Jump to content

M550XD


Acero99

Recommended Posts

da masina este pusa la categoria 5er - 550

 

refresh la stoc azi

 

2210f85b22.jpg

 

new Gloria FM10

Autobrite Magifoam

Sonax FullEffect

CG Citrus Wash&Gloss

Sonax Xtreme Tire Gel

Mafra Pulimax

Mafra Decaflash

Menzerna MCP2500

Menzerna PowerLock

Pad medium Lake Country

3 x edgeless microfiber + 1 x waffle microfiber

CarPro IronX

Sonax LeatherCare

Sonax Interior Cleaner

perie pt piele Colourlock

pensula interior ValePro

IPA

Edited by Acero99
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

o placere totala dupa ce am lucrat la garaj de la 10 dim pana la 20.00 seara sa ajung acasa si sa gasesc asta pe pagina de FB a garajului de la un frustrat cu un cont fake facut special pentru scheme de genul asta

 

exact din cauza asta am evitat sa imi fac FB pana acum 2-3 luni pentru ca stiu ca sunt tot felul de picati in cap din generatia chiftea care au distractii de genul asta in spatele unui monitor

 

https://www.farcebook.com/pg/AceDetailingGarage/reviews/

 

 

Alexandru Trofin reviewed Ace Detailing Garage — 1 star

 

9 hrs ·

 

Am vazut in poze ca au avut masini cu pretentii si am decis sa merg si eu la ei. Regret din tot sufletul ca am fost la acest centru de detailing... am fost dupa in alta parte pentru a remedia problemele aparute aici (holograme la greu pe toata masina, praguri nepolishate, etc.) bataie de joc... evitati daca tineti la masinile voastre!!

 

Cum pot sa ma protejez de astfel de abuzuri ? Mai ales ca pagina de FB a mancat vreo 600 ron in payed ads .

 

Ca sa fie clar pentru toata lumea omul asta nu a calcat niciodata la mine in garaj , contul este facut la misto , dupa modul in care scrie tind sa cred ca este cineva care este in domeniul asta .

Edited by Acero99
Link to comment
Share on other sites

o placere totala dupa ce am lucrat la garaj de la 10 dim pana la 20.00 seara sa ajung acasa si sa gasesc asta pe pagina de FB a garajului de la un frustrat cu un cont fake facut special pentru scheme de genul asta

 

exact din cauza asta am evitat sa imi fac FB pana acum 2-3 luni pentru ca stiu ca sunt tot felul de picati in cap din generatia chiftea care au distractii de genul asta in spatele unui monitor

 

https://www.farcebook...Garage/reviews/

 

 

Alexandru Trofin reviewed Ace Detailing Garage — 1 star

 

9 hrs ·

 

Am vazut in poze ca au avut masini cu pretentii si am decis sa merg si eu la ei. Regret din tot sufletul ca am fost la acest centru de detailing... am fost dupa in alta parte pentru a remedia problemele aparute aici (holograme la greu pe toata masina, praguri nepolishate, etc.) bataie de joc... evitati daca tineti la masinile voastre!!

 

Cum pot sa ma protejez de astfel de abuzuri ? Mai ales ca pagina de FB a mancat vreo 600 ron in payed ads .

 

Ca sa fie clar pentru toata lumea omul asta nu a calcat niciodata la mine in garaj , contul este facut la misto , dupa modul in care scrie tind sa cred ca este cineva care este in domeniul asta .

 

Vezi daca poti sa moderezi posturile (nu ma pricep prea bine la fb). In alta ordine de idei, da-i reply, si pune-l sa arate poze cu masina lui la tine in garaj, si povestile pe care le viseaza. Pune-l sa se intoarca "chipurile" cu masina la tine sa ii remediezi defectele. E posibil sa iti aduca mai multe beneficii.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E clar cineva care vrea sa-ti faca reclama proasta si sa te denigreze in fata potentialilor clienti. Ori e vreunu care are service de detailing si nu ii trece nimeni pragul, ori vreunu care are ceva personal cu tine si nu stie cum sa se ia de tine. Sigur *oaie nu are sa-ti zica in fata ce are cu tine :D asta a dovedit-o deja :D Spor in continuare, faci o treaba extraordinara!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.