Jump to content

Accidente BMW


alex

Recommended Posts

  • Replies 606
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

tipele alea doua.... sunt 2 din victime..... tragic ..... !!! doamne fereste...

 

adevarul e ca 200+ la ora ... e greu de gandit pe drumurile noastre...

 

am incercat si eu sa merg pe drumul fetesti-> drajna cat pot de tare... (noaptea).... si oarecum spiritul de conservare....dar cu greu am atins 170.... iti ies ochii cat cepele... din cap...vezi o sclipire in departare....deja franezi.... asa am mers cu 210 pe autostrada...dar pe drum national e criminal de rau !!

 

Dzeu sa'i odihneasca !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Tocmai am vazut ceea ce parea un E46 care a lovit azi noapte un stalp de iluminat in Bucuresti. Soferita a murit. Pasagerul din dreapta ranit.

 

A vazut cineva? B-xx-JUN parca...

61811[/snapback]

 

Am vazut si eu la stiri, era un E46.

 

Alt E46 cu un deputat la volan a rupt un stalp de telegraf, dar nu au patit nimic cei din masina.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
noaptea trecuta eram la servici cu cazanu de dacie si era sa intre in mine un pusti retardat cu un x5 negru.care dupa ce am avitat si am facut tot pos sa nu i lovesc masina am deschis usa sa cobor sa il injur si el de sus de acolo a dat din umeri nevinovat,si ma bufnit rasu si pe mine si pe el si pe prietena lui.dar ai faceam usile pe dreapta acordeon.asta se intampla pe langa gara.a facut dreapta peste mine direct fara semnal..noroc ca am avut loc .....hi hi ce amuzant.apoi pe la ora 2 un mare mercedes e class cu xenoane aprinse:PP mergea pe contrasens si aluat o prin dreaptea mea .......intre masinile oprite si eu care mergeam pe sensu meu.am tras ceva stanga sa nu il bag in alea parcate .dar parca merita sa i o fac zdrente. ca de,nu era bmw:PP cam asta am patit azi noapte .si pe deasupra a 3a oara era a fugit masina pe la titu maiorescu cand aveam 50 la ora .nu stiu cum parca teleghidat am reusit sa o redresez.daca era cineva pe sensul opus acuma eram la tv:PPsau in spital.
Link to comment
Share on other sites

Tocmai am vazut ceea ce parea un E46 care a lovit azi noapte un stalp de iluminat in Bucuresti. Soferita a murit. Pasagerul din dreapta ranit.

 

A vazut cineva? B-xx-JUN parca...

61811[/snapback]

 

La 10 minute dupa accident am trecut pe acolo si era infiorator.Am stat cred 40 de minute,timp in care nu reusisera sa-i scoata pe cei din spate(3 la numar).Soferita era moarta, cel din dreapta ranit grav si persoanele din spate cu picioarele blocate de scaunele din fata.Am ceva filmulete facute cu telefonul dar nu cred ca vreti sa vedeti asa ceva......

Link to comment
Share on other sites

La 10 minute dupa accident am trecut pe acolo si era infiorator.Am stat cred 40 de minute,timp in care nu reusisera sa-i scoata pe cei din spate(3 la numar).Soferita era moarta, cel din dreapta ranit grav si persoanele din spate cu picioarele blocate de scaunele din fata.Am ceva filmulete facute cu telefonul dar nu cred ca vreti sa vedeti asa ceva......

62588[/snapback]

 

poate ca ar fi bine sa le vada aia de au chef de curse sambata spre duminica noaptea dupa o sticla de jack... :blink:

Link to comment
Share on other sites

vaide capu meu..... s'a rupt acoperisul ???? sau l'au taiat ei ??? ce viteza aveau mancati'as ???? incepe sa'mi fie frica ca seria 3 nu e chiar asa sigura.......

62811[/snapback]

 

la peste 120 km pe ora ce masina mai e sigura? eu cel putin nu ma astept sa scap la viteza asta nici macar dintr-un tanc... totusi e o masina si trebuie sa tratam situatia in consecinta... un prieten spunea ca daca mi-e frica de lup sa nu intru in padure. simplu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.