Jump to content

Fßnf E60 wei�


Bmw 530d

Recommended Posts

La Iasi, cu un baton de babic sau salam de sibiu si o paine proaspata, fu#i de n-ai aer :)))

 

 

Ce atatea minusuri pentru un lucru adevarat, sunt si la Sibiu destule specimene din zona mai sus amintita care au si salam de sibiu si paine proaspata si tot umbla lela dupa gipane.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

apoi vreau sa arate ca un m5 asta e scopul

 

Dupa ideile pe care le-ai avut pana acum, singur, n-o sa reusesti, o masina o apreciezi pentru ceea ce este nu pentru ce crezi tu c-ar trebui sa fie.

Link to comment
Share on other sites

Da inainte era urata iesita din fabrica faruri fara lupa, stopuri nfl, bari simple, asta sa imi placa? Sau muzica care sa se aude mai slab ca la golf 4, sa imi placa jantele care au majoritatea e60 la fel? Eu ce am pus aftermarket e audio si grilele aripa dar care is identice cu ale m5. Eu daca vreau maine sa o fac decapotabila asa o fac nu ma gandesc ca la altii nu le.ar place.nu is genul sa ma multumesc cu ce am..

 

poza cu mine........imi plac doar femeile

 

Ce atatea minusuri pentru un lucru adevarat, sunt si la Sibiu destule specimene din zona mai sus amintita care au si salam de sibiu si paine proaspata si tot umbla lela dupa gipane.

 

Tu sa fii fata te.ai uita la un sarac care ti.ar face o viata plictisitoare pana la adanci batraneti? Sau cu unu bogat care sa te faca fericita, sa te plimbe, excursii chestii frumoase.normal la toti ne place ce e frumos..asa si lor...eu daca vad o fata draguta fara masina si vad una la fel de draguta cu un F10 zic gata a mea e.nu is de partea femeilor dar le inteleg

Edited by Bmw 530d
Link to comment
Share on other sites

Nu e vrajeala totul e adevarat...nu prea am ce arata la sistemul audio deoarece raman ascunse boxele nu le.am lasat la vedere...lasam fetele deoparte nu vreau sa sune a lauda

Atunci laudate cu sistemul ala audio cum lai pus tu in aproape o zi aratami tubu ala de 500W lasa tu fetele ca alea oricum nu se mai uita la tn dupa ce te dai jos .

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Teee rog eu, vrei sa vrei?

Nu am de gand.ma multumeste trapa.o deschid si e fresh de sprite

 

Jantele personal mi se par urate tare. In plus, ceva nu da bine la joystick-ul pe care l-ai pus la schimbator.

Da stiu nu da bine ca e prea inalt.asa e .trebuie sa scurtez putin tija si da altfel.

Link to comment
Share on other sites

Atunci laudate cu sistemul ala audio cum lai pus tu in aproape o zi aratami tubu ala de 500W lasa tu fetele ca alea oricum nu se mai uita la tn dupa ce te dai jos .

Sistemul audio l.am pus cam in 4 zile tubul e alpine 1222.apropo de fete zici ca nu se uita..daca vrei vino sa ma cunosti pe mine si iti fac cunostinta daca vrei cu cateva prietene de ale mele, sunt sigur ca vor sari ca leoaicele pe tine

Link to comment
Share on other sites

"O poza cu tine se poate" :))asta e din vremea mirc-ului

 

Aveam voice pe #Bucuresti @ Undernet ce pot sa zic...defect profesional :rolleyes:

 

 

poza cu mine........imi plac doar femeile

 

Ce pot sa zic...pierderea mea...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sistemul audio l.am pus cam in 4 zile tubul e alpine 1222.apropo de fete zici ca nu se uita..daca vrei vino sa ma cunosti pe mine si iti fac cunostinta daca vrei cu cateva prietene de ale mele, sunt sigur ca vor sari ca leoaicele pe tine

 

Eu am E46 nu cred ca am nici macar o sansa mica, nu?!

Link to comment
Share on other sites

Sistemul audio l.am pus cam in 4 zile tubul e alpine 1222.apropo de fete zici ca nu se uita..daca vrei vino sa ma cunosti pe mine si iti fac cunostinta daca vrei cu cateva prietene de ale mele, sunt sigur ca vor sari ca leoaicele pe tine

Ma multumesc sa vad sistemu audio, fa o poza in portbagaj si habitaclu si eu sunt multumit...is curios ce ai putut sa faci cu 300 de euro daca nu cer prea mult.

Link to comment
Share on other sites

Eu am E46 nu cred ca am nici macar o sansa mica, nu?!

La masina sigur nu se uita fetele orice i.ai face si coupe sa fie.dar daca arati bine, ai "vrajeala" ai sanse..daca mai ai si o vila cu piscina ai sigur sanse sa fii chiar "vanat"

  • Like 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Eu sunt de parere ca original e mai ok decat tot felul de improvizatii gen "M5" si nu e "M"sau cum am mai vazut unul aici in Sibiu, un 730 Diesel si si-a lipit 760Li ,scoate un fum de zici ca e tractor,are covorase de metal sau cum s-or numi,leduri albastre in interior si alte elemente "tuning" ....
Link to comment
Share on other sites

Ma multumesc sa vad sistemu audio, fa o poza in portbagaj si habitaclu si eu sunt multumit...is curios ce ai putut sa faci cu 300 de euro daca nu cer prea mult.

Intri pe beloud.ro si cauti amplificator renegade 2000 e 890 lei si subwoofer alpine 1222 500w rms e 680 lei plus alea ovale

 

Eu sunt de parere ca original e mai ok decat tot felul de improvizatii gen "M5" si nu e "M"sau cum am mai vazut unul aici in Sibiu, un 730 Diesel si si-a lipit 760Li ,scoate un fum de zici ca e tractor,are covorase de metal sau cum s-or numi,leduri albastre in interior si alte elemente "tuning" ....

da la 7 nu ai ce modificari sa ii faci la exterior.arata bine asa stock,aia da asa imi place, limuzina.dar la e60 cat mai sport cat mai M

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

La masina sigur nu se uita fetele orice i.ai face si coupe sa fie.dar daca arati bine, ai "vrajeala" ai sanse..daca mai ai si o vila cu piscina ai sigur sanse sa fii chiar "vanat"

Sa inteleg ca "tunnig-ul" tau compenseaza succesul la femei...:))

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nu e colantata, e vopsea, pe bord era cu un fel de ulei ca sa straluceasca am sa fac alta poza, e normal bordul, nu avut accident

 

Sa inteleg ca "tunnig-ul" tau compenseaza succesul la femei...:))

Probabil daaa, ce ii fac eu o face mai sportiva-agresiva

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.