Jump to content

530d e60 E3


Dragos_m_Mf15

Recommended Posts

Dragos, la tine chiar se potriveste "semnatura ta" de jos.. cu "Your project car is never "done"!" :download: ..

Cand ma uit la topic-ul tau, ma apuca dorul de "trotineta" mea, si maine am 1 sapt de cand am dat-o si deja mi-e dor de ea, dupa 12 ani impreuna:))..

 

Pune o poza cu masina cu jantele astea de iarna , cred ca arata foarte bine cu ele. Frumoase jantele pe 17" pentru iarna

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dragos, la tine chiar se potriveste "semnatura ta" de jos.. cu "Your project car is never "done"!" :download: ..

Cand ma uit la topic-ul tau, ma apuca dorul de "trotineta" mea, si maine am 1 sapt de cand am dat-o si deja mi-e dor de ea, dupa 12 ani impreuna:))..

 

Pune o poza cu masina cu jantele astea de iarna , cred ca arata foarte bine cu ele. Frumoase jantele pe 17" pentru iarna

 

Si mie imi plac,am avut Style 122 inainte,am căutat modelul asta mult timp pentru iarna,am gasit intr-un final in Germania un set impecabil si nu am mai stat pe ganduri

 

image.jpg

Edited by Dragos_m_Mf15
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru masina si investitii !

 

Astept sa vad ce putere iese la final .

 

Multumesc!

Sincer si eu sunt nerĂŁbdĂŁtor sa vad,aștept sa vina Wagner-ul si Downpipe-ul,montate si via Bucuresti pentru soft

Configurația hardware pe care am ales-o din ce am vorbit cu bĂŁiatul care a facut turbina si cu cel care va face softul duce 370+,dar o sa optez pe raportul putere/fiabilitate cel mai bun,nu neaparat putere maxima

Link to comment
Share on other sites

Multumesc!

Sincer si eu sunt nerĂŁbdĂŁtor sa vad,aștept sa vina Wagner-ul si Downpipe-ul,montate si via Bucuresti pentru soft

Configurația hardware pe care am ales-o din ce am vorbit cu bĂŁiatul care a facut turbina si cu cel care va face softul duce 370+,dar o sa optez pe raportul putere/fiabilitate cel mai bun,nu neaparat putere maxima

 

Va fi senzatie masina dupa ce termini cu tot, :popcorn: .. Cutia manuala, cuplu fara numar si caluti, o sa fie senzatie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Intre timp,m-am lovit de alta problema

Masina mea a fost echipata din fabrica cu galerie de admisie tipul vechi,cea cu senzorul in lateral spate.nu am gasit modelul acela de senzor de 4bar,e necesarĂŁ ĂŽnlocuirea galeriei cu cea modelul nou cu senzorul sus. Am comandat senzor nou,original de m550d

Am anulat si clapetele de la galeria care urmeazĂŁ sa fie montata,nu am vrut neaparat sa le anulez,dar bĂŁieții de la București au zis ca e cam necesar.

 

image.jpg

 

image.jpg

Link to comment
Share on other sites

Daca rĂŁmânea masina in configurația actuala si cu galeria actuala,eu nu le anulam,au si clapetele alea rolul lor.

Galeria nu o schimbam,dar am fost nevoit pentru ca nu am gasit pe cea veche senzor compatibil de 4 Bari.

Am anulat clapetele la recomandarea omului care va face softul si a celui care a facut turbina hibrid,la puterea care urmeazĂŁ sa o aiba masina,nu vreau sa am surprize cu ele

Edited by Dragos_m_Mf15
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Am mai luat un 520d LCI 2010,destul de dotat.

DotĂŁri ce merita menționate:

-asistenta faza lunga

-CIC

-combox cu internet,muzica stick,AUX,bluetooth

-scaune piele full electrice cu memorii

-trapa

-Bi-xenon

-volan sport

-oglinzi f10 heliomate,rabatabile electric

-SOFT CLOSE pe toate 4 ușile

-keyless Go

-keyless entry

-funcție TV

-volan reglabil electric

-cutie automata

-suporți pahare

-parbriz verde s354

-bancheta rabatabilĂŁ,suport ski,isofix

-Trimuri Bamboo Wood grain destul de rare

-PDC

 

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

Edited by Dragos_m_Mf15
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Mie-mi plac la nebunie foliile alea. In ultima poza, nici nu-ti dai seama ca exista.

Iar starea tehnica si estetica a masinii... mai ales vazuta live, e o bijuterie. Nu inceteaza sa ma uimeasca.

Edited by C_o_s_m_i_n
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.