Jump to content

Next Level Shit 520D LCI


ReSp3cT

Recommended Posts

Desi o mai vazusem si dincolo pe topic da-mi voie sa iti spun ca masina este foarte frumoasa si are foarte multe dotari.

S-o conduci cu placere! :thumbsup:

PS: Daca ai nevoie de ajutor cu folia iti stau la dispozitie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

FRumoasa masina si dotata.. Sa o stapanesti sanatos!

 

Daca tot vrei sa-i pui folie, sa-i pui toata masina, daca vrei doar pe spate, mai bine nu-i pui, avand in vedere ca ai perdelutele alea.. Arata bine asa cu perdelute.. Pune-i un 35% toata masina...

Edited by mdln
Link to comment
Share on other sites

Super dotata! Sa te poarte KM multi si fara incidente!

 

BTW. Doua parfumuri BMW cu arome diferite....?!?! hmm, vrei sa arati ca ai? sincer nu prea vad rostul la doua si mai ales si arome diferite! Dar e alegerea ta!

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Multumesc ! Si o poza cu masina in germania cand a fost cumparata de la neamt.

 

PS : O sa ii pun folie 50% pe fata 100% spate

 

Nu fa prostia asta, sa ii pui 50% fata si pe spate 100% nu exista, 95% poate..

 

Pune-i aceeasi transparenta toata masina.. Daca-i pui asa inchisa pe spate, perdelutele nu-si mai au rostul..

Eu as pune 35% toata masina.. sau 50%.. Oricum cu perdelutele ridicate pe spate, o sa fie mult mai inchisa..

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Super dotata! Sa te poarte KM multi si fara incidente!

 

BTW. Doua parfumuri BMW cu arome diferite....?!?! hmm, vrei sa arati ca ai? sincer nu prea vad rostul la doua si mai ales si arome diferite! Dar e alegerea ta!

Aveam albastru pana acum 2 zile cand am spus sa incerc si asa sa vad.

Link to comment
Share on other sites

Nu pune 95% pe spate am eu si e groaznic noaptea chiar si cu senzori. Masina in rest e ff frumoasa.

 

Daca-i de calitate folia, nu ai treaba.. Cel putin eu nu am treaba cu vizibilitatea, si am si pe fata, putin mai deschisa..15%..

Dar la masina lui nu merita sa puna, mai ales ca are perdelutele alea, care mie imi plac mult.. Daca as fi avut perdelute la a mea, clar nu-mi puneam 5%.. 50% sau 35 % toata..

Edited by mdln
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Daca-i de calitate folia, nu ai treaba.. Cel putin eu nu am treaba cu vizibilitatea, si am si pe fata, putin mai deschisa..15%..

Dar la masina lui nu merita sa puna, mai ales ca are perdelutele alea, care mie imi plac mult.. Daca as fi avut perdelute la a mea, clar nu-mi puneam 5%.. 50% sau 35 % toata..

Llumar am , daca nici asta nu e de calitate ... La e60 luminile de marsarier sunt ca si inexistente.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Firma Llumar are mai multe tipuri de folie, transparenta,calitate si preturi diferite.

+1

 

Si eu nu am o parere buna despre Llumar.

Am avut pe masinile mele si am avut multi clienti nemultumiti de aceasta folie.

Link to comment
Share on other sites

@Mdln, eu am pus 35% spate si 85% fata - transparenta. Daca pui 35% si fata atunci cand te opreste nea pulitaiul si iti cere autorizatia ce faci? Plus ca si bate la ochi sa fim seriosi. Si asa geamurile am impresia ca nu sunt 100% transparente din fabrica....cel putin pe e60. Si pe fata legal era 75%. Daca geamul nu e 100% transparent , dupa ce pui o folie de 85% spre exemplu, ajungi sub 75 clar. Poate spre 50%. Ce sa mai zic daca pui de 35 :)

 

Respect, bafta cu noua masina si sper s-o mai tii cateva luni pana iti vei lua F10.

Edited by Andrei_VUV
  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Masina am sa o tin cel putin 1 an 2.Am dat mult pe ea si trebuie sa ma bucur ceva timp.

Folie o sa pun tot lumar, geamurile mele eu ziceam ca sunt 0% dar au o tenta de negru deja de 22% + 30% care imi pune omu cu omologare se face 50% si pe spate 95%.

Plus ca o sa mai inchida si spatele pe cele de pe fata, noaptea o sa se vada belea.

 

Ori sunt eu prost ori perdelutele mi se par putin de varsta 3`a....nu imi plac deloc :)

Link to comment
Share on other sites

Masina am sa o tin cel putin 1 an 2.Am dat mult pe ea si trebuie sa ma bucur ceva timp.

Folie o sa pun tot lumar, geamurile mele eu ziceam ca sunt 0% dar au o tenta de negru deja de 22% + 30% care imi pune omu cu omologare se face 50% si pe spate 95%.

Plus ca o sa mai inchida si spatele pe cele de pe fata, noaptea o sa se vada belea.

 

Ori sunt eu prost ori perdelutele mi se par putin de varsta 3`a....nu imi plac deloc :)

Sunt colectoare de praf daca ai folie nu prea au rost .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.