Jump to content

Suporturi numar personalizate


Remus R.

Recommended Posts

In sfarsit au sosit suportii :blink: :) au iesit frumos (daca te uiti foarte foarte foarte atent se mai vad mici umbre de la vechea inscriptie pe care a gresit-o)dar arata super :) .am sa incep sa le ambalez ca sa nu se deterioreze de la transportul prin curier(pentru cei din provincie) si am sa incep sa-i livrez si pentru cei din bucuresti. Edited by alex_maniacu_91
Link to comment
Share on other sites

ma apuc acum de impachetat ca sa nu se zgarie din cauza transportului si dupa ce le termin pe toate pentru provincie,chem curierul si le trimit :blink:

pentru cei din bucuresti:ma puteti contacta prin PM,messenger sau la tel ca sa intrati in posesia lor.majoritatea cred ca o sa le distribui la intalnirea clubului.

tel:0727.534.474

bigfoot17ro:de unde esti?

Edited by alex_maniacu_91
Link to comment
Share on other sites

mahabidi:o sa vorbesc cu romulus dupa ce ajung suportii ca a zis la un moment dat ca da din "portia" lui si celor care nu au apucat sa se inscrie pe lista.vedem cand primesc suportii.

..deci si eu fac parte din rezerva lui Romulus, nu?... maine dimineata merg la banca si trimit banii. suporturile sunt super........ :blink:

automat prin intermediul acestor suporturi vom face si o mica publicitate de strada, ca BMWisti sunt multi, si asa vor vedea si citi singuri "unde le este locul"

...pe Brasov sunt f multi (chiar la mine in parcare sunt 3) iar noi abia ne strangem 5-6 la o intalnire....... :)

Edited by mahabidi
Link to comment
Share on other sites

ma apuc acum de impachetat ca sa nu se zgarie din cauza transportului si dupa ce le termin pe toate pentru provincie,chem curierul si le trimit :)

pentru cei din bucuresti:ma puteti contacta prin PM,messenger sau la tel ca sa intrati in posesia lor.majoritatea cred ca o sa le distribui la intalnirea clubului.

tel:0727.534.474

bigfoot17ro:de unde esti?

 

 

Esti foarte dragut ca le si impachetezi, cand termini si le-ai pus pe curier ar fi super ok sa scrii aici ca sa stim sa ne asteptam la telefon de la cei de la curierat. Multumim again. :blink:

Link to comment
Share on other sites

mahabidi:o sa vorbesc cu romulus dupa ce ajung suportii ca a zis la un moment dat ca da din "portia" lui si celor care nu au apucat sa se inscrie pe lista.vedem cand primesc suportii

....deci si eu fac parte din rezerva lui Romulus, nu?... maine dimineata merg la banca si trimit banii. suporturile sunt super........ :blink:

automat prin intermediul acestor suporturi vom face si o mica publicitate de strada, ca BMWisti sunt multi, si asa vor vedea si citi singuri "unde le este locul"

...pe Brasov sunt f multi (chiar la mine in parcare sunt 3) iar noi abia ne strangem 5-6 la o intalnire....... :)

Link to comment
Share on other sites

deja doi membri au intrat in posesia lor. :)

ce norocosi :blink:

da, eu sunt unul din cei 2...

mersi Alex pentru efortul depus si mersi Romulus pentru generozitate, ca eu am venit dupa plasarea comenzii :)

abia astept sa ii pun pe masina

Edited by 320cdM
Link to comment
Share on other sites

Rezerva mea am facut-o pentru primii inscrisi in BMW Club Romania. O platesc din buzunar, pana cand clubul va avea suficienti bani sa emita o comanda de suporti. Fiecare membru, va primi o pereche gratis, odata cu cardul de membru. La fel si stickere cu sigla clubului si url-ul acestui forum.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.