Jump to content

Un BMW adevarat - Part II


MiniMe335D

Recommended Posts

Chiar ma intrebam cand ai de gand sa ii faci topicul. Mai poti pune poze, ca stiu ca mai ai ;) . Frumoase cele facute de Cristi, imi place ca nu umbla excesiv in photoshop.

Cu 335 ul ce ai facut, l-ai dat?

Sa o stapanesti sanatos, este "La creme de la creme" de la BMW. Si esti si primul cu M6 nou pe forum. Mai pune poze, si eventual si specificatii tehnice sau daca i-ai facut modificari/ai de gand sa ii faci.

Daca nu ma insel te cunosc, esti amic cu Andrei (Irisa).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mutumesc mult pt gandurile bune :D

 

Masina e modelul cabrio dupa cum se vede motor V8 4.4 560 hp suta undeva in 4.3 sec vit maxima prinsa de mine 300 km/h. Are tot ce se putea pune pe ea Sist audio B&O, Night vision, M drivers Package (nu e limitata la 250 km/h).

 

Deocamdata am inlocuit doar grilele comate cu unele M Performance, la primavara urmeaza multe elemente M performance ... sper sa inlocuiesc si evacuarea cu una Akrapovic D

 

 

Chiar ma intrebam cand ai de gand sa ii faci topicul. Mai poti pune poze, ca stiu ca mai ai ;) . Frumoase cele facute de Cristi, imi place ca nu umbla excesiv in photoshop.

Cu 335 ul ce ai facut, l-ai dat?

Sa o stapanesti sanatos, este "La creme de la creme" de la BMW. Si esti si primul cu M6 nou pe forum. Mai pune poze, si eventual si specificatii tehnice sau daca i-ai facut modificari/ai de gand sa ii faci.

Daca nu ma insel te cunosc, esti amic cu Andrei (Irisa).

 

335u e de vanzare, dar se pare ca nu gases cumparator, toti cei care ma suna imi spun ca e prea scump :( Pe YRS il stiu de mult timp, dar n-am mai vb cu el..ce il mai vad prin trafic, daor atat :|

 

Si cum e? e buna de ceva? n-am prea vazut sa o cumpere lumea. :w00t:

 

Cred ca mai asteapta lumea sa ii scada pretul :))

 

 

Asaaaaa cevaaaaaa.....in locul tau mi-as fi luat 630d sau Logan..tot una-i. Glumesc. :laugh:

 

Sa o stapanesti sanatos si sa te poarte multi km ! :rolleyes:

 

mai am 2 dieseluri acasa, erau suficiente :D

 

 

f frumos , sa o stapanesti sanatos , vad ca deja a rontait din gume , probabil nu rezista mult un set . :))

 

Gumele pe spate le-am inlocuit acum la 26 de mii de km

 

 

Daca e92-ul e de vanzare, se vand jantele de vara separat? (Parca erau cele pe 19 - am gasit o poza in topicul masinii)

 

Jantele pe 19'' nu le mai am...oricum erau proste...s-au fisurat de o gramada de ori :|

 

post-7067-0-96468200-1385057356_thumb.jpg

post-7067-0-89526500-1385057385_thumb.jpg

 

 

o poza si cu grilele Glossy Black

 

post-7067-0-27157100-1385057758_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jantele despre careva vorbim erau Zperformance? Cele de care zici ca s-au fisurat?

 

Nu alea care s-au fisurat erau cele cu care a venit masina 19" 225M. Zperformance-urile le-am avut o perioada pe masina si n-am avut nicio problema cu ele, sunt foate ok si dadeau chiar bine :D daca te intereseaza un set da-mi un PM.

 

O masina superba!!

Sa o stapanesti sanatos :thumbsup:

 

 

Care model de jante il ai acuma pe masina? sincer, imi plac mai mult cele de M.. Astealalte sunt jante vossen? sau z-performance?

 

Masina e cu jantele stock pe 20'' ... in unele poze are Z-performance dar sunt doar pt poze, am rulat putin timp pe M6 cu ele, dar sunt ok ... o sa urmeaze o noua sesiune foto cu Z-uri pe 20'' :D

Edited by MiniMe335D
Link to comment
Share on other sites

Masina asta are numeroase dezavantaje: consum, impozit, asigurare, consumabile si pret foarte mari. Si doar un singur avantaj: performantele. Asa incat concluzia mea este ca masina merita fiecare banut :laugh: Arata foarte bine si sper sa ne impartasesti si noua experientele traite cu ea.

S-o conduci cu placere! :thumbsup:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.