Jump to content

Look nou la E46-le meu


9iuli

Recommended Posts

  • 3 months later...
Last pict

frumoasa masina, sa o stapaneste fara incidente

pt cei care cunosc la cati km se toceste nuca de la scimbator ?

Multumesc

Hmmm daca te referi la mine cu nuca de la schimbator sa stii ca aia originala este 98% foarte ok, iar daca te referi la actuala nuca de la schimbator o am in starea asta de vreo 10000km.

Mai vreau sa pun un sistem audio(swbwoofer) si o las in pace :twoup:

Link to comment
Share on other sites

vreau si eu sa-mi pun DVD, unde gasesc plasticul ala care acopera diferenta fata de cd playerul original?

Daca esti din bucuresti incearca la firma aia de la intersectia trafic greu la McDonalds. E o firma mare de tuning auto acolo .. si au .. sigur

Link to comment
Share on other sites

faina masin aman......culoarea e ca si amea adica cea mai frumoasa culoare.....in rest sa ii iei suspensie care sa o coboare peste jante un pic sa nu fie spatiul ala....sa arate asa mai agresiva....forte tare in rest
Link to comment
Share on other sites

faina masin aman......culoarea e ca si amea adica cea mai frumoasa culoare.....in rest sa ii iei suspensie care sa o coboare peste jante un pic sa nu fie spatiul ala....sa arate asa mai agresiva....forte tare in rest

Multumesc.

Da e reusita culoarea, am vazut ca atunci cand e ziua si/sau soare e mai deschisa culoarea , iar seara(nu noaptea) sau cand e intunecat sau ploua e alta nuanta foarte inchisa parca spui ca sunt 2 masini diferite.

Hmmm iar partea cu suspensiile si alte chestii nu vreau sa schimb nimic.Vreau sa fie asa cum a iesit din fabrica.

Bafta

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
E frumoasa HAU....:twoup: eºti mai mult decât pasionat...eºti Îndragostit de ea.....doamne fereºte sã te facã sã suferi....

SĂŁ te bucuri de ea Âşi ea de tine......

Mia mai spus cineva ca sunt indragostit de ea. :D

Hmmm atat am si eu pe cine sa iubesc, ca pe cine iubesc eu cu adevarat nu ma vrea :twoup:

Sufar doar ca mi-a atins-o cineva f putin pe la spoiler, sper sa nu am alte probleme ca se ajunge la cutite :D

Link to comment
Share on other sites

E frumoasa HAU....:twoup: eºti mai mult decât pasionat...eºti Îndragostit de ea.....doamne fereºte sã te facã sã suferi....

SĂŁ te bucuri de ea Âşi ea de tine......

...

ca pe cine iubesc eu cu adevarat nu ma vrea :twoup:

Sufar doar ca mi-a atins-o cineva f putin pe la spoiler

...

 

E vorba de aceeasi persoana ?

Nu te intrista; in ziua de azi e greu sa mai gasesti pe vreuna "neatinsa la spoiler".

Link to comment
Share on other sites

E frumoasa HAU....:D eºti mai mult decât pasionat...eºti Îndragostit de ea.....doamne fereºte sã te facã sã suferi....

SĂŁ te bucuri de ea Âşi ea de tine......

...

ca pe cine iubesc eu cu adevarat nu ma vrea :twoup:

Sufar doar ca mi-a atins-o cineva f putin pe la spoiler

...

 

E vorba de aceeasi persoana ?

Nu te intrista; in ziua de azi e greu sa mai gasesti pe vreuna "neatinsa la spoiler".

Nu mai, sentimental e una si faza cu spoilerul e masina :twoup:( poate nu ma exprimasem eu bine si sa inteles altceva)

Edited by 9iuli
Link to comment
Share on other sites

E frumoasa HAU....:D eºti mai mult decât pasionat...eºti Îndragostit de ea.....doamne fereºte sã te facã sã suferi....

SĂŁ te bucuri de ea Âşi ea de tine......

...

ca pe cine iubesc eu cu adevarat nu ma vrea :twoup:

Sufar doar ca mi-a atins-o cineva f putin pe la spoiler

...

 

E vorba de aceeasi persoana ?

Nu te intrista; in ziua de azi e greu sa mai gasesti pe vreuna "neatinsa la spoiler".

Nu mai, sentimental e una si faza cu spoilerul e masina :twoup:( poate nu ma exprimasem eu bine si sa inteles altceva)

 

 

 

oricum ... tot de "spoiler" era vorba :D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
frumoasa masina. iti doresc sa ajunga indicatorul kilometrajului la 999999 fara probleme :)

Multumesc.

Hmmmm eu pe viitor imi doresc un E60,iar cu 46-le asta sunt sigur ca am sa pozez si 123456.Oricum sunt f f f multumit de masina(am 38k facuti cu ea si nici o problema)functioneaza ca noua.

Link to comment
Share on other sites

In sfarsit am si eu BASS cun trebuie in masina :)

Am decupat tabla aia care ar fi trebuit sa fie locas pentru ski-uri.

Am bagat o statie de 800W,un condensator de 1uf,un subwoofer de 800W.

Auditie super

Edited by 9iuli
Link to comment
Share on other sites

Am facut niste schimbari saptamana asta am scos ornamentele de pe usi,bord si schimbator care erau vopsite tot de mine culoarea masinii si am aplicat o folie imitatie lemn mahon. Mie mi se pare ca a iesit bine>

Inainte>

 

Dupa>

 

Se putea gasi si o combinatie mai sanatoasa la culoarea interioara/exterioara a masinii decat mahonul..

 

Folie omologata cu 17 euro :) ,atat a fost folia ca omologarea au uitat sa ti-o mai puna :) ,sau e direct gravata pe folie si nu se vede.

 

Faina culoare intradevar!

Edited by E90
Link to comment
Share on other sites

"Folie omologata cu 17 euro (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) ,atat a fost folia ca omologarea au uitat sa ti-o mai puna (IMG:style_emoticons/default/whistling.gif) ,sau e direct gravata pe folie si nu se vede."

Da sa stii ca sate gravat numarul de omologare pe folie si am si un certificat.

La ornamente cat de curand vreau sa le schimb folia actuala cu una inmitatie carbon neagra.

Bafta, si ms pt vizita :)

Edited by 9iuli
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.