Jump to content

Un BMW adevarat


MiniMe335D

Recommended Posts

Eu unul mi-as pune M pe portbagajul unui E60....sincer... :twoup: (dar nu pe actuala)...

 

Si eu mi-as pune emblema de 520 pe un M5, tot sincer :D

 

Dap...si apoi sa-i lasi masca pe cei care se dau sjmecheri cu A6 3.0tdi dupa ce iti vad motorizarea... :twoup: Super...idee ! :D

Link to comment
Share on other sites

oricum pe zi ce trece imi dau seama cat de retarzi sunt unii utlilizatori/fani BMW :twoup:

Retarzi sint unii oameni in general. Nu cred ca are legatura cu BMW. Ii gasesti peste tot, indiferent de masinile pe care le conduc, daca sint pietoni, biciclisti, motociclisti, etc. :twoup:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
am pus titlul asta asa la caterinca (stiu ca suna manelist). m-am referit mai mult la motorizare k am vz pe aici doar 318 & 320; iar cand zici BMW te gandesti la un motor puternic :twoup: e cam nashpa sa te faca un Logan 16v :twoup:

Ai dreptate, un BMW Adevarat! Si eu sunt de aceiasi parere.

No offence...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 year later...

nu e nicio tentativa de forum .. mai sunt activ sa zicem asa ... pe un forum BMW, dar nu din Romania :lol:

 

de masina n-am prea mai avut timp asa ... la modificari pot sa mai adaug interiorul full carbon facut de nec74:

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...rt=#entry642289

 

si un nou set de jante pe 18'' modelul 216 BMW Motorsport ;:) cele pe 19'' au cedat din cauza drumurilor noastre :)

 

 

numai bine ;0

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

M-am referit preturi la SH.

 

Eu am dat 23mii cu tot cu taxe pe 535 meu din 2006.

335d nu vezi sub 30 mii datorita faptului ca modelul e mai nou.

 

As fii vrut mai mica, a mea e atat d mare, zici ca plimb autobuzul prin Bucuresti, linia 535 :lol:

 

Masina perfecta pt mine ar fi caroseria/exterior de M3 Sedan cu motorul de 335/535d. :)

Edited by dvdcore
Link to comment
Share on other sites

M-am referit preturi la SH.

 

Eu am dat 23mii cu tot cu taxe pe 535 meu din 2006.

335d nu vezi sub 30 mii datorita faptului ca modelul e mai nou.

 

As fii vrut mai mica, a mea e atat d mare, zici ca plimb autobuzul prin Bucuresti, linia 535 :lol:

 

Masina perfecta pt mine ar fi caroseria/exterior de M3 Sedan cu motorul de 335/535d. :)

 

 

stai linistit ca odata ce te obisnuiesti cu seria 5 greu te mai intoci la seria 3...

 

ai o masina superba care resoftata rupe m3 e46 din mers... si arata extraordinar

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.