Jump to content

De vânzare F30 Efficient Dynamic 163cp , an 2012


WIN60

Recommended Posts

Salutare!

Pun anunțul acesta de vânzare pentru nașul meu, masina este luată acum 3 ani de zile, o vinde acum pentru ca vine un bebe și efectiv a încercat sa bage căruciorul in portbagaj și este stop joc :))…altfel nu ar fi vândut o după ca ce ar fi băgat 2.000 euro pentru distribuție și etc. 

Va las anunțul de pe Olx pentru cine interesat!

Pot sa garantez ca masina nu are niciun defect ascuns si nici o problema, este o masina întreținută ca de un pasionat pe acest forum. 

Km sunt reali! 
Seria Vin: WBA3E11000F298577
 

Pretul se mai poate negocia . 
 

https://www.olx.ro/d/oferta/bmw-seria-3-f30-distributie-turbina-dpf-noi-detin-facturile-IDhf6Gy.html

 

 

Edited by WIN60
Link to comment
Share on other sites

Intr-un break tot ar fi incaput pe latul masinii (impreuna si cu alte bagaje!) bine un carut standard, confortabil pentru copil, tot felul de minuni pentru copil.. etc..; ..nu pus curmezis in portbagaj la sedan.. sa nu mai poti pune mare lucru peste..

Bafta la vamzare; arata bine masina.

Oricum la sedan, daca familia nu e mare carutul pentru inceput se poate pune lejer si rapid pliat in fata scaunului din fata; nu ca am inventat eu acuma apa calda.. 🤪

Edited by bimmer90f30
Link to comment
Share on other sites

Eu cand era fata mica si aveam caruț aveam un megane 2 sedane,il aruncam din voleu in portbagaj si ramanea si loc ,depinde si de cărut,acum sant tot felul de carucioare,ma si minunez cand mai vad cate unul zici ca e ozn.

Hai că am facut topicul terci...

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Hopaa, eu am vandut F10-le saptamana trecuta si am cumparat un F31 2.0D 163 cp fix pt carucior copil si alte bagaje.....DAca nu incape caruciorul va trebui un X3 sau X5 ceva. Alta varianta ar fi seria 3 GT. Lu nevasta-mea oricum nu i plake combi 😛

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu stralucește nici f 31 la spațiu portbagaj,dar deschiderea face incărcarea mult mai usoara ca la un sedan.Totusi,cu banchetele rabatate se mărește bine sufrageria.Ce an e masina?cât a fost?vreau si eu să vând f31 dar sânt contrariat de ce prețuri văd in Ro:unele din 2012- 13 au preț 12k,altele 2016 lci tot 12k.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Mie îmi intră cum trebuie căruciorul cu tot cu landou în E60 în portbagaj, absolut fără probleme și rămâne mult spațiu pentru restul.

Acum mi am dat seama, topicul se poate închide, mașina s a vândut cu 10,5k parca. 

Edited by WIN60
Link to comment
Share on other sites

  • WIN60 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.