad altfel explicatia pozelor din Ro) care a facut acest European Delivery.

 

 

Am scris in postul #137 ca masina are USA ca destinatie finala, deci ai dreptate. De asemenea ai dreptate ca am si cetatenie americana. Dar nu stiu de unde ai ajuns la concluzia cu prietenul care a facut European Delivery??? de ce trebuie sa fie un "prieten" si nu eu insumi? M-ai pierdut acolo.

 

.

 

Iti paream nelamurit ? Stii ceva,cand am vazut topicul tau,eram foarte fericit ca apar masini noi pe aici,insa,ti-ai batut joc de el si a ajuns ce a ajuns ( la topic ma refeream ) Nu am vrut decat sa vedem lucruri noi si interesante vizavi de un seria 7 nou,insa tu,nu ai facut decat sa bati campii cu tot felul de poze si explicatii puerile.Personal iti urez toate cele bune si tin sa mentionez ca a fost ultima data cand iti deschid topicul,nici macar amuzant nu mi se mai pare.

 

 

poate ar trebuie sa mai citesti o data topicul de la cap la coada. summary: in loc sa discutam despre masina, 90% din topic este despre faptul ca eu sint un idiot, ma imbrac ca un cocalar, am matreata in cap, nu e masina mea, pozele sint facute cu photoshop, si asa mai departe... iar masina e pe vapor inmijlocul oceanului, deci mai greu de facut poze in interior. atasez una din Munich unde am lasat-o la aeroport, stiu, inca o poza puerila...

 

sorry to lose you I guess...

 

 

post-59130-0-27767400-1373990600_thumb.jpg

 

 

Frate stai linistit si numai da atâtea explicatii ca si eu sÎnt un bulangiu invidios. Sa o stapanesti sãnãtos fara accidente

 

 

mersi :D

 

.

Edited by ionmosroatasiunirea
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tre sa recunosc ca este poate cel mai bun topic din forumul asta EVER. V-a dat jet nenea la toti pana la urma.

Sincer pe la jumatate ...credeam si io ca e facatura romaneasca, dar ori le are tipu ori e pe bune. Poza aia de la BMW Welt e tare oricum..cu Merkel cu alea alea. Super ! :goodjob:

  • Like 8
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

ĂntrebĂŁri:

1. De ce ai comandat-o cu ridicare din Germania ĂŽn loc sa o iei direct din US?

2. Ce a ĂŽnsemnat asta dpdv financiar?

 

 

1. Am avut nevoie de masina pentru cele 4 saptamini cit am stat in Europa

2. E pretul cu putin mai redus daca o iau prin european delivery, cam de pretul unui bilet de avion sau doua

 

.

 

Mai stai prin Munchen? Ajung si eu acolo saptamana viitoare. Vreau sa-ti vad masina.;)

 

 

 

te-oi invita peste trei ani sa vezi noul sapte, ca asa imi sint planurile, daca o mai tine chestia cu European delivery pina atunci la bmw... sper sa da

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

.

 

Video cu BlackVue. Unele date de inregistrare sint aiurea, nu stiu de ce.

 

Cind vezi direct pe link pe dropbox, calitatea e mult redusa. Daca downloadezi fisierul, calitatea este 1080p (sau pe acolo)

 

 

 

Eveniment #1

 

https://www.dropbox.com/s/z9p6j27buk7zpqo/event%201.mp4

 

 

 

Eveniment #2

 

https://www.dropbox.com/s/84s4eeb45iwvdi2/event%202.mp4

 

 

 

Eveniment #3

 

https://www.dropbox.com/s/hcroxcm0baje5d4/event%203.mp4

 

 

 

Eveniment #4

 

https://www.dropbox.com/s/usq6ippgceezjgu/event%204.mp4

 

 

 

Sint si eu un idiot din cind in cind

 

https://www.dropbox.com/s/zutzbyp0q1onh8k/sint%20un%20idiot.mp4

 

 

 

La Munte:

 

https://www.dropbox.com/s/nt1iwx4xaghki5u/munte%201.mp4

 

 

sper sa mearga

 

.

Link to comment
Share on other sites

Topicul asta e tare, toti bajetii de bajeti, dizelarii nemuritori au muscat adanc.....Bravo mos Ion pt rabdare de 2 ori: pt.calmul sa zic german cu care ai infruntat biamvesitii romani (aka buzunare goale), si pt calmul de a conduce in Romanica, tara taranoilor cu tupeu ieftin in trafic.

 

Rectific, in al 3-lea rand felicitari pentru tupeul de a posta pe acest forum.... :goodjob: de pasionati adevarati (de bashca ieftina, comentarii josnice, un fel de cancan bemweu manelar).

  • Like 8
  • Downvote 19
Link to comment
Share on other sites

Topicul asta e tare, toti bajetii de bajeti, dizelarii nemuritori au muscat adanc.....Bravo mos Ion pt rabdare de 2 ori: pt.calmul sa zic german cu care ai infruntat biamvesitii romani (aka buzunare goale), si pt calmul de a conduce in Romanica, tara taranoilor cu tupeu ieftin in trafic.

 

Rectific, in al 3-lea rand felicitari pentru tupeul de a posta pe acest forum.... :goodjob: de pasionati adevarati (de bashca ieftina, comentarii josnice, un fel de cancan bemweu manelar).

Baiatu...mai usor cu jignirile, vezi ca nu toata lumea a comentat pe topicul asta....iar daca la prima impresie topicul n-a fost credibil, nu-i necesar sa vii tu si sa te lafai in aruncatul salivei....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

numeste 2

 

Unul dintre ei e el, evident.

 

Asa, ontopic, revenind: bãi ce pantofi urâÞi. Si tu, privitorulelatelecomanda, te intuiesc a fi putin prostãnac :)

 

 

Bine, pot sa ma insel, cantitaĂžile astea....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.