Jump to content

Accidente BMW


alex

Recommended Posts

  • Replies 606
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ai de capu' meu!!! asa ceva n-am crezut ca exista. cum dracu mai poate apasa ala pe acceleratie dupa manevra asta?

47177[/snapback]

 

Pai chiar manevra a facut-o cu pedala spre blana :blink: Altfel nu scapa.

Link to comment
Share on other sites

acum 2 ore. ma duc linistit pe o strada principala. viteza approx 70/h (in oras) dar era noapte, nimeni pe drum, deci am o scuza... :) si vad ca de pe o strada super secundara si plina de gropi se apropie unu cu un xtrail. din reflex incetinesc, ca vorba aia: nu stii niciodata de unde sare idiotu'... eu mergeam pe banda 1, el vine din dreapta. fara sa schiteze nici macar cel mai mic gest de franare, ia curba la dreapta si trece direct pe banda a doua, prin fata mea la 2m. franez disperat, injur de mama focului si incep sa-l claxonez. reactia lui: scoate o mana pe geam si mi-o flutura in semn de "ce @#$% mea vrei?". dupa care intoarce intr-un fel de sens giratoriu pe sens interzis bineinteles si o calca in sens opus. :blink: :) :) daca nu franam il omoram clar, ca drept in usa lui stanga ma duceam. idiotii astia trebuie impuscati.

 

nissan xtrail gri, nr de leasing 66xxx.

Link to comment
Share on other sites

vineri sau simbata, nu mai retin, la tv, stire de mare "senzatie", ca de obicei:

 

o masina sport, un bolid am putea spune, a facut un accident de senzatie undeva pe strada polona. mai precis, un e36 visiniu cu niste jante frumoase alpina si niste huse/tapiterie infecte cu rosu si negru a iesit de pe o straduta la senzatie, a derapat, a lovit o masina, a rupt un copac si s-a oprit cu usa spate intr-un stilp, rupind si o bucata din gardul nu stiu carei ambasade. masina s-a mulat binisor, inclusiv rotile din spate stateau in unghiuri nefiresti. numarul masinii fusese deja dat jos.

Link to comment
Share on other sites

Guest butcky

Am uitat sa va povestesc de un "accident" petrecut acum vre-o saptamana!

Un e34 a fost parcat pe la Televiziunea Romana chiar in mijlocul drumului, unde e intrerupt scuarul - in fata la Alpha Bank! Masina nu a fost lasata in viteza sau cu frana de mana trasa si a luat-o la vale pana-n mijlocul strazii, unde a fost oprit de un Matiz condus de o cucoana - norocul ei ca nu avea viteza mare! :) :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.